Jump to content
Dogomania

Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3


Recommended Posts

21 minut temu, szafirka napisał:

Póki co Pani się nie odezwała do mnie. Czekam na telefon i na odwiedziny.

Ehhh a wizyta miała być jutro :(. Nie wiem czy to dobrze wróży, że Pani do tej pory się nie zapowiedziała, nie potwierdziła przyjazdu :(.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sara2011 napisał:

Niestety ale Pani się nie zdecydowała :(. Niby nie zależało jej na wyglądzie tylko na charakterze ale Pralina okazała się za duża. Smutne to wszystko, nie ma szczęścia Pralina :(.

To jest jakieś nieporozumienie,widziałam Pralinkę,to jest mały psiak tyle,że zaokrąglony.

Pozostaje dalej intensywnie ogłaszać Pralinkę i sunia znajdzie ten jedyny domek.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Pani zrobiła wielką nadzieję, tak zapewniała że nie zależy jej na wyglądzie. Złapałam doła :(. Jestem wściekła też na poprzedni DS ze doprowadził Pralinę do takiego stanu i nawet ani razu nie zapytał o nią, czy ma dom, jak jej jest, czy tęskni- ma to po prostu głęboko w d...e.

 

Link to comment
Share on other sites

Ludzie są po prostu nieodpowiedzialni :( Bardzo przykre jest to, że Pani oddająca Pralinkę totalnie się od niej odcięła... a dla tej Pani, która ją chciała... no cóż, dobrze że teraz jej się nie spodobała Pralinka niż dopiero po adopcji stwierdziłaby, że Pralinka nie spełnia jej oczekiwań.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, w życiu Pralinki zaszły kolejne zmiany. Podjęłam decyzję o przeniesieniu Pralinki. I nie dlatego że miała źle u szafirków, co to to nie. Wprost przeciwnie, u szafirków Pralinka miała wspaniale, zresztą jak wszystkie psiaczki. Mam nadzieję ze Hania nie ma mi za złe , ze podjęłam taką decyzję, wiem że było jej bardzo smutno jak żegnała Pralinkę. Mi też jest smutno bo to są bardzo trudne decyzje. Bardzo szafirkom dziękuję za opiekę na Pralinką,  za tę jak przyjechała z Radys i potem jak wróciła z adopcji. Jesteście Kochani <3.  Uczepiłam się jednak jak tonący brzytwy tego, ze w nowym miejscu będzie musiała maszerować na spacery bo zamieszkała w bloku i nie ma innego wyjścia i może to wpłynie na zmniejszenie jej wagi. Pralinka zamieszkała w Krakowie u naszej Dogomaniaczki AniaB.  Pralinka wczoraj pojechała z szafirkiem do Anecik a stamtąd do Krakowa. Bardzo dziękuję p.Piotrowi za transport, anecik za pomoc  i AniB, że podjęła się tego trudnego wyzwania :).

Jak na pierwszy dzień dzisiaj w Krakowie, Pralinka całkiem dobrze sobie radzi :). Dalsze wieści będą już napływały od AniaB :).

Ja oczywiście mam wyrzuty sumienia, że wyrwałam ją ze znanego jej środowiska ale cały czas mam nadzieję ze codzienne spacery przyczynią się do utraty wagi. Mam nadzieję, że znajdę dla niej w końcu DS taki już na zawsze .

Koszt transportu Nowa Sól -Anecik wyniósł 80zł.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anecik napisał:

Pralinka jest debeściak i miło było mi ją gościć w naszych progach :)

Koszt dzisiejszego przewozu dla Pralinki to 70 zł

Jeszcze raz dziękuję anecik z nocleg Pralinki i transport <3. To była wielka akcja logistyczna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...