Jump to content
Dogomania

Vanilka - babuleńka wyrzucona jak śmieć do rowu pod schroniskiem - bardzo chciała mieć swój DOM - już go nie znajdzie.


Recommended Posts

2 minuty temu, Onaa napisał:

W takie upały to nawet największe żarłoczki chyba nie mają apetytu, tylko pić się chce.Więc może i u Vanilki też przez upały mniejszy apetyt, ale wiadomo to co najsmaczniejsze trzeba zjeść :D.

No i tu się muszę z Tobą nie zgodzić :) Ajka, Malwinka, Betinka to by konia z kopytami zjadły. Upal im zupełnie nie przeszkadza.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Anecik napisał:

No i tu się muszę z Tobą nie zgodzić :) Ajka, Malwinka, Betinka to by konia z kopytami zjadły. Upal im zupełnie nie przeszkadza.

A  jednak upały załatwią każdego psa - moja Nesia i Misiek nigdy nie odpuściły jedzenia. A w tym roku również one mają chwile, w których przechodzą obojętnie obok pełnej miski i kładą się dalej, bez żadnego zainteresowania zawartością. Potrafią położyć się obok smaczków,nie zwracając na nie uwagi. Dotąd nie było to do pomyślenia.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

A  jednak upały załatwią każdego psa 

Tu się podpiszę oburącz. Nasza mała mordka jest psem nadpobudliwym, a przy tych upałach większość czasu leży (chętnie w zasięgu wentylatora). Nawet nie przychodzi na dźwięk otwieranej lodówki. 

Link to comment
Share on other sites

Dobrej, spokojnej niedzieli pluszaczku. U na zaczęły się grzmoty, zaczyna wiać i kropić deszcz. Burza jeszcze dość daleko, ale chyba zaczyna sprawdzać się wczorajsza prognoza pogody. Czas zająć się Lalą, bo już od jakiego czasu siedzi skulona  ze strachu pod moim krzesłem.

Link to comment
Share on other sites

Byłam z Vanilką u weta. Od wczoraj wymiotowała i była dość osowiała, dodatkowo mamy problem z jedzeniem. Dostała 3 zastrzyki, kroplówkę u weta +wieczorna +poranna na jutro. Dodatkowo zrobilam jej badania krwi - wyniki będą wieczorem. Gdy została znaleziona miala dużą anemię - musimy sprawdzić co się dziej. Bidunia byla bardzo grzecza, nawet nie jęknęła przy dość bolących zastrzykach, cichutko leżała przy kroplówce. Jutro do kontroli. Faktura będzie wypisana później ale za dziś do zapłaty 178 zł.

 

U weta

1044895266_DSC_11991.JPG.00276f91df38e4bf8a5aafa20741cebd.JPG

 

 

Już w domu

1155849135_DSC_12011.JPG.1239ab123649173465b2645998a04b01.JPG

Link to comment
Share on other sites

Vanilko kochana, kciuki za zdrówko mocno zaciśnięte!!

A taki wpis pojawił się w ogłoszeniu Vanilki: 

 Wysłane z telefonu dzisiaj, 12:27Wolontariusz Kamil

Kochana psinka. Ja też pomagam bezdomnym psiakom. Jestem wolontariuszem. Życzę Vanilce, żeby jak najprędzej znalazła opiekuna, który będzie ją kochał już zawsze!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z Vanilką kiepsko :( niewydolność nerek, mocznica. Mój wet na początek kazał podawać jej kroplówkę co też od przedwczoraj robiliśmy. Jednak Pani z Fundacji uznała że Vanilka musi wrócić do Warszawy i być zawieziona..." do najlepszego specjalisty w Warszawie. Na razie staruszce włączono leczenie polegające na wypłukiwaniu dużej ilości mocznika z krwi. Obserwujemy małą w nadziei, że nerki ruszą do pracy.
Koszty leczenia Vanilki będą duże, bo czeka ją jeszcze szereg badań diagnostycznych oraz kosztowne leczenie nerek.
Kochani, wierzymy, że i tym razem otworzycie swoje serduszka na cierpienie Vanilki i pomożecie nam ją leczyć. " ...

Tym sposobem zostałam bez Vanilki, z długiem za jej leczenie.... za "moje" leczenie i dziwnym poczuciem ...czegoś. Wczoraj odwieźliśmy ją do Warszawy.

 

Dziękuję Wam za obecność na wątku, pomoc finansową i proszę o bardzo mocne trzymanie kciuków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...