Jump to content
Dogomania

Stan zapalny zoładka u buldoga :-(


Malzer1

Recommended Posts

Witam moj maly buldozek przeszedl ostatnio ostre zapalenie zoladka w Niemczech poniewaz tu pracuje i tu go leczylem . Mial ogromne guzy w zoladku podejrzewali juz raka po zdj z gastroskopii. Ostatnio mial kontrole 5lipca i wszystko jest wporzadku nie ma sladu po zapaleniu. Lekarz kazal dawac jeszcze dwa tyg oslone na zoladek i karme royal canin gastro  kupilem wczescniej mu jeszcze karme medicina ez gastro i jak sie skoncza to wrocic do starej karmy. Ale ostatnio zaczal robic miekki stolec skonczyla sie royal i zostalo pare puszek medica. Ale nie powiedzialem ze po oslonie dostaje jeszcze tabletke gaspridu poniewaz lekarz z polski stwierdzil ze ma zaburzenia motoryki jelit bo wymiotowal zoladek jego nie trawil i od pol roku dostaje gasprid. Moje pytanie brzmi czy odstawic mu gasprid skoro robi miekki stolec ? Badania trzuski i watroby ma wporzadku 

Link to comment
Share on other sites

NormalnieNormalnie je farmina hipoalergenik. Niby lekarz powiedzial ze mozna odstawic te RC ale tez sie boje bo za jego leczenie kupil bym sobie przyzwoite autko chociaz ja czuje ze on mial ten stan zapalny od sterydow ktore bral (encorton). Jak w czasie choroby odrzucilem gasprid to mu sie ulewalo w nocy ale odstawie zobacze co sie bedzie dziac ehh te buldogi usiąść i plakac :-P

Link to comment
Share on other sites

Fakt, buldogi są trudne. Ja jesdtem wrogiem RC, znajdź inną też gastro. Bo te zaburzenia to mogą byc przez tę karmę. No i podawanie sterydów przez dłuższy czas niszczy organy wewnętrzne więc dobrze, że odstawiłeś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...