Jump to content
Dogomania

Vanilka - babuleńka wyrzucona jak śmieć do rowu pod schroniskiem - bardzo chciała mieć swój DOM - już go nie znajdzie.


Recommended Posts

Vanilko[*]   już teraz będziesz zawsze szczęśliwa, biegaj za TM... może spotkasz tam Kajusię i Jasieńkę....

Anetko, przytulam..........i dziękuję, przynajmniej przez parę chwil jeszcze babunia była kochana, przytulana i godnie potraktowana!  już to mówiłam, ale... Jak dobrze ,że jesteś!...

 

87.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, rozi napisał:

Anecik, nie mogłaś nie pozwolić? Dlaczego? Ja wiem, że pewnie też by umarła, ale bez tego tarmoszenia...

Jeżeli Anecik wyciągnęła suczkę na siebie i była za nią w pełni odpowiedzialna, to mogła decydować samodzielnie. W przypadku, gdy sunia była pod opieką fundacyjną, to fundacja miała prawo decydować o losie suczki. Nie wiem, jaki był układ Anecik z fundacją, być może musiała się podporządkować. Dla mnie pomysł przewożenia bardzo wiekowej i chorej suni w inne miejsce jest nie do przyjęcia, ale zapewne fundacja miała dobre intencje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dopiero teraz jestem prawie gotowa żeby wejść na wątek Vanilki.

Chciałabym podziękować i uzupełnić wpłaty na Vanilkę.

Serdecznie dziękuję Smyku za wpłatę 50 zł oraz Skarpecie Talccot  (w szczególności Jolanta08, asikowska i Monika z Katowic) za spłatę pozostałego długu po Vanilce [*] w kwocie 164 zł.

 

Ponieważ po Vanilce [*] pozostało 5 listków Cardisure - jeśli pozwolicie - chciałabym je przeznaczyć dla Lapisia, który jest u nas w hotelu (3 listki) i Misia w bdt u Gabi79 (2 listki)

 

https://www.dogomania.com/forum/topic/346448-ratujemy-małe-dziadeczki-ancymonki-brakuje-stałych-deklaracji-na-miesięczne-utrzymanie-dziadków/

 

https://www.dogomania.com/forum/topic/335891-misiu-najbiedniejszy-i-najbardziej-wystraszony-pies-z-chorzowskiego-schroniska-mój-niespodziewany-tymczasowicz-bardzo-prosi-o-wsparcie-na-weta-i-leki/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...