Jump to content
Dogomania

FRYGA, maleńka, młoda sunia "w typie rasy". Już w DS


Recommended Posts

13 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Można puścić. Decyzja podjęta.

Auraa zrobiła wizytę pa we Włochach, która wypadła bardzo pozytywnie. Napisze osobiście na wątku co i jak.

Pani przyjedzie po Frygę jutro rano razem z córką.

Głupio mi było odmawiać Pani z która byłam umówiona na sobotę. Na szczęście przyjęła odmowę ze zrozumieniem.

Powiedziała, że zależy im na małym psie, bo mają małe mieszkanie . No i podróże  z psem  do Ełku do rodziny.

Wzięłam od Pani adres mejlowy, aby podesłać jej propozycje. Jeśli macie coś na oku to dajcie znać.

Może być pies, może być suczka. Nie muszą być kudłate.

 

może Irysek , który wrócił z adopcji .

 

Link to comment
Share on other sites

 Jestem. od wczoraj komputer nie chciał ze mną współpracować. Rozmawiałam z panią i póki co wszystko jest w porządku. Córka zakochała się we Frydze i chyba ze wzajemnością. Sunia zlekceważyła przygotowane posłanka i wybrała kanapę. Przed spacerem zjadła suchą karmę i poszła spać.  Póki co, na dwa koty ( z których jeden jest wielkości suni) nie zwraca uwagi.

Wczorajsza wizyta wypadła bardzo dobrze. Pani jest trochę zakręcona.Jak sama mówi ma ADHD i emanuje z niej taka pozytywna energia. Od dzieciństwa ściągała do domu wszystkie chore i bezdomne zwierzaki. Tylko raz kupiła rasowego psa, który okazał się być efektem mezaliansu suczki i był tak samo rasowy jak wszystkie wcześniej znalezione  a kosztował kupę kasy. Pani pracuje w domu więc Fryga nie będzie sama. Mam nadzieję, że Fryga znalazła wreszcie swoje miejsce na ziemi. Trzymajcie kciuki!

Aaaa , informacja, która zadowoli Agat. Pani jest eko weganką. Prowadzi bloga kulinarnego na temat wegańskiej kuchni. :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Już kiedyś miałam podobną sytuację z Lisiem, moim jedynym męskim tymczasem.

Po podpisaniu umowy wstałam od stołu i wyszłam, a pies pozostał na dywanie i nie ruszył za mną.

tak jak Majeczka, jak zdecydowały się moje dzieci ją adoptować - wsiadła do auta Michała i czekała na odjazd do Warszawy :)

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści :))) 

Wśród małych psów dla Pani mogę też zaproponować Myszkę :) https://www.olx.pl/oferta/psi-cukiereczek-slodkie-szczenie-mini-owczarek-CID103-IDwyhOZ.html

Albo ala sznaucerkę mini - tzn. pan, który ją oddał DT mówił, że kupił ją na targu jako sznaucerkę, a ona nie jest rasowa więc jej nie chce:
https://www.olx.pl/oferta/sznaucer-miniaturka-szczeniak-suczka-mix-CID103-IDwXDrx.html

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, auraa napisał:

 

Aaaa , informacja, która zadowoli Agat. Pani jest eko weganką. Prowadzi bloga kulinarnego na temat wegańskiej kuchni. :)

 

No to już nie tylko w stu procentach, ale nawwt w dwustu, jestem pewna, że sunia dobrze trafiła :D 

A na bloga też  chętnie bym zajrzała

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...