Jump to content
Dogomania

Agresja w strone wlasciciela.


April O'Neal

Recommended Posts

Moj pies jest psem bardzo dobrym.jest lagodny, przyjacielski i nie mam z nim na co dzien zadnych problemow do czasu az zjawia sie gosciu z malymi dziecmi lub tak jak wczoraj obcy krolil na ogrodzie. Moj pies uwielbia  dzieci i zwierzeta. Jest podekscytowany i nie pozwala sie wyprowadzic z miejsca ,gdzie sa np  goscie. Zaczyna pokazywac mi zeby i warczec na mnie. Wiem,ze jest gotowy mnie ugryzc. Dodam,ze dzieciom skacze na nogi ,co jest niedopuszczalne. Gdy probuje go zabrac ,pokazuje mi zeby i warczy. Nie wiem jak reagowac. Pies ma 6 lat i na co dzien nie sprawia zadnych problemow. Jest przekochany.

Pies to bichon. 

Link to comment
Share on other sites

Skoro się tak ekscytuje gośćmi to może jednak izoluj go zanim przyjdą jeżeli pobyt gości nie trwa zbyt dlugo. Mój znajomy ma gromadkę bichonów i żaden tak się nie zachowuje. Zapytam go co o tym sądzi bo jest hodowcą tej rasy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje. Z izolowaniem tez ciezko. Drapie drzwi i uderza z glowki. Jest bardzo uparty i zdeterminowany ;) ostatnio kupilam klatke dla psa  i jak przesadza to idzie do klatki sie uspokoic( klatka tylko jak byl gosc  wyciagana). Chyba pomaga,bo jest troche lepiej. Moze za rzadko ma stycznos z obcymi w domu? Dodam ,ze jest to pies bardzo radosny,ale i odwazny i uparty. Jest bardzo pewny siebie. Oprocz tego jak to bichon uroczy i przekochany. W wiekszosc slucha sie mnie ,tylko ten problem :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...