Jump to content
Dogomania

Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.


Recommended Posts

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Kciuki i łapki mamy zaciśnięte cały czas.

A te adresatki są faktycznie diabła warte.  

Kiedyś Poker radziła aby polakierować lakierem do paznokci to nie będzie się rozkręcała ale ja także im nie wierzę,na bank jest lepsza grawerowana z dwóch stron z pełnymi danymi.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, o tym samym pani mówiłam, więc mają zamówic taką grawerowaną. Poza tym maluch będzie zaczipowany wkrótce. 

Cały czas mówię o szeleczkach, zabezpieczaniu i takie tam...mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. Bardzo sie stresuję...

Joasiu wiem ,że nie jest to łatwe ale trzeba wierzyć,ze będzie dobrze. Inaczej byśmy na głowę dostały :/

Będziemy trzymać kciuki za to aby rodzinka okazała się najnajnja :D

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Po spacerku obowiązkowa porcja miziania i przytulania

IMG_20180727_104921.jpg

 

Co za uśmiech ;)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Kap, płak, płak, kap,... Alaskan płaka z tęsknicy :)))

Oj płaka, płaka... ale też wie, że tam gdzie pojechał będzie mu bardzo dobrze. Pani Ewa z ogromnym sercem i wrażliwością do zwierząt. Koko poszedł z nią na spacer jakby od zawsze się znali. Mam obiecane zdjęcia i info na bieżąco. Już jestem zaproszona na kawę. 

Oj trudne te rozstania, zwłaszcza jak się ma psiaczka pod ręką...

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2018 o 23:20, b-b napisał:

Fajnie,że już się szykują :)

W sobotę choć w pracy będę myślami przy Was :)

U nas ta adresatka ciągle sie sama rozkręcała aż w koncu pewnego dnia wróciliśmy ze spaceru bez zawartości i jednej części.

Ja też przerobiłam to razy kilka, a teraz od wielu lat zamawiam na allegro adresówkę metalową z wygrawerowanym imieniem psiaka obiecaną nagrodą i numerami telefonów. Adresówka jest przynitowana do szelek i nie ma takiej możliwości, żeby psiak ją zgubił.

Ostatnio zamawiałam kilka na raz, bo do letnich i zimowych szelek więc gratisowo dostałam adresówkę w kształcie łapki z wygrawerowanym moim numerem telefonu, zawieszam ją moim tymczasom i długopis z wygrawerowanym moim imieniem.

Zasłoniłam wygrawerowane numery tel.

20180728_165634.thumb.jpg.25b47f6f7f1662880f874d72ea34af39.jpg

Link do tego dostawcy. Nie wiem czy nadal oferuje takie gratisy, ale jak widać adresówki do przynitowania dalej wyrabia.

https://allegro.pl/identyfikator-grawer-na-obroze-dla-psa-gratis-i5051531334.html

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Ja też przerobiłam to razy kilka, a teraz od wielu lat zamawiam na allegro adresówkę metalową z wygrawerowanym imieniem psiaka obiecaną nagrodą i numerami telefonów. Adresówka jest przynitowana do szelek i nie ma takiej możliwości, żeby psiak ją zgubił.

Ostatnio zamawiałam kilka na raz, bo do letnich i zimowych szelek więc gratisowo dostałam adresówkę w kształcie łapki z wygrawerowanym moim numerem telefonu, zawieszam ją moim tymczasom i długopis z wygrawerowanym moim imieniem.

Zasłoniłam wygrawerowane numery tel.

20180728_165634.thumb.jpg.25b47f6f7f1662880f874d72ea34af39.jpg

Link do tego dostawcy. Nie wiem czy nadal oferuje takie gratisy, ale jak widać adresówki do przynitowania dalej wyrabia.

https://allegro.pl/identyfikator-grawer-na-obroze-dla-psa-gratis-i5051531334.html

 

Pokażę pani stronę, dziękuję Elu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...