Jump to content
Dogomania

Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.


Recommended Posts

3 minuty temu, Anula napisał:

Mariola,bardzo dziękuję za fotki,bardzo przydadzą się do ogłoszeń.A psia rodzinka cudowna jest.Jak tylko będzie to możliwe będziemy ich jak najszybciej ogłaszać.

Anulko ok. 10 dni się wstrzymajcie i obserwujcie, plisss...

Link to comment
Share on other sites

Mama i jej synek są cudowni. Yoy bardzo kochana, ufna. Semi jak to dzieciaczek - pląsa po trawce, cieszy się, zaczepia, bardzo pilnuje się swojej mamy. Sunię jutro umówię do fryzjera, jest bardzo skudłaczona, przy karku ma krótkie, jakby wytarte włosy, na zadku długie i zdredziałe. Malucha wykąpię sama, aby nie stresować go dodatkowo. Oczywiście oczy i uszy mam otwarte na parwo. Na razie nic nie zapowiada choroby, ale  izolacja i obserwacja nie zaszkodzi. Mam nadzieję, że dopcham się jutro do weta.

Dziękuję Wam za wsparcie, tyle piesków w domu, a nam jakoś pusto :'(

IMG_20180728_200949_800x600.jpg

IMG_20180728_200959_800x600.jpg

IMG_20180728_201000_1_800x600.jpg

IMG_20180728_201008_800x600.jpg

IMG_20180728_201010_800x600.jpg

IMG_20180728_201013_800x600.jpg

IMG_20180728_201014_800x600.jpg

IMG_20180728_201016_800x600.jpg

IMG_20180728_201218_800x600.jpg

IMG_20180728_201228_800x600.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny własnie widziałam na fb zdjęcie tego drugiego szczeniaczka który jechał razem z Waszą rodzinką i moją Tonią. Nie moge pobrać żeby tu wstawić, bo jest na grupie zamkniętej, ale naprawde fajnie trafił, do osoby która tymczasowała juz bardzo dużo radysiaków, między innymi dzieci mojej Inki (ale to daaawne czasy)

Chciałam żebyście wiedziały:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny własnie widziałam na fb zdjęcie tego drugiego szczeniaczka który jechał razem z Waszą rodzinką i moją Tonią. Nie moge pobrać żeby tu wstawić, bo jest na grupie zamkniętej, ale naprawde fajnie trafił, do osoby która tymczasowała juz bardzo dużo radysiaków, między innymi dzieci mojej Inki (ale to daaawne czasy)

Chciałam żebyście wiedziały:)

Dzięki za wiadomość,szkoda,że nie możemy go zobaczyć.Jakoś nie daje mi spokoju myśl czy ten drugi szczeniaczek nie jest dzieckiem Dżoi.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Anula napisał:

Dzięki za wiadomość,szkoda,że nie możemy go zobaczyć.Jakoś nie daje mi spokoju myśl czy ten drugi szczeniaczek nie jest dzieckiem Dżoi.

napisze do Gosi i poprosze o zdjęcie. Trudno powiedzieć w R. kto jest czyim dzieckiem:( ale ważne, że jest w naprawde dobrych rękach

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, kiyoshi napisał:

napisze do Gosi i poprosze o zdjęcie. Trudno powiedzieć w R. kto jest czyim dzieckiem:( ale ważne, że jest w naprawde dobrych rękach

Ja mam fotki maluszka :). Przepraszam ze zasmiecam wątek :),

a.thumb.JPG.15e29d71f5708084150b51fd0e59952d.JPG

b.thumb.JPG.2062deef7621feec6de600d50b4c21c7.JPG

c.thumb.JPG.1f43c358608999e793a9edeb002bc42d.JPG

d.thumb.JPG.b8f26e54b9c59e5018a6205e1047644d.JPG

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, MALWA napisał:

Zaglądam do Rodzinki - psiaki cudowne !

Przelałam dla nich 50 zł.

MALWA,bardzo,bardzo dziękujemy za pomoc.Jest to ogromna pomoc w przypadku rodzinki.Czeka nas sporo wydatków.

Już przelałam za hotelik 80zł za VII.Dużymi krokami zbliża się VIII.

Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękujemy.

                                                                         milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0186

Link to comment
Share on other sites

Semi był dzisiaj u weta. Nie daje oznak chorób zakaźnych. Podobno parwo uaktywnia się po około 5 dniach od zarażenia, więc jesteśmy dobrej myśli. Dzieciaczek dostał tabletkę na odrobaczenie, oraz na inne pasożyty typu pchły. Jego skóra jest w fatalnym stanie, przesuszona, dzisiaj wykąpiemy go w specjalnym szamponie. Uszka zdrowe, oczka zdrowe. Za kilka dni będzie można zaszczepić Semiego, jeśli wszystko będzie dobrze.

Joy razem z Tonią jest umówiona do weta na jutro. Do spa na piątek. Ona jest taka troszkę yoreczkowata, więc po fryzjerze będzie małe cudo.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Semi był dzisiaj u weta. Nie daje oznak chorób zakaźnych. Podobno parwo uaktywnia się po około 5 dniach od zarażenia, więc jesteśmy dobrej myśli. Dzieciaczek dostał tabletkę na odrobaczenie, oraz na inne pasożyty typu pchły. Jego skóra jest w fatalnym stanie, przesuszona, dzisiaj wykąpiemy go w specjalnym szamponie. Uszka zdrowe, oczka zdrowe. Za kilka dni będzie można zaszczepić Semiego, jeśli wszystko będzie dobrze.

Joy razem z Tonią jest umówiona do weta na jutro. Do spa na piątek. Ona jest taka troszkę yoreczkowata, więc po fryzjerze będzie małe cudo.

Dziękujemy Haniu za info. z wizyty Semiego u weta.Miejmy nadzieję,że w kolejnych dniach nic złego się nie ujawni i będzie można maluszka zaszczepić.Trzymam kciuki i z niecierpliwością będę czekać na info. z oględzin Dżoi jak również na zdjęcia po spa :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...