Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

U Pysia wszystko dobrze, jest rozkoszny, taka usmiechnieta biegajaca kulka, dawno nie mielismy takiego "radosnego" dziadzia. 

Faktycznie bystry. Wczoraj rano zamknęłam go w głębi domu z chłopakami slabiakami ze wzgledu na upał. Otworzył jedne drzwi i pokonał metrową brameczke, wspinal sie po stojącym obok stoleczku. Jak on to zrobił na tak krótkich nóżkach? W kazdym razie jak przyjechałam zadowolona "kulka" powitała mnie przy bramie. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kikou napisał:

U Pysia wszystko dobrze, jest rozkoszny, taka usmiechnieta biegajaca kulka, dawno nie mielismy takiego "radosnego" dziadzia. 

Faktycznie bystry. Wczoraj rano zamknęłam go w głębi domu z chłopakami slabiakami ze wzgledu na upał. Otworzył jedne drzwi i pokonał metrową brameczke, wspinal sie po stojącym obok stoleczku. Jak on to zrobił na tak krótkich nóżkach? W kazdym razie jak przyjechałam zadowolona "kulka" powitała mnie przy bramie. 

Fantastyczny psiaczek :) Kombinator, lovelas, indywidualista realizujący swoje marzenia :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.07.2018 o 19:17, kikou napisał:

Pysio to rzeczywiście jeszcze energiczny i bystry chłopaczek. Przy samym poznaniu chapnął mnie leciutko ale byl zestresowany bo wzielam go na rece z auta czego on nie lubi i jeszcze manipulowałam przy obróżce. Ale potem szybko suszonymi płuckami przełamalismy lody. Pysio jest taki madry ze on nawet wie już doskonale ze jest "Pysio" i przychodzi na wołanie. 

Obleciał cały ogródek, wszystko juz wie co gdzie jest, przychodzi swobodnie do domu i wychodzi. 

Z kolegami jest lepiej niz myślałam, burknie tam sobie ale na szczescie nie szuka zwady, nie zaczepia, nawet przy szykowaniu kolacyjki kiedy wiekszosc psiaków kreci sie w dosc malej kuchni i jest tłok, co powoduje nerwowość nawet y pieskow ktore większość dnia są spokojniutkie był opanowany, patrzył co robie i kiedy cos dostanie nie wdawal się w konflikty, omijał niewidomych kolegów. Ma też taką postawe i/ lub osobowość ze nie denerwuje naszych tu "zadymiarzy" w stadzie. 

Wiadomo jeszcze może cos sie zmienić na gorsze ale na razie-odpukać, naprawdę nie jest źle

 

"zadymiarzy" ....czyli  "mojego"  Bezika :) :) :)

Dziękuję za zaproszenie do dziadziusiów, choć to całkiem młode dziadki jeszcze :)

Czy brakuje jeszcze deklaracji? Wiele nie pomogę, bo liczną geriatrię mam w domu, ale każdy siwy pysio ściska mnie za serce.... jak nie pomóc?

 

 

Link to comment
Share on other sites

No widzę że to takie dziadki łobuzy ;D. Strasznie fajny opis kikou, że Pysio to taka rozkoszna uśmiechnięta kulka :D.

Ale martwię się o Lapisia, bo jeszcze kilka dni i chyba będzie miał złamane serce ....bo narzeczona wraca do swojego domku, ale może będzie następna ;).

Mari23, witaj u psiaczków. Jeśli chodzi o deklaracje mają pełne miesięczne deklaracje bez 5zł. Narazie tylko nagromadziło się im sporo wydatków jednorazowych, zobaczymy czy po opłatach coś im jeszcze zostanie w posagu.

A na konto Lapcia i Pyśka przyszły pieniążki od :

Czarnej Kafki 0heart.gif  - 60zł

Aski70heart.gif  - 150zł

i Anuli 0heart.gif  - 20zł

- bardzo dziękujemy :).

 

A dziarskie młode dziadeczki życzą Wszystkim dobrej chłodniejszej nocy :).

Link to comment
Share on other sites

Goi się.....

1342508884_DSC_11371.JPG.fa6f219b4565a52c9313c4d1001a6dfd.JPG

 

A miłość nadal kwitnie. Jak tylko się napatoczą na siebie na ogrodzie to spacerują jak kaczki....gęsiego :). Miłość będzie trwała do niedzieli. Co będzie później to ja nie wiem :(

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2018 o 15:01, Ewa Marta napisał:

Pleciały moje stałe dla Dziadeczków:)

 

Dnia 2.08.2018 o 15:08, teresaa118 napisał:

Wyslalam wsparcie dla obydwu dziadeczkow

 

3 godziny temu, Radek napisał:

Nawet na zdjęciu widać poprawę u Lapisia.

Deklaracja dla Lapiego już w drodze.

 

Dziadeczki wzbogaciły się o pieniążki od :

agat21 0heart.gif  - 20zł

teresaa1180heart.gif  - 100zł

Ewy Marty0heart.gif  - 40zł

i Radka0heart.gif  - 20zł

- ślicznie dziękujemy :).

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anecik napisał:

Goi się.....

1342508884_DSC_11371.JPG.fa6f219b4565a52c9313c4d1001a6dfd.JPG

 

A miłość nadal kwitnie. Jak tylko się napatoczą na siebie na ogrodzie to spacerują jak kaczki....gęsiego :). Miłość będzie trwała do niedzieli. Co będzie później to ja nie wiem :(

DSC_1040[1].JPG

Różnica jest widoczna, z dnia na dzień rana Lapisia wygląda coraz lepiej. Wspaniale!

13 minut temu, kikou napisał:

Pysio trzyma formę, jeszcze nie bylismy na badaniach, nie chce go ciągnąć w taki upał. Zadomowil się na calego.

20180803_191004_Film3-1.jpg

Pysiek ma uśmiechnięte zadowolone pysio :D.

Przed chwilą, agat21 napisał:

Pysiowi pięknie w zieleni, a rana Lapisia też sto razy lepiej wygląda :) Wspaniale się dzieje na wątku :)

Oj tak Agatko, bardzo się cieszę :).

I jeszcze raz dziękuję Wam Wszystkim :).

kwiat-ruchomy-obrazek-0264
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witajcie rozrywkowe chłopaki - czas zacząć leniuchowanie.

No tak psiaczki są rozrywkowe :). Ale jutro wieczorem biedny Lapiś będzie smutny i pewnie będzie tęsknił za swoją wybranką. Anetko mam nadzieję, że masz jeszcze jakieś fajne panny na wydaniu ;) dla Lapisia, bo przecież to nie jest psiak który może żyć samotnie. Dla niego najlepszy będzie dom z suczką ;D.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...