Jump to content
Dogomania

PCHEŁKA znaleziona w lesie - mała suczka w typie cavaliera


Recommended Posts

Ta malutka suczka została znaleziona w środku lasu, była okropnie zapchlona, pełna kleszczy, skołtuniona i z żebrami na wierzchu. Znalazła ją znajoma, która ma 3 owczarki niemieckie i nie mogła suni u siebie przetrzymać dłużej niż 3 dni. Odrobaczyła ją i odpchliła.

Suczka jest mała, w typie cavaliera, ma ok. 8 miesięcy. Myślę, że szybko znajdzie dom, ale musimy ją wysterylizować. Na razie została zaszczepiona p. wściekliźnie.

Suńkę nazwaliśmy PCHEŁKA:) jest przesłodka, bardzo wesoła, przymilna. Ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość, jest przyjazna wobec innych zwierząt.

Suczka jest u nas na BDT, zbieramy jedynie na koszty wet (szczepienia, drugie odrobaczenie i sterylizacja - to plany na najbliższy czas) - będę wdzięczna za wsparcie...

A oto nasza lalunia:

61e9558a71891097gen.jpg

1188592bed8ed4b4gen.jpg

73574c3b9fae6479gen.jpg

d213e1b45700d470gen.jpg

48369d568bf6a7a4gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy.

 

Wydatki:

-23,50 zł szczepienie p. wściekliźnie wraz z dojazdem weta (częściowe koszty):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5f0dd4c8283b073e

-150 zł sterylizacja

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c75f467e8e42382d

Razem: -173,50 zł

 

Wpłaty:

+10 zł Aga76

+30 zł Anula

+80 zł DS

+10 zł Aga76

+10 zł Nadziejka (cegiełka na bazarku)

+10 zł Aga76

+20 zł za sprzedany plecak na allegro

Razem: +170 zł

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Autentycznie,śliczna jest.Może się komuś zgubiła? 

Opłacę szczepienie Pchełki.Przelew 30,00zł.

Dzięki wielkie!

Znajomi rozpowszechnili na FB informację o znalezieniu suczki, na różnych lokalnych portalach i zero odzewu. Daliśmy też info do okolicznych lecznic, przeszukałam net czy ktoś jej nie szuka.

Przy sterylizacji jeszcze sprawdzimy czy nie ma chipa, ale wątpliwe raczej.

Suczka była tak zaniedbana i zapchlona, że bardzo prawdopodobne, że mieszkała na zewnątrz. Zwłaszcza, że na początku bała się wchodzić do domu (bardzo szybko to się zmieniło:) ). Niemal całe portki musiałam jej wyciąć - jeden dred:(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Fundacja JUDYTA wstawiła post o szczeniakach po mamie w typie shih tzu. A potem post pokazujący, jak ludzie ją szantażują i straszą policją, bo nie chce im dać psa... Ludzie naprawdę są coraz bardziej straszni.

A dla mnie Pchełka to jeszcze taki miks spaniela tybetańskiego :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Murka napisał:

Miałam pytanie z olx o sunię, ale po mojej odpowiedzi zapadła cisza...

Bo to nie ten domek,który powinien być pisany dla ślicznej Pchełki.Pchełka nie może być drugi raz porzucona i tego się trzeba trzymać.Musi mieć domek wypasiony i odpowiedzialny,który pokocha ślicznotkę na umór .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...