Jump to content
Dogomania

MASTER za TM [*] 24/04/2019 :(( BARDZO CHORY, wyrzucony w lesie, nie chodzi. Potrzebna pomoc !!


Recommended Posts

Witam Master.

Efekt już jest wspaniały. Cieszy widok podbiegającego Mastera :

Mam zaufanie do Lecznicy Szulca w Zgierzu. Jedynie tam okulistka Pani Kasia Szulc tak mi pokazała wprowadzanie gruczołu trzeciej powieki u suni, że umiem to zrobić samodzielnie. A do tej pory każdorazowo przy zdarzeniu płaciłam po 40-50zł w innych lecznicach. Czasem nawet 2 razy w tygodniu! U Szulców byłam przy repozycji i jeszcze w czasie zabiegu miałam wykład z budowy oka psa i pierwszej pomocy przy wypadnięciu gruczołu. Wskazówki dotyczące profilaktyki przyniosły taki efekt, że stan zapalny w oku mojej suni nie zdarza się :)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

Witam Master.

Efekt już jest wspaniały. Cieszy widok podbiegającego Mastera :

Mam zaufanie do Lecznicy Szulca w Zgierzu. Jedynie tam okulistka Pani Kasia Szulc tak mi pokazała wprowadzanie gruczołu trzeciej powieki u suni, że umiem to zrobić samodzielnie. A do tej pory każdorazowo przy zdarzeniu płaciłam po 40-50zł w innych lecznicach. Czasem nawet 2 razy w tygodniu! U Szulców byłam przy repozycji i jeszcze w czasie zabiegu miałam wykład z budowy oka psa i pierwszej pomocy przy wypadnięciu gruczołu. Wskazówki dotyczące profilaktyki przyniosły taki efekt, że stan zapalny w oku mojej suni nie zdarza się :)) 

Witamy serdecznie  Dusia-Duszka :) u Mastera . Najwazniejsze jest gdy psy choruja, zeby trafic do dobrego weta. Wtedy mozna im  pomoc. Ciesze sie bardzo ,ze Twoja Sunia i Master dobrze trafili. Kiedys prowadzilam watek przemrozonego Pieska i w wyniku niewlasciwej diagnozy Pies stracil zycie :( 

 

Link to comment
Share on other sites

 Informacja o Masterze od Marzkagdy ,, Master jest praktycznie gotowy do adopcji , przed nim jeszcze kastracja i mam nadzieje że znajdziemy człowieka który go pokocha do końca jego życia. Dom dla Mastera musi być bez innych zwierzaków , niestety ale im lepiej się czuje tym bardziej jest zaborczy i atakuje inne psy , chce mieć człowieka tylko dla siebie . Dom bez schodów , mile widziany blisko basen dla psów :D , Master powinien pływać . Dla ludzi jest idealny , dzieci bardzo ładnie akceptuje . Nowi opiekunowie muszą zdawać sobie sprawę z jego ułomności której nie uda się wyleczyć w 100 % ale przy dobrym traktowaniu , karmie i opiece , Master pożyje jeszcze pięknych kilka lat . Kto da mu dom ? Master jest obecnie w hotelu dla psów w ok Tomaszowa Maz , nie ma możliwości transportu , ktoś kto chciałby go adoptować musi sam przyjechać żeby zobaczyć czy na pewno da radę się zmierzyć z jego chorobą . Master cierpi na zespół końskiego ogona i spondylozę , czyli tak naprawdę nic nowego u owczarków. Telefon w sprawie adopcji 605 05 08 43 . Adopcja tylko domowa, za kojce i budy dziękuje , sami sobie w nich mieszkajcie ,,

Master ma rowniez wydarzenie na FB, jezeli ktos z Was drodzy Dogomaniacy posiada tam konto prosimy o udostepnianie. Trzeba Masterka oglaszac na wszystkie mozliwe sposoby 

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, agat21 napisał:

Ostatnie zdanie ogłoszenia Mastera o kojcach i budach trafione w punkt :)

Dokladnie. tego typu informacje Marzena zawsze dodaje oglaszajac psy, nie po to je ratuje, zeby oddawac do kojcow czy bud. Psy zawsze trafiaja do dobrych domow. Dzis ogladalam album psow wyadoptowanych przez Marzene w tym roku. 50 psow znalazlo domy :) 50 psich poczciwych zyc uratowanych:) Czesto tam zagladam :) 

Tu mozna obejrzec ten piekny album https://www.facebook.com/groups/191716494499301/ 

A teraz Masterek musi znalesc swoja przystan i swoich Ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

Nowe wiesci od Marzeny dotyczace Mastera :) : ,,Zgłosił się DT dla Mastera , wprawdzie mają już psy ale mają też doświadczenie więc myślę że sobie poradzą , jak się nie uda i nie zgodzi się z bandą zawsze może wrócić , DT jest za karmę plus koszty weterynaryjne , liczę na to że nie zostawicie Mastera i wspólnie pomożemy mu odzyskać całkowitą sprawność i poszukamy domu stałego , jak będzie ? Na pewno będą potrzebne stałe deklaracje na karmę ok 200 zł miesięcznie z suplementami no i wet jak coś wyskoczy pilnego , mam organizować transport ?,,

 

Dodam jeszcze , ze DT sprawdzony, Ludzie z wielkim sercem dla zwierzakow.  Warunki domowe i troskliwa opieka dla Mastera sa bardzo wazne.

Link to comment
Share on other sites

Master niestety ale nie pojedzie do DT. Sytuacja psow w tym okresie letnim jest tragiczna, sami zreszta doskonale o tym wiecie. Porzucenia psow sa na porzadku dziennym. Marzena oddala miejsce Mastera w DT innemu psu, ktory byl w wiekszej potrzebie. Masterek pozostanie nadal w hotelu. Marzena czeka na zdjecia do ogloszen i zaraz zaczyna oglaszac na OLX. Master bardzo liczy na pomoc dopoki nie znajdzie domu. Niebawem dojdzie faktura za przyjazdy weta, zastrzyki i cewnikowanie i kolejna oplata za hotel.

 

 

Link to comment
Share on other sites

       Z zakonczonego kramiku Dla Beli i Mastera 60 procent czyli 84 zl!

                              plus Cegielki dla Beli 21 zl 30 gr

            plus  Cegielki dla Mastera21 zl 30 gr

                                      wysylam dla Beluni i Mastera 126 zl 60 gr!

Malgosiu sle jednym przelewame z tytulem takim

Fundacja Nasze Bezdomniaki
Wykno 2a
97-225 Ujazd
konto do wpłat
PKOBP 63102039160000050202422111
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
paypal [email protected] 

                             z dopiskiem w tytule koniecznie: psy Marzeny Bella z Ujazdu

 dla Beli i Mastera z bazarku Nadziejki

                              sciskam pozdrawiam ogromnie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

       Z zakonczonego kramiku Dla Beli i Mastera 60 procent czyli 84 zl!

                              plus Cegielki dla Beli 21 zl 30 gr

            plus  Cegielki dla Mastera21 zl 30 gr

                                      wysylam dla Beluni i Mastera 126 zl 60 gr!

Master bardzo dziekuje Cioci Nadziejce :) pieniazki bardzo sie przydadza Masterkowi na oplacenienie hoteliku.

Master ma nowego kolege Lorda, jednego z psow Marzeny, tez szukajacego domu. Byloby super gdyby ktos zaadoptowal taki uroczy dwupak :)

 

 

38432225_1751724531543310_2241313891550232576_n.jpg

Master w upalne dni chlodzi sie w cieniu 

38461290_1751498918232538_4737582968845893632_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, MALWA napisał:

Zaglądam do Mastera....

Biedne te choruszki w upalne dni, moje psy tez nie wiedza już gdzie i jak mają leżeć, choć są jeszcze młode (6 lat), bo upały je wykańczają....

 

Przelewam dla Mastera 100 zł.

Master pieknie dziekuje :)

Straszne sa te upaly, szczegolnie dla psow bezdomnych :( Moj seniorek chlodzi sie na kaflach w kuchni, lezy jak placek a na spacer tylko za potrzeba chodzimy  i tylko  do lasu bo wiecej cienia.

 

Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam do Masterka z ciekawością i nadzieją na jakieś dobre wiadomości :) ucieszyłam się z DT, jednak musi Masterek jeszcze poczekać!  domyślam się ,że ustąpił miejsca 'bardziej potrzebującemu'   bardzo mocno zaciskam ,żeby ktoś wypatrzył go z ogłoszeń na OLX  uważam że Master jest ... piękny!  aż mi się ciepło na serduchu zrobiło jak obejrzałam filmik ,jak sobie pobiegłloveyy3.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...