Jump to content
Dogomania

FRYGA, maleńka, młoda sunia "w typie rasy". Już w DS


Recommended Posts

7 godzin temu, Aldrumka napisał:

znalazłam wątek :)

jest kolejna tymczaska

Nadrabiam zaległości z zeszłego roku (zero tymczasów).

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka piękna, westowa panna :) Urocza. Po wizycie u weta będziesz mieć zatrzęsienie telefonów.

Wstawię zdjecie po fryzjerze.

Link to comment
Share on other sites

Póki co taki tekst wymodziłam:

Fryga to mała suczka w typie teriera. Prawdopodobnie ofiara wakacji. Sięga do połowy łydki. Waży ok.6 kilo. Ma lekko szorstką sierść w kolorze bezy. Jest młoda (ok.1,5 roku) i łagodna. Lubi dzieci i inne psy. W nowym miejscu jest nieśmiała, cicha i spokojna. Ładnie chodzi na smyczy, bez problemu jeździ samochodem. Obecnie przebywa w domu tymczasowym pod Warszawą. Jest odrobaczona, zabezpieczona przed kleszczami, zaczipowana, zaszczepiona na wściekliznę. Przed wydaniem zostanie wysterylizowana. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Dostałam zapytanie czy Fryga ma włos czy sierść. Rozumiem, że chodzi o alergię któregoś z domowników. Zapytam w poniedziałek weta, bo nie chcę ludzi wprowadzać w błąd.

Gosiu, wbrew krążącym opiniom, wszystkie psy mają sierść, a nie włosy, tyle, że niektóre nie mają podszerstka. Uczula nie sierść, ale psia ślina i  łuszczący się naskórek. Ale, ludzie wiedzą lepiej, bo tak im powiedziała Goździkowa. 

https://bialyjack.pl/pies-dla-alergika

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, konfirm31 napisał:

Gosiu, wbrew krążącym opiniom, wszystkie psy mają sierść, a nie włosy, tyle, że niektóre nie mają podszerstka. Uczula nie sierść, ale psia ślina i  łuszczący się naskórek. Ale, ludzie wiedzą lepiej, bo tak im powiedziała Goździkowa. 

https://bialyjack.pl/pies-dla-alergika

Podeślę ten link wraz z odpowiedzią. Dzięki, Krysiu :)

Link to comment
Share on other sites

Już po sterylce (250 zł po znajomości, normalnie 290 zł). Ranka mała, bez kubraczka.

Kontrola w środę (druga dawka antybiotyku). Wetka oceniła ją na trzy lata. Napiszę w ogłoszeniu 2,5-3 lata.

Przy okazji Fryga została zaczipowana, usunięto jej kaszak z uda (ciemna mazia) i obcięto pazury.

Zapytałam o owłosienie. Wetka nie była pewna. Zadzwoniłam do fryzjera, który ciął Frygę parę dni temu.

Powiedział, ze u mieszańców trudno jednoznacznie stwierdzić, ale skłaniałby sie ku sierści.

 

Krysiu, podesłałam Pani link. Powiedziała, że czytała ten artykuł. Ale po jamnikach i buldogu siostry miała alergię. A po yorku i shitzu nie.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...