Jump to content
Dogomania

FRYGA, maleńka, młoda sunia "w typie rasy". Już w DS


Recommended Posts

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Nie za wcześnie to jedzenie? 

Sterylka była przed dziesiątą rano. Wetka powiedziała, ze wieczorem mogę dać jeść w małych porcjach (podzieliłam na 3 raty).

46 minut temu, malagos napisał:

Jak dobre, ze już po operacji :) bardzo ładna ta sunieczka :)

Czy będzesz,  Mazowszanko, robić jakiś bazarek?

Muszę zrobić, bo potykam się o słoiki. Mirabelki poszalały w tym roku.

Zrobię we wrzesniu lub październiku, bo latem chyba głupio sprzedawać przetwory. A może nie ?

 

Link to comment
Share on other sites

Postopniowałam emocje to teraz napiszę.

Dziś o 8.30 rano miałam obiecujący telefon (dobrze, że nie spałam). Zadzwoniła miła Pani z Ochoty (na moje oko 30-40 lat sądząc z głosu).

Pani psa nie miała, mąż tak. Nie są z Warszawy, mają rodzinę w Ełku, wiec Fryga będzie podróżować.

W pobliżu mają trzy parki, w tym Pole Mokotowskie. Pani pracuje zmianowo, Pan jest informatykiem, wiec często zostaje w domu.

Mieszkanie mają własne. Zapytałam o to po ostatnich perypetiach właścicieli Ami.

Link to comment
Share on other sites

Był też drugi telefon Pani ze Śródmiescia. Mieszkają z mężem w wynajmowanym mieszkaniu. Właściciel sie zgadza.

Pracują od 9(?) do 15-ej.

W sobotę maja ogladać psa na Paluchu, ale Pani powiedziała, że Fryga bardziej im się podoba.

Zapisałam numer na wszelki wypadek. Ale powiem, że nie lubię wynajmowanych mieszkań.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Jestem z doskoku, bo hulam na urlopie. No i mnie nie dziwi ten wysyp telefonów, rasowce - nawet te pseudo - zawsze mają wzięcie. Trzymam kciuki za dobrą decyzję. 

Ma branie, bo jest w typie, choć nie wiadomo czego.

A tak na serio jest urocza i zdjęcia to oddają.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Kejciu napisał:

zaciskam kciuki! :)

Można puścić. Decyzja podjęta.

Auraa zrobiła wizytę pa we Włochach, która wypadła bardzo pozytywnie. Napisze osobiście na wątku co i jak.

Pani przyjedzie po Frygę jutro rano razem z córką.

Głupio mi było odmawiać Pani z która byłam umówiona na sobotę. Na szczęście przyjęła odmowę ze zrozumieniem.

Powiedziała, że zależy im na małym psie, bo mają małe mieszkanie . No i podróże  z psem  do Ełku do rodziny.

Wzięłam od Pani adres mejlowy, aby podesłać jej propozycje. Jeśli macie coś na oku to dajcie znać.

Może być pies, może być suczka. Nie muszą być kudłate.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...