Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

Dnia 4.11.2018 o 19:52, Onaa napisał:

A Lapiś ma się dobrze, tylko nadal czatuje na kotki :0. Ale wreszcie trafił na młodego cwanego kota i ten sobie siedział bezpiecznie na dachu a Lapiś go wyczuł i latał za nim naokoło domu :D.

Pysio 1 XI 3.jpg

No to sobie przynajmniej polatał :DDD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 9.11.2018 o 19:30, asiuniab napisał:

witam się u dziadeczków, chciałam zapytać, czy seniorzy otrzymali już/czy były wnioski o jednorazową pomoc ze skarpety staruszkowej?

 

Do tej pory ani Lapiś ani Pysio nie otrzymali takiej pomocy a bardzo by im się przydała teraz.

Anetka nie napisała jaki koszt za Lapisia za jego pobyt u niej w listopadzie ale jeszcze jej nie zapłaciłam bo dziadki na minusie a za chwilę będzie koniec listopada i trzeba będzie opłacić kolejny miesiąc. A na nasze dziarskie dziadeczki narazie chętnych brak.

Dnia 10.11.2018 o 11:04, asiuniab napisał:

od grudnia mogę dla każdego z dziadeczków dać po 10 zł deklaracji stałej, bardzo proszę o nr konta;

Bardzo Ci dziękuję asiuniab za pomoc dla Lapcia i Pyśka :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2018 o 20:20, Onaa napisał:

Do tej pory ani Lapiś ani Pysio nie otrzymali takiej pomocy a bardzo by im się przydała teraz.

Anetka nie napisała jaki koszt za Lapisia za jego pobyt u niej w listopadzie ale jeszcze jej nie zapłaciłam bo dziadki na minusie a za chwilę będzie koniec listopada i trzeba będzie opłacić kolejny miesiąc. A na nasze dziarskie dziadeczki narazie chętnych brak.

Bardzo Ci dziękuję asiuniab za pomoc dla Lapcia i Pyśka :).

w grudniu zawnioskuję o zapomogę dla jednego z psiaków :) w kolejnym miesiącu dla kolejnego dziadeczka :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, asiuniab napisał:

w grudniu zawnioskuję o zapomogę dla jednego z psiaków :) w kolejnym miesiącu dla kolejnego dziadeczka :)

Bardzo dziękuję:).

A tutaj Lapiś sprzed kilku dni, z tego co pisała Anetka to zdrowie i apetyt mu dopisuje :), z psiakami zakumplowany.

 

 

Lapcio XI 2018 dt 1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wydawało mi się że wklejałam już fakturki od kikou ale nie mogę znaleźć, więc wklejam na wątek.

Kasia pisała, że Pysiulo lubił jak było ciepło sobie siedzieć przed drzwiami na podwórku i mieć oko na wszystko :). Taki prawdziwy gospodarz z niego.

Ale teraz już coraz zimniej to przychodzi i śpi na kanapie :).

rachunki KW za IX i X, plus wet X.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2018 o 17:53, mari23 napisał:

jestem stałą deklarowiczką skarpety, mogę wnioskować na drugiego, będzie od razu dla dwóch - wnioskujemy?

 

Dnia 1.12.2018 o 12:06, asiuniab napisał:

poprosiłam skarpetę o zapomogę w kwocie 200 zł dla Lapisia :)

kochanym staruszkom zdrówka

 

19 godzin temu, asiuniab napisał:

kochani Lapiś otrzymał zapomogę w kwocie 200 zł ze skarpety staruszkowej, proszę o przesłanie nr konta do: asikowska

 

Bardzo dziękuję za pomoc dla dziadeczków !

Link to comment
Share on other sites

Lapiś i Pysio dostały pieniążki od :

bakusiowej 0heart.gif (40zł)

elik 0heart.gif (20zł)

Aski70heart.gif (100zł)

Joanny1235 0heart.gif (30zł)

Anuli0heart.gif (20zł)

Radka0heart.gif (20zł)

jaguski 0heart.gif (25zł)

gabim 0heart.gif (50zł)

Marudzi 0heart.gif (15zł)

oraz z bazarku 0heart.gif - 103zł

- bardzo dziękujemy :).

Lapiś dostał także od Ani Wiosny 0heart.gifworek karmy i puszeczki - bardzo dziękujemy za wsparcie Lapisia :), dzięki temu koszt hotelowania u Anecik za październik zmniejszył się o 150zł.

Lapiś jak się zrobiło zimno, to tylko na siku i już pod drzwiami do ciepłego domku stoi. Niestety od dwóch dni ma coś z oczkami, jakby mu ropieją, no i nie chce jeść suchej karmy , może to od ząbków , w każdym razie on zawsze był bardzo za jedzonkiem więc Anetka idzie z nim do weta. Oby to nie było nic poważnego.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2018 o 17:53, mari23 napisał:

jestem stałą deklarowiczką skarpety, mogę wnioskować na drugiego, będzie od razu dla dwóch - wnioskujemy?

kochana możesz w tym miesiącu poprosić dla Pysia, byłoby super, jakby chłopaki taki prezent pod choinkę otrzymały :)

Link to comment
Share on other sites

Przyszły pieniążki od Ewy Marty 0heart.gif (40zł) i pomoc od Skarpety im. Talcott 0heart.gif(200zł) - bardzo dziękujemy:).

B-b dziękuję za ogłoszenie :) - i cieszę się że Abisi udało się znaleźć domek, mimo że wydawało się to kiedyś prawie niemożliwe.

 

Link to comment
Share on other sites

Lapiś miał problemy żołądkowe, pisałam ostatnio, że nie chciał jeść suchej karmy, jednak to nie od ząbków, Anetka była z nim u weta bo i biegunka była i brak apetytu, i jakaś jelitówka dopadła dziadeczka, dostał  u weta leki, zastrzyki, karmę specjalną i przy okazji kropelki na oczka,  (rachunek od weta wkleję później) - na szczęście Lapiś już czuje się lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...