Jump to content
Dogomania

Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.


Recommended Posts

51 minut temu, Havanka napisał:

Ja też jestem pod dużym wrażeniem ! Czy Semi poznał swoją mamę?

Ja nie mogę napatrzeć się na zdjęcia cudownej Yoi :) Jestem też bardzo ciekawa reakcji Semika na widok takiej damy :) Może na jej widok nawet naszczekał na "obcego intruza" .....:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Maluch faktycznie mógł mieć wizualne problemy z rozpoznaniem mamuśki. 

Na szczęście psy najmniej posługują się oczami, a dla nich znaczący jest zapach. A ten zapamiętują do końca życia. Zapach może był słabszy po SPA, ale nadal mama pachniała mamą :)

Jeżeli chodzi o oddzielenie malucha od matki to nie róbcie tego, proszę. Teraz pobiera ważne lekcje od psiej mamy i pozbawiony tego może mieć w przyszłości spore problemy behawioralne. Szczenięta powinny być do 12-13tygodnia życia przy mamie, a im dłużej to dla nich lepiej - oczywiście o ile poza tym mają odpowiednie zajęcia z człowiekiem i uczą się, że człowiek też jest fajny, fajniejszy od otoczenia oraz ten człowiek pokazuje szczeniakowi świat (socjalizuje).

A mamusia po spa wygląda cudnie.

Link to comment
Share on other sites

Swmi był ostatnio na szczepieniu na choroby zakaźne. Przeciwko wściekliźnie zaszczepimy, jak skończy 4 miesiące. Na dzień szczepienia ważył 2,5 kg. Jest radosnym psotnikiem, czyli wszystko w normie :) Semi to bystrzak, poznał mamę, która wróciła po spa.

IMG_20180809_202258_450x600.jpg

IMG_20180809_202457_800x600.jpg

IMG_20180809_202515_800x600.jpg

IMG_20180809_202518_1_800x600.jpg

IMG_20180809_203519_1_800x600.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Haniu za info. i zdjęcia :)

Pani z Nowej Soli dzisiaj zadzwoniła,że po przemyśleniu jednak rezygnują z adopcji.Fajna rodzina i bardzo sobie cenię to z jaką odpowiedzialnością podjęli  decyzję na nie.

Musimy ruszyć z ogłoszeniami bo w zasadzie nie ma na co czekać....

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, MALWA napisał:

Zaglądam do ślicznej rodzinki.

Myślę, ze telefony powinny się rozdzwonić..... czy rodzinka ma być wyadoptowana w komplecie, czy tez szukacie osobnych domów dla mamy i synka ?

Wątpię aby ktoś chciał adoptować rodzinkę w komplecie,więc raczej ogłoszenia będą osobno.Chociaż można by spróbować jedno wspólne zrobić na próbę....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2018 o 21:57, Bogusik napisał:

Musimy ruszyć z ogłoszeniami bo w zasadzie nie ma na co czekać....

Nie wiem czy mam ruszyć z ogłoszeniami.Sunia ma być sterylizowana prawdopodobnie we wrześniu a Semik ma około 3 miesiące,maksymalnie 12 tygodni.Może wstrzymać się i od września je ogłaszać?

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku transportowego naszej Havanki nadeszły 07.08.18 pieniążki dodatkowe zebrane na tymże bazarku - 135,00zł.Ta kwota nie została podzielona.Kiyoshi zrzekła się na korzyść naszej rodzinki.

Havanka,kiyoshi bardzo,bardzo Wam w imieniu rodzinki a także naszym dziękujemy.

                                                                           kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0059

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Nie wiem czy mam ruszyć z ogłoszeniami.Sunia ma być sterylizowana prawdopodobnie we wrześniu a Semik ma około 3 miesiące,maksymalnie 12 tygodni.Może wstrzymać się i od września je ogłaszać?

Ja myślę,że można ogłaszać.Jeżeli znajdzie się naprawdę dobry domek dla Yoy to wszystko można dogadać.Natomiast Semi jest też do adopcji i nie ma na co czekać.Hania obiecała,że jeszcze zrobi zdjęcia takie do ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...