Jump to content
Dogomania
Onaa

Ratujemy małe dziadeczki - ancymonki. Brakuje stałych deklaracji na miesięczne utrzymanie dziadków :(.

Recommended Posts

Piszę z komórki bo sytuacja z Lapisiem zrobiła się nieprzyjemna :(. Lapi ewidentnie poluje na koty celem ich zagryzienia, dzisiaj po raz drugi poważnie złapał i poturbowal jedną z kotek, a teraz przeczytałam smsa od kikou że rzucił się na drugą :(. Jest mi bardzo przykro i nie chciałabym żeby doszło do nieszczęścia :(.

Nie wiem czy będzie mógł dalej zostać u kikou!

Nie wiem co teraz dale z Lapisiem zrobić .. :(.

Chyba trzeba mu szukać innego hoteliku. 

Karma już u Kikou.

A ja od czwartku zamartwiam się z powodu Lapisia :(. Nie przypuszczałam że on może przysporzyć takich kłopotów. Rozmawiałam dzisiaj z Anetką i z Kasią, Kasia teraz w weekend ma czas, żeby się przyjrzeć zachowaniu Lapisia jeszcze raz, sprawdzić czy jest w stanie dalej opiekować się nim oddzielając kotki tak żeby im się nic nie stało, zobaczyć czy Lapiś będzie jeszcze bardziej łobuzował , jest też opcja od Anetki że może do niej wrócić , a we wtorek Anetka jedzie z jakimś pieskiem do Poznania to mogłaby podjechać wtedy po Lapisia, tak że do jutra wieczora podejmiemy jakąś decyzję odnośnie tego gagatka.

Tylko wtedy znowu potrzebne będą pieniążki na transport , no i będzie brakowało 90zł miesięcznych deklaracji na Lapisia :(.

Och Lapisiu, ja przez Ciebie osiwieje łobuzie..

A dla dziadków ancymonków przyszły pieniążki od:

bakusiowej0heart.gif (50zł)

Joanny1235 0heart.gif(30zł)

Anuli 0heart.gif (20zł)

Ewy Marty0heart.gif (40zł)

agat21 0heart.gif(20zł)

Radka0heart.gif (20zł)

i elik 0heart.gif (30zł)

- bardzo dziękuję :).

A ja myślałam że to Pysiu będzie niegrzeczny, a to Lapiś.

Niedobrze, że Lapiś aż tak nienawidzi kotków... :( może uda się go jakoś wyciszyć. Czy kikou ma troszkę czasu, aby popracować nad odwrażliwianiem? szkoda, żeby Lapiś jeździł w tę i z powrotem. A może szybko znajdzie swój dom? Ile ma ogłoszeń?

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Niedobrze, że Lapiś aż tak nienawidzi kotków... :( może uda się go jakoś wyciszyć. Czy kikou ma troszkę czasu, aby popracować nad odwrażliwianiem? szkoda, żeby Lapiś jeździł w tę i z powrotem. A może szybko znajdzie swój dom? Ile ma ogłoszeń?

Co proponujesz? Jak konkretnie mozna popracować nad odwrażliwianiem?

Dnia 6.10.2018 o 18:09, Aska7 napisał:

Cerowanemu to dobrze zrobiłby kontakt z bojową kotką, króra naprałaby go zdrowo po ryju.To takie gdybanie ..., ale może nauczyłby się kotki szanować.

Bić biednego, poczciwego staruszka? ;)

ale tak poważnie - może dlatego cerowany, że taki charakterny :(

Lapiś wrócił do Anetki. Kotki kikou bezpieczne i mogą znowu sobie spokojnie żyć bez obawy , że któregoś dnia mały psi dziadek je zje.

Niedługo kastracja Pyśka.

Lapiś ma kilka ogłoszeń na olx (linki dałam na pierwszą stronę) - ostatnio wyróżniłam dwa moje, ale narazie nikt więcej się nie odezwał.

Pózniej uzupełnię Wasze wpłaty, i całe rozliczenie naszych łobuzów.

Miłej udanej słonecznej niedzieli :D.

54 minuty temu, Onaa napisał:

To może przy okazji aktualizacji rozliczeń wyjaśnię, że z niewiadomej przyczyny (pewnie moje zagonienie :)  ) od VIII wpłacałam 10,00 zł miesięcznie, zamiast po 10 dla każdego dziadeczka, czyli 20,00 zł miesięcznie, bo tak deklarowałam. W lipcu wpłaciłam 20, a od sierpnia po 10.

Deklarowałam od lipca po 10,00 zł dla psiaka więc do października na koncie psiaczków powinno być ode mnie 80,00 zł, a jest 70,00 zł z zapisem, że do końca roku.

Renatko dopłacę 10,00 zł i bardzo przepraszam za zamieszanie. Proszę popraw w rozliczeniu finansów psiaków, że wpłaciłam do X, a nie jak napisałam w ostatnim  przelewie, że do XII.

Lece zrobić przelew  na dyszke  :)

EDIT

Zrobiony

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Lapiś wrócił do Anetki. Kotki kikou bezpieczne i mogą znowu sobie spokojnie żyć bez obawy , że któregoś dnia mały psi dziadek je zje.

Niedługo kastracja Pyśka.

Lapiś ma kilka ogłoszeń na olx (linki dałam na pierwszą stronę) - ostatnio wyróżniłam dwa moje, ale narazie nikt więcej się nie odezwał.

Miłej udanej słonecznej niedzieli :D.

Lapiś już zadomowiony. Kotów okolicznych nie spotkał to i żyje spokojniej... hahaha. Nadal wesoły, merdający ogonkiem - z innymi psiakami z którymi miał kontakt nie ma na razie problemów - kikou mówiła że jakiś kłopot z jednym sporym psem był. Jeśli źle zrozumiałam Kasiu to mnie popraw. Może on rzeczywiście taki cerowany bo charakterny :) Koszt transportu - 290 zł.

Jeżeli ma coś z jamnika to nie ma co się dziwić, że ma waleczne serce lwa :)) i wysokie mniemanie o sobie. Dobrze, że nie przeżywa za bardzo zmian związanych z przeprowadzką. A my wiemy, że nie nadaje się do domu z kotami - bo chociaż odwrażliwianie jest możliwe, to jak pisałam na pw kikou, trudne i pochłaniające trochę czasu. Nie wiem, czy przyszły właściciel byłby gotowy na taką pracę.

Trzymam kciuki za domki dla chłopaków.

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli ma coś z jamnika to nie ma co się dziwić, że ma waleczne serce lwa :)) i wysokie mniemanie o sobie. Dobrze, że nie przeżywa za bardzo zmian związanych z przeprowadzką. A my wiemy, że nie nadaje się do domu z kotami - bo chociaż odwrażliwianie jest możliwe, to jak pisałam na pw kikou, trudne i pochłaniające trochę czasu. Nie wiem, czy przyszły właściciel byłby gotowy na taką pracę.

Trzymam kciuki za domki dla chłopaków.

Lapiś to przecież jamnior całą gębulą....:)

Są domy gdzie nie ma kotków i takiego trzeba mu szukać.

Przed chwilą, Anecik napisał:

Po Vanilce [*] pozostał lek Cardisure - chciałabym przekazać 3 listki dla Lapisia.

Dziękuję Anetko..

Przed chwilą, Anecik napisał:

Lapiś to przecież jamnior całą gębulą....:)

Są domy gdzie nie ma kotków i takiego trzeba mu szukać.

Lapiś jamniorek :).

Przed chwilą, elik napisał:

To może przy okazji aktualizacji rozliczeń wyjaśnię, że z niewiadomej przyczyny (pewnie moje zagonienie :)  ) od VIII wpłacałam 10,00 zł miesięcznie, zamiast po 10 dla każdego dziadeczka, czyli 20,00 zł miesięcznie, bo tak deklarowałam. W lipcu wpłaciłam 20, a od sierpnia po 10.

Deklarowałam od lipca po 10,00 zł dla psiaka więc do października na koncie psiaczków powinno być ode mnie 80,00 zł, a jest 70,00 zł z zapisem, że do końca roku.

Renatko dopłacę 10,00 zł i bardzo przepraszam za zamieszanie. Proszę popraw w rozliczeniu finansów psiaków, że wpłaciłam do X, a nie jak napisałam w ostatnim  przelewie, że do XII.

Lece zrobić przelew  na dyszke  :)

EDIT

Zrobiony

Dziękuję Elu :).

A na koncie naszych dziadziusiów  są już pieniażki od:

jaguski0heart.gif (25zł)

Nesiowatej0heart.gif(20zł)

gabim0heart.gif (30zł)

elik 0heart.gif(10zł)

- bardzo dziękuję :).

No i nasze dziadeczki znowu są strasznie ubogie :( , zostało im na koncie 16,58zł a do zapłacenia jest transport Lapisia od kikou do Anetki - 290zł a za kilka dni Pysiek ma kastrację. Może ktoś mógłby poratować bazarkiem ?