Jump to content
Dogomania

Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3


Recommended Posts

15 minut temu, agat21 napisał:

Pamiętam wątek Pralinki. biedna maleńka :( Jak ona to przeżyje..

Za chwilę mam wpłacać kaskę na "swoje" psiaki, to dorzucę na karmę dla Pralinki, przypomnij mi konto. Dwa miesiące hotelu bidulka ma zapłacone dzięki wspaniałym kobietom Aśce i Helli, to ja na początek choć do karmy się dołożę. 

Dziękuję bardzo, grosik do karmy się przyda:). A Asce7 i Helli jestem strasznie wdzięczna, wczoraj byłam totalnie załamana a dzisiaj wiem że damy radę :).

4 minuty temu, zachary napisał:

Sara2011, wrzuciłam paróweczce pięć dych, narazie tyle mogę, bo mam osobiste zobowiązania a kasy na miesiąc zawsze tyle samo....a chciałoby wszystkim pomóc...

Dziękuję zachary, to bardzo, bardzo dużo <3.

Link to comment
Share on other sites

Malenka

 o matuniu moja ....

 Saro

 a czy bedziesz moze robic bazareczki na dziewunieczke cudna?

 mam tr fantuskow

 moze sie sprzedadza

Cudna czekoladka cudna

 jak dobrze ze jest gdzie zawiezc maluczka

 ciekawe jak ,,pancia ,, ...moze na starosci albo jeszcze w mlodosci -zostanie odepchnieta i niechciana ... samiucka jak palec

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Sara Sara - na szybko: https://www.olx.pl/oferta/sama-slodycz-do-pokochania-od-zaraz-a-la-pinczer-a-la-mini-kelpi-CID103-IDwvULL.html

Zmodyfikowałam radysiakowy opis na aktualną sytuację.

Dziękuję Tysiu :)

7 minut temu, malti napisał:

proszę o numer konta, dorzucę coś jednorazowo

Bardzo dziękuję, już podsyłam <3

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Nadziejka napisał:

Malenka

 o matuniu moja ....

 Saro

 a czy bedziesz moze robic bazareczki na dziewunieczke cudna?

 mam tr fantuskow

 moze sie sprzedadza

Cudna czekoladka cudna

 jak dobrze ze jest gdzie zawiezc maluczka

 ciekawe jak ,,pancia ,, ...moze na starosci albo jeszcze w mlodosci -zostanie odepchnieta i niechciana ... samiucka jak palec

Witaj Nadziejko. Będę myślała o bazarku, tylko nie wiem jeszcze kiedy, muszę pomysleć bo niedługo wyjazd urlopowy i nie wiem czy jeszcze przed czy po urlopie go zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Cudna jest Pralinka (tylko faktycznie pani sunię spasła :/ a to też jakiś rodzaj zaniedbania, bo to na szkodę dla psiaka jest) - tylko znalazła się w bardzo smutnej sytuacji biedna :(. Nie mogę niestety na ten moment nic suni pomóć ale będę cichutko jej kibicować - ona jest taka podobna do mojej byłej tymczaski a obecnej  mojej domowej pupilki Tofinki, tylko w wersji XL.

 

Znalazłam takie zdjęcia Pralinki ze schroniska rok temu.

PicMonkey Collage.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aska7 napisał:

Może panią na czarne kwiatki ?

Wrzucę na pewno!

4 godziny temu, Onaa napisał:

Cudna jest Pralinka (tylko faktycznie pani sunię spasła :/ a to też jakiś rodzaj zaniedbania, bo to na szkodę dla psiaka jest) - tylko znalazła się w bardzo smutnej sytuacji biedna :(. Nie mogę niestety na ten moment nic suni pomóć ale będę cichutko jej kibicować - ona jest taka podobna do mojej byłej tymczaski a obecnej  mojej domowej pupilki Tofinki, tylko w wersji XL.

 

Znalazłam takie zdjęcia Pralinki ze schroniska rok temu.

PicMonkey Collage.jpg

Ona już w schronie była grubaskiem a teraz to nawet nie potrafię sobie wyobrazić :(

3 godziny temu, Agnieszka103 napisał:

Dziewczyny tu z taką ogromną pomocą, że te moje 5 zł stałej deklaracji to aż trochę wstyd...ale póki co więcej już nie mogę. Obiecuję, że jak będę miała jakiś dodatkowy grosz to dorzucę.

 

3 godziny temu, Agnieszka103 napisał:

Dane do przelewu poproszę

Bardzo dziękuję, każda złotóweczka na wagę złota. Konto za chwilkę wyślę.

2 godziny temu, agat21 napisał:

Grosik na karmę dla suczynki poleciał :)

 

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Co ci ludzie mają w głowach? Bo że serca nie mają to pewne.

To prawda, pani bez serca :(

Link to comment
Share on other sites

Pralinka jest śliczna, przypomina mi Mikusię z Tomaszowa, która została znaleziona w rowie w piątek trzynastego... cudna jest, słodka, oby domek się odezwał jakiś... Sunia ma kasę na te 2msc... to może warto byłoby, żeby już trafiła do szafirki?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Pralinka jest śliczna, przypomina mi Mikusię z Tomaszowa, która została znaleziona w rowie w piątek trzynastego... cudna jest, słodka, oby domek się odezwał jakiś... Sunia ma kasę na te 2msc... to może warto byłoby, żeby już trafiła do szafirki?

Tysiu, jutro trafi :). Nie ma na co czekać.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Praliny wpłata stałej deklaracji od Agnieszka103 -5 zł. Ślicznie dziękuję <3.

 

Jak już pisałam we wcześniejszym poście Pralina od południa już u szafirków. Może dzisiaj albo jutro Hania wejdzie na wątek i napisze coś więcej. Hania mówiła, ze Pani była przejęta sytuacją, że gdyby wiedziała że jej sytuacja tak się zmieni to by nie brała psa. Dla mnie to jednak żadne wytłumaczenie. Pani oddała legowisko i resztę karmy, smycz i szelki (ale zdaje się ze szelki to Pralina dostała jako wyprawkę od nas przy adopcji, nie pamiętam czy smycz również). Hania mówiła, że Pralina jest otwarta i pogodna. No i gruba niestety-mała główeczka i potężny tułów. No i dodatkowo musimy ją zaszczepić bo szczepienie na wściekliznę skończyło jej się w kwietniu a pani niby z powodu jej wyjazdu i całej sytuacji nie dopatrzyła. To na razie tyle, zaczynamy wszystko od początku , niestety z nadmiarem kilogramów :(.

Aha, zamówiona karma Brit Premium Light dotarła dzisiaj do hoteliku.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...