Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

Przepraszam że dopiero dzisiaj ale znowu mnie mniej na dogo - już piszę co u dziarskich dziadeczkó.

Lapiś już w nowym miejscu, bardzo dziękuję Anecik za opiekę nad nim :).

U kikou Lapi ok., chociaż jeszcze trochę niepewny nieśmiały, potrafi sam wyjść z domu ale jeszcze nie potrafi sam wrócić, Kasia musi go co jakiś czas przyprowadzać.Do ludzi i innych piesków macha ogonkiem.

Kasia pisała że jest przeuroczy :D.

Natomiast Pysiek na powitanie fuknął na niego.

I w ogóle Kasia pisze że Pysio to jest teraz u nich  "kierownik zamieszania" :D, wszędzie wściubia nosek.

 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Onaa napisał:

U kikou Lapi ok., chociaż jeszcze trochę niepewny nieśmiały, potrafi sam wyjść z domu ale jeszcze nie potrafi sam wrócić, Kasia musi go co jakiś czas przyprowadzać.Do ludzi i innych piesków macha ogonkiem. 

Rozczulające to jest:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2018 o 19:24, Aska7 napisał:

Czy moja wrześniowa dotarła ?

Asiu dzisiaj najpóżńiej jutro zrobię rozliczenie, przepraszam za opóżnienie i bardzo proszę o cierpliwość Ciebie i wszystkie osoby wspierające nasze dziadeczki.

Dnia 20.09.2018 o 23:04, elik napisał:

Myślałam, że dziadeczki będą się trzymać razem, a tu masz, taki afront :)

U Anetki Pysiolek też fukał na Lapisia, łobuzek ;).

Przed chwilą, Anecik napisał:

Rozliczenie Lapisia

160 - hotel

220 - transport do kikou

---------------------------------------

380 zł

Powodzenia Dziadeczki :)

Bardzo dziękuję Anetko za całą opiekę nad Lapisiem :).

Link to comment
Share on other sites

Cerowany ;-) Lapiś nie jest taki bystry jak Pysiek - dopiero wczoraj czy przedwczoraj zauważył kota....i szczekal ze dwie godzinki (Mieszkaja z nami dwie kicie.)

Jest codziennie śmielszy, już przychodzi sam, wchodzi zaglada i ucieka. Musze go na noc zamykac w głębi domu bo boję się że wyjdzie w nocy i zaśnie gdzieś na dworze.

20180920_175748_Film3-1-1.jpg

20180920_175841_Film3-1-1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Ale swoj rozumek ma. ;-)

Ostatnio takie oto "poslanko" sobie znalazł. 

20180920_203509_Film3-1.jpg

Lapisiek kochany - on u mnie w koszyczku spał to może mu się skojarzyło :) Ale jaki dzielny, przecież ten koszyk niewiele niższy od Lapisia a łapinki Lapisiowe króciutkie przecież. Kochany maluniek...

Link to comment
Share on other sites

Kikou bardzo dziękuję za relację i fotki, takie ciekawe ujęcia z życia naszych dziarskich dziadeczków. Obydwa ją przekochane :D.

Lapiś jest bardziej delikatny, pewnie jeszcze troszkę potrzebuje czasu żeby się poczuć jak u siebie. A w tym "posłanku" wygląda jak szczeniaczek :).

A Pysiek uroczy :) , ona ma taki pyszczek w wyrazem. I teraz skoro to pies samochodowy ;) to chyba trzeba będzie szukać nie domku tylko z ogródkiem ale raczej domku z samochodem :D.

Psiaczki dostały pieniążki od:

Aski70heart.gif (100zł),

jaguski 0heart.gif(25zł)

i helli 0heart.gif (75zł)

- bardzo dziękujemy :).

Miłej niedzieli Wszystkim, którzy towarzyszą Lapisiowi i Pyśkowi :).

Link to comment
Share on other sites

U nas urwanie głowy..., Lapiś jak sie juz całkiem przełamał łobuzuje. Biega za kotami i autentycznie poluje. Koty w szoku, jednego nawet trochę pokąsał zanim doskoczyłam. Caly dzień biega za kotami szczeka i usiłuje zjeść kotki. A kiedy te usiądą gdzies wyżej szczeka i podskakuje...

Trochę teskno mi do tych pierwszych dni kiedy był taki nieśmiały biedaczek.. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...