Jump to content
Dogomania

Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)


Recommended Posts

6 godzin temu, Murka napisał:

Pani zapłaciła za transport do Sandomierza. Przynajmniej tyle.

 

A Irysek wrócił na stare śmieci i się rozbisurmanił. Po ogrodzie chodzi jak torpeda i wszystko podlewa bogato drapiąc łapkami ziemię. Psy, które zna ok, ale pojawił się nowy przybysz, to chciał go zjeść. Z tej strony go nie znałam, rzucał się jak wściekła wiewiórka - ze względu na gabaryty Iryska wyglądało to nieco zabawnie:) Oczywiście oba psiaki były na smyczach, więc wszystko działo się na odległość, ale Irysek nie spuszczał z nowego wzroku i wciąż do niego wyrywał.

wojownik

 pilnuje Was pilnuje ze wszech miar kocahny maluteczek

Link to comment
Share on other sites

Irysek na pewno znajdzie dom, gdybyśmy nie byli zapsieni na maksa, to byłby nasz .I tak dobrze, że  dziewczyna się tak zachowała, a nie jak np właściciele Zorki. Mam jeszcze taką sprawę , mam trochę fantów, głównie zabawek w bardzo dobrym stanie, część nowych i chciałabym je przeznaczyć na bazarek dla Iryska, Niestety z powodów głównie czasowych nie jestem w stanie się ty zająć, gdyby ktoś wystawił bazarek ,to chętnie prześlę, ale dopiero pod koniec tygodnia (czas). Ewentualnych chętnych proszę o kontakt

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.08.2018 o 11:40, Filipki napisał:

Irysek na pewno znajdzie dom, gdybyśmy nie byli zapsieni na maksa, to byłby nasz .I tak dobrze, że  dziewczyna się tak zachowała, a nie jak np właściciele Zorki. Mam jeszcze taką sprawę , mam trochę fantów, głównie zabawek w bardzo dobrym stanie, część nowych i chciałabym je przeznaczyć na bazarek dla Iryska, Niestety z powodów głównie czasowych nie jestem w stanie się ty zająć, gdyby ktoś wystawił bazarek ,to chętnie prześlę, ale dopiero pod koniec tygodnia (czas). Ewentualnych chętnych proszę o kontakt

Bardzo dziekuje Filipki:)

ja nie dam rady...niestety.....

Link to comment
Share on other sites

Irysek pozdrawia. Wyrywny jest, ale też szybko się uczy co wolno, a co nie. W końcu opanował trudną sztukę chodzenia po linoleum, bo do tej pory miał z tym problem i zawsze korytarz pokonywał drepcząc po ustawionych wzdłuż butach:) Teraz powoli, ale spokojnie idzie już obok. Nie może raczej trafić do ludzi, którzy będą go rozpieszczać i pozwalać na wszystko, bo szybko to wykorzysta:) A jaki głosik ma:)

irys.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.08.2018 o 10:01, terra napisał:

Dla Iryska z mojego bazarku jest 43 zł., kwotę przelałam na konto Murki.

Jak dojdzie, proszę o potwierdzeniu na wątku bazarkowym:

 

Zacytuję, bo może umknęło uwadze.

Mureczko bardzo proszę o sprawdzenie i potwierdzenie na bazarku. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Jest szansa na dom dla Iryska

po wczesniejszej adopcji nieudanej bede bardziej ostrozna

pani wie o nieudanej adopcji

dzwoniła w imieniu znajomej,a ta ma dzisiaj do mnie zadzwonic

ale bardzo prosiła,zeby nikomu nie dawac Iryska,bo znajoma od razu pokochała go

miała wczesniej yorka,leczyła go,byl chory i odszedł,a pani mieszka sama,chciała adoptowac Iryska

pani jest starsza osoba,ale nie wiem co dla kogo znaczy starsza......moze dla tej pani,która dzwoniła  60lat to starsza osoba....głupio mi było pytac o wiek

ale na wizycie przedadopyjnej bedzie równiez kuzyn tej pani,ktory w razie problemow zdowotnych pani zaopiekuje sie Iryskiem

pani mieszka w kamienicy,na 3 piętrze

kto zarobi wizytę?

czekam na telefon od pani

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...