Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

3 godziny temu, agat21 napisał:

Ale śliczny Lapiś!! No przecudny po prostu! A rana - miodzio :) Wygojona wspaniale. Cuda się u Ciebie dzieją Aneciku... ;)

 

1 godzinę temu, kikou napisał:

. . .

A gojenie tej rany niebywałe, cud po prostu

 

 

52 minuty temu, Dusia-Duszka napisał:

Cudownie, że udało się wygojenie rany bez narażania staruszka na narkozę i szycie. 

Gratuluję opiekunce :) 

Przyłączam się do słów uznania!

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia dziadeczków super , Pysiek filozoficzny a Lapiś piękny i jak żywy :D ! Bardzo dziękuję za fotki.

A jeśli chodzi o jego ranę to szok :D !!! niesamowite jak pięknie się goi, dopiero co pół psa było jak z zębów rekina a rana to wielka dziura i żywe ciało a teraz jeszcze niewiele zostało do zagojenia i tak się ładnie zasklepia, łączy skóra, jeszcze trochę zarośnie i prawie nie będzie widać nic - ogromne uznanie dla Anetki za opiekę nad tą raną i dla weta, który tak dobrze się zajął Lapisiem.

To teraz ogromna prośba do kogoś kto ładnie pisze ogłoszenia o jakiś tekścik dla Lapisia ! Zdjęcia przepiękne, chłopak dziarski i jeszcze może połowa życia przed nim więc trzeba mu domku dobrego szukać :).

A do kikou prośba, żeby wykastrować Pysiolka :). I też będziemy wtedy mu szukać domku, skoro to taki fajny mądry wesoły psiak nie dziadeczek :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Może ja spróbowałabym napisać tekst. Kilka informacji znalazłam na wątku. Prosiłabym jeszcze o info na temat umiejętności chodzenia na smyczy, stosunku do kotów, dzieci. Czy Lapi potrafi zachować czystość w mieszkaniu, czy nie szczeka w domu itp.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Havanka napisał:

Może ja spróbowałabym napisać tekst. Kilka informacji znalazłam na wątku. Prosiłabym jeszcze o info na temat umiejętności chodzenia na smyczy, stosunku do kotów, dzieci. Czy Lapi potrafi zachować czystość w mieszkaniu, czy nie szczeka w domu itp.

Bardzo Ci dziękuję Havanko :).

To co wiem o Lapisiu to , że ładnie chodzi na smyczy, utrzymuje czystość. Nie przepada za kotkami - ostatnio pogonił nawet jednego.

Do dzieci to nie wiem jaki jest  - może Anetka coś napisze czy coś wiadomo. Chociaż skoro od kocha cały świat (no może oprócz kotków ;) - ale ma w sobie coś z jamnika z wyglądu to może i z charakteru psa polującego też).

No i pytanie - Anetko czy on szczeka w domu ?

Edit.

Zachowanie w stosunku do małych dzieci - nie wiemy.

Szczekanie - trochę szczeka jak się coś dzieje czyli tak normalnie :), szczekliwy nie jest.

 

Ja zrobiłam wczoraj jedno ogłoszenie i wymiękłam.

 

Od: wczoraj
Do: 13 wrz

748601508_2_94x72_starszy-uroczy-dziadec

Starszy uroczy dziadeczek Lapi bardzo pr...

Za darmo

  0
Promowane do 13 wrz
Statystyki
Wyświetleń: 1451
Tel: 6
Obserwuje: 15
 
Link to comment
Share on other sites

Napisałam tekst ogłoszeniowy, ale są obecnie problemy z OLXem. Ogloszę go jutro, jeżeli tekst będzie ok.

Bursztynowy Lapi czeka na swą ukochaną Panią.

Lapi jest małym pieskiem ( 9,5 kg ). Nie jest już szczeniakiem, ma około 8-9 lat. Wciąż jednak ma w sobie wiele energii i radości ! To przesympatyczny i bardzo towarzyski piesek, który nadal lubi zabawy i spacery. Lapi jest bardzo grzeczny. W mieszkaniu potrafi zachować czystość, nie szczeka i nic nie niszczy. Umie chodzić na smyczy.

Ma piękne, bursztynowe futerko z długim włosem. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Rana, którą ma po pogryzieniu przez innego psa, pięknie się goi i zarasta nową sierścią. Lapi mieszka obecnie w domu tymczasowym, w okolicach Katowic i tam czeka na swoją nową, ludzką rodzinę.  W razie problemów z transportem, pomożemy.

Przed Lapim jeszcze wiele lat życia. Chcemy, aby to życie przeżył w kochającej rodzinie, szczęśliwy i bezpieczny. Więcej o tym sympatycznym piesku, można dowiedzieć się dzwoniąc pod numer: 694 954 250

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Napisałam tekst ogłoszeniowy, ale są obecnie problemy z OLXem. Ogloszę go jutro, jeżeli tekst będzie ok.

Bursztynowy Lapi czeka na swą ukochaną Panią.

Lapi jest małym pieskiem ( 9,5 kg ). Nie jest już szczeniakiem, ma około 8-9 lat. Wciąż jednak ma w sobie wiele energii i radości ! To przesympatyczny i bardzo towarzyski piesek, który nadal lubi zabawy i spacery. Lapi jest bardzo grzeczny. W mieszkaniu potrafi zachować czystość, nie szczeka i nic nie niszczy. Umie chodzić na smyczy.

Ma piękne, bursztynowe futerko z długim włosem. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Rana, którą ma po pogryzieniu przez innego psa, pięknie się goi i zarasta nową sierścią. Lapi mieszka obecnie w domu tymczasowym, w okolicach Katowic i tam czeka na swoją nową, ludzką rodzinę.  W razie problemów z transportem, pomożemy.

Przed Lapim jeszcze wiele lat życia. Chcemy, aby to życie przeżył w kochającej rodzinie, szczęśliwy i bezpieczny. Więcej o tym sympatycznym piesku, można dowiedzieć się dzwoniąc pod numer: 694 954 250

Bardzo dziękuję Havanko :D.

Zastanawiam się jeszcze tylko nad tytułem - nie wykluczamy kochającego Pana :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.08.2018 o 04:25, Nesiowata napisał:

Witajcie chłopaki - spokojnego dnia.

No dziarskie dziadeczki to chyba coraz mniej spokojne są ;). Nawet Lapiś potrafił kota pogonić. A na spacerkach to albo sobie biega albo tak śmiesznie drepce, tak mi Anetka mówiła :).

13 godzin temu, ewu napisał:

Joanna1235 zgubiła wątek i bardzo przeprasza. Poslałam go Asi ale przy okazji proszę w Jej imieniu o numer konta.

Dziękuję:)

Dziękuję Basiu, póżniej wyślę pw :).

11 godzin temu, Havanka napisał:

Bardzo dziękuję :).

Przed chwilą, b-b napisał:

Podkradłabym tekścik już zrobiony i kilka ślicznych zdjęć :)

Na jakie miasto zrobić ogłoszenie? 

B-b, ja zrobiłam olx na Katowice, Havanka na Kraków, to może jeszcze na inne miasto na Śląsku np. Gliwice, Sosnowiec, Bytom ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...