Jump to content
Dogomania

Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3


Recommended Posts

Pewnie, przepraszam - faktycznie moja wypowiedź mogła zabrzmieć jako zarzut do hoteliku, a post miał być bardziej ogólny - że nie ma co się martwić tuszą Pralinki skoro nie wychodzi na spacery. Tak to miało brzmieć ;)
Ogłoszenia wiszą, zarówno z mojej strony, jak i Sary (a i pewnie kiyoshi robiła). Na razie odpowiada cisza.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Sara2011 napisał:

 

Byłoby cudownie podsunąć Pralinę Państwu ale jak do nich dotrzeć ?

Jestem w kontakcie z panią Gosią, i raczej nie suczka, a piesek poszukiwany. I nie dam głowy, czy nie na wyrost zaczęłam szukać psiaka dla tych ludzi, bo moze jeszcze nie gotowi na nowego przyjaciela po odejsciu poprzednika?.....

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję bakusiowa, Dulska, Czarna Kafka i dorota1 za przeniesienie deklaracji z Pomadki na Pralinkę <3

Dziękuję serdecznie za wpłaty :)

  • 5zł -Agnieszka103/04.09.2018/stała IX
  • 10zł -Czarna Kafka /03.09.2018 /stała IX
  • 10zł -markofix1 /03.09.2018/wpłata

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

A może wyjada z cudzych miseczek?

Roxi, wycięła mi ten numer ,) dorwałam jak wyjada z miseczki Remika. Remiś wodzi za nią maślanym wzrokiem, zaprasza do zabawy... panna wyczuła go i zaczęła odganiać od miseczki. Biedak pokornie odchodził.

Hania mówiła że nie wyjada .

Link to comment
Share on other sites

Pralinka miała robione badanie pod kątem tarczycy i nie ma niedoczynności. Na dwór wychodzi chętnie i nigdy nie leży, zawsze spaceruje raczej truchcikiem. Zdarza się, że bawi się z innymi pieskami, ale nie jest to częste. Niestety nie interesuje się przynoszeniem piłeczek, patyków itp. Pralinka nie jest żarłoczna, zjada swoją porcję karmy i nawet nie zagląda do innych misek. Nie jest też złodziejem, nie zagląda na stół i blaty w kuchni.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Aska7 napisał:

Puk, puk, jest tam kto ?

Poproszę szafirkę aby weszła i coś napisała o suni. Ale generalnie nic się nie dzieje, niestety :(. Jakiś czas temu dzwoniła jedna pani z Wrocławia, miała przyjechać zobaczyć Pralinę, potem jej niby córka zachorowała i przełożyła przyjazd no i w sumie nie dojechała do dzisiaj :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...