Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

Piszę z komórki bo sytuacja z Lapisiem zrobiła się nieprzyjemna :(. Lapi ewidentnie poluje na koty celem ich zagryzienia, dzisiaj po raz drugi poważnie złapał i poturbowal jedną z kotek, a teraz przeczytałam smsa od kikou że rzucił się na drugą :(. Jest mi bardzo przykro i nie chciałabym żeby doszło do nieszczęścia :(.

Nie wiem czy będzie mógł dalej zostać u kikou!

Nie wiem co teraz dale z Lapisiem zrobić .. :(.

Chyba trzeba mu szukać innego hoteliku. 

Link to comment
Share on other sites

Karma już u Kikou.

A ja od czwartku zamartwiam się z powodu Lapisia :(. Nie przypuszczałam że on może przysporzyć takich kłopotów. Rozmawiałam dzisiaj z Anetką i z Kasią, Kasia teraz w weekend ma czas, żeby się przyjrzeć zachowaniu Lapisia jeszcze raz, sprawdzić czy jest w stanie dalej opiekować się nim oddzielając kotki tak żeby im się nic nie stało, zobaczyć czy Lapiś będzie jeszcze bardziej łobuzował , jest też opcja od Anetki że może do niej wrócić , a we wtorek Anetka jedzie z jakimś pieskiem do Poznania to mogłaby podjechać wtedy po Lapisia, tak że do jutra wieczora podejmiemy jakąś decyzję odnośnie tego gagatka.

Tylko wtedy znowu potrzebne będą pieniążki na transport , no i będzie brakowało 90zł miesięcznych deklaracji na Lapisia :(.

Och Lapisiu, ja przez Ciebie osiwieje łobuzie..

A dla dziadków ancymonków przyszły pieniążki od:

bakusiowej0heart.gif (50zł)

Joanny1235 0heart.gif(30zł)

Anuli 0heart.gif (20zł)

Ewy Marty0heart.gif (40zł)

agat21 0heart.gif(20zł)

Radka0heart.gif (20zł)

i elik 0heart.gif (30zł)

- bardzo dziękuję :).

 

A ja myślałam że to Pysiu będzie niegrzeczny, a to Lapiś.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Niedobrze, że Lapiś aż tak nienawidzi kotków... :( może uda się go jakoś wyciszyć. Czy kikou ma troszkę czasu, aby popracować nad odwrażliwianiem? szkoda, żeby Lapiś jeździł w tę i z powrotem. A może szybko znajdzie swój dom? Ile ma ogłoszeń?

Co proponujesz? Jak konkretnie mozna popracować nad odwrażliwianiem?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2018 o 18:09, Aska7 napisał:

Cerowanemu to dobrze zrobiłby kontakt z bojową kotką, króra naprałaby go zdrowo po ryju.To takie gdybanie ..., ale może nauczyłby się kotki szanować.

Bić biednego, poczciwego staruszka? ;)

ale tak poważnie - może dlatego cerowany, że taki charakterny :(

Link to comment
Share on other sites

Lapiś wrócił do Anetki. Kotki kikou bezpieczne i mogą znowu sobie spokojnie żyć bez obawy , że któregoś dnia mały psi dziadek je zje.

Niedługo kastracja Pyśka.

Lapiś ma kilka ogłoszeń na olx (linki dałam na pierwszą stronę) - ostatnio wyróżniłam dwa moje, ale narazie nikt więcej się nie odezwał.

Pózniej uzupełnię Wasze wpłaty, i całe rozliczenie naszych łobuzów.

Miłej udanej słonecznej niedzieli :D.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Onaa napisał:

Pózniej uzupełnię Wasze wpłaty, i całe rozliczenie naszych łobuzów.

To może przy okazji aktualizacji rozliczeń wyjaśnię, że z niewiadomej przyczyny (pewnie moje zagonienie :)  ) od VIII wpłacałam 10,00 zł miesięcznie, zamiast po 10 dla każdego dziadeczka, czyli 20,00 zł miesięcznie, bo tak deklarowałam. W lipcu wpłaciłam 20, a od sierpnia po 10.

Deklarowałam od lipca po 10,00 zł dla psiaka więc do października na koncie psiaczków powinno być ode mnie 80,00 zł, a jest 70,00 zł z zapisem, że do końca roku.

Renatko dopłacę 10,00 zł i bardzo przepraszam za zamieszanie. Proszę popraw w rozliczeniu finansów psiaków, że wpłaciłam do X, a nie jak napisałam w ostatnim  przelewie, że do XII.

Lece zrobić przelew  na dyszke  :)

EDIT

Zrobiony

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Lapiś wrócił do Anetki. Kotki kikou bezpieczne i mogą znowu sobie spokojnie żyć bez obawy , że któregoś dnia mały psi dziadek je zje.

Niedługo kastracja Pyśka.

Lapiś ma kilka ogłoszeń na olx (linki dałam na pierwszą stronę) - ostatnio wyróżniłam dwa moje, ale narazie nikt więcej się nie odezwał.

Pózniej uzupełnię Wasze wpłaty, i całe rozliczenie naszych łobuzów.

Miłej udanej słonecznej niedzieli :D.

Lapiś już zadomowiony. Kotów okolicznych nie spotkał to i żyje spokojniej... hahaha. Nadal wesoły, merdający ogonkiem - z innymi psiakami z którymi miał kontakt nie ma na razie problemów - kikou mówiła że jakiś kłopot z jednym sporym psem był. Jeśli źle zrozumiałam Kasiu to mnie popraw. Może on rzeczywiście taki cerowany bo charakterny :) Koszt transportu - 290 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ma coś z jamnika to nie ma co się dziwić, że ma waleczne serce lwa :)) i wysokie mniemanie o sobie. Dobrze, że nie przeżywa za bardzo zmian związanych z przeprowadzką. A my wiemy, że nie nadaje się do domu z kotami - bo chociaż odwrażliwianie jest możliwe, to jak pisałam na pw kikou, trudne i pochłaniające trochę czasu. Nie wiem, czy przyszły właściciel byłby gotowy na taką pracę.

Trzymam kciuki za domki dla chłopaków.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli ma coś z jamnika to nie ma co się dziwić, że ma waleczne serce lwa :)) i wysokie mniemanie o sobie. Dobrze, że nie przeżywa za bardzo zmian związanych z przeprowadzką. A my wiemy, że nie nadaje się do domu z kotami - bo chociaż odwrażliwianie jest możliwe, to jak pisałam na pw kikou, trudne i pochłaniające trochę czasu. Nie wiem, czy przyszły właściciel byłby gotowy na taką pracę.

Trzymam kciuki za domki dla chłopaków.

Lapiś to przecież jamnior całą gębulą....:)

Są domy gdzie nie ma kotków i takiego trzeba mu szukać.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anecik napisał:

Po Vanilce [*] pozostał lek Cardisure - chciałabym przekazać 3 listki dla Lapisia.

Dziękuję Anetko..

Przed chwilą, Anecik napisał:

Lapiś to przecież jamnior całą gębulą....:)

Są domy gdzie nie ma kotków i takiego trzeba mu szukać.

 

Lapiś jamniorek :).

Przed chwilą, elik napisał:

To może przy okazji aktualizacji rozliczeń wyjaśnię, że z niewiadomej przyczyny (pewnie moje zagonienie :)  ) od VIII wpłacałam 10,00 zł miesięcznie, zamiast po 10 dla każdego dziadeczka, czyli 20,00 zł miesięcznie, bo tak deklarowałam. W lipcu wpłaciłam 20, a od sierpnia po 10.

Deklarowałam od lipca po 10,00 zł dla psiaka więc do października na koncie psiaczków powinno być ode mnie 80,00 zł, a jest 70,00 zł z zapisem, że do końca roku.

Renatko dopłacę 10,00 zł i bardzo przepraszam za zamieszanie. Proszę popraw w rozliczeniu finansów psiaków, że wpłaciłam do X, a nie jak napisałam w ostatnim  przelewie, że do XII.

Lece zrobić przelew  na dyszke  :)

EDIT

Zrobiony

Dziękuję Elu :).

 

A na koncie naszych dziadziusiów  są już pieniażki od:

jaguski0heart.gif (25zł)

Nesiowatej0heart.gif(20zł)

gabim0heart.gif (30zł)

elik 0heart.gif(10zł)

 

- bardzo dziękuję :).

Link to comment
Share on other sites

Lapiś szybko sobie przypomniał że był już u Anetki.

145518697_LapiznowuuAnecik1001.jpg.698e37e08f2310bb35f2d6bf6bcee73b.jpg

1829569205_LapiznowuuAnecik1002.jpg.85b62088a43da4fb4adabde2036ff085.jpg

 

Natomiast Pysiulek miał w tym tygodniu kastrację i bardzo to biedny przeżył :(. Był trochę obolały ale przede wszystkim bardzo płakał jak go Kasia zostawiała w klinice na zabieg, biedaczek, on jest nie tylko bardzo inteligentny ale i bardzo wrażliwy, chyba poczuł się porzucony, no a jak wrócił do Kasi to się na nią obraził, mam nadzieję że dał się już obłaskawić smaczkami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...