Jump to content
Dogomania

Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.


Recommended Posts

Jestem w kontakcie z p.Beatą i poinformowałam,że wszystko zostało dopełnione,a także przesłałam skan wstawionych tu rachunków.Państwo nie mogą się doczekać kiedy zobaczą Nelcię i bardzo na nią czekają :) Córka zakupiła wszystko co niezbędne aby była bezpieczna w podróży i dla wygody legowisko,choć 3 już ma w Holandii :)

40993484_1659631757480722_5341140596805337088_n.jpg.24edd8421feeebcbcaf7cb13a51372fa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Joy pojechała dzisiaj do córki p. Beaty. Dałam trochę suchej karmy, żeby nie zrobić suni rewolucji, poinformowałam chyba o wszystkim. Państwo przywieźli w prezencie zabawkę dla pozostałych psiaków, zapłacili też faktury za sterylizację, ubranko, czipowanie i paszport. Rana bardzo ładnie się już zagoiła, ale zasugerowałam, by jeszcze kilka dni nie zdejmować ubranka suni.

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam właśnie z p.Pauliną córką państwa i wszystko jest dobrze.Nellcia była spokojna i prawie całą drogę przespała na jej kolanach.W domu zapoznała się z rezydentami i troszkę próbowała porządzić po swojemu ale bez żadnej agresji.Uwielbia głaski i pieszczoty i śmiało po nie przychodzi.Zjadła z apetytem kolację i zachowuje czystość w domu.Jedynie muszą popracować z chodzeniem na smyczy bo się zatrzymuje i nie chce iść.Pewnie nigdy nie zaznała bidulka przyjemności z chodzenia na spacer i jest to dla niej coś nowego i nieznanego.Jutro pojadą razem do Wrocławia aby odebrać z lotniska pańcię Nelli :) Jeszcze p.Paulina mi powiedziała,że zdjęcia nie oddają tego jaka jest śliczna i jak bardzo podobna do poprzedniej suni

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p.Beatą i jest zachwycona swoim słoneczkiem :) Dzisiaj była z Nellcią u weta ponieważ coś trzepała uszkami i ma lekki stan zapalny obu uszów.Otrzymała maść na 2 tygodnie.Ma apetyt i zjada wszystko co w misce,a z chodzeniem na smyczy jest różnie ale i do tego się przyzwyczai.Teraz chodzi już nie za córką a za Panią Beatą,która poświęca jej mnóstwo czasu.Na początku nie chciała wchodzić na kanapę ale wczorajszej nocy już się zapakowała na spanie do łóżka swojej Pańci :)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Majlo pewnie szaleje :) tęskni mi się za tym amatorem drewienka. Przy adopcji Joy wspominałam Pani, że coś trzepie uszkami sugerowałam, że to pewnie przez kąpiel, bo strasznie się wierciła, ale w takim razie może ją przewiało? :( Joyka to bardzo wdzięczny psiak, będzie wspaniałym przyjacielem.

Link to comment
Share on other sites

Mailo faktycznie trochę się rozszalał i próbuje sobie znaleźć inne domowe przedmioty do zabawy oprócz psich zabawek.Na spacerkach załatwia się juz w 90% i tylko sporadycznie zdarza mu się zrobić w domu.Oczywiście chodzi na nie w szelkach i obróżce z adresówką bo o to specjalnie zapytałam.Według p.Krzysztofa sierść Mailo jaśnieje i robi się bardziej beżowa, więc może mu tylko pysio zostanie czarny? Zobaczymy za jakiś czas co faktycznie z Mailo wyrośnie, a jestem sama bardzo ciekawa :)Ogólnie wszystko dobrze i maluchowi niczego nie brakuje przy tak troskliwej rodzinie :) Jak otrzymam jakieś zdjęcia to wstawię na wątek

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niech się z Majlo szarpią żeby ząbki wyleciały i pozostałe urosły prośiutkie.

A na ochronę cennych nóg od stołu itp itd polecam surowe kości cielęce. Są duże nie ma zagrożenia że połknie.  A zabawa jest na całego. Same pozytywne hormony się wydzielają w psim ciałku kiedy tak może sobie pomlaskać kosteczkę

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...