Jump to content
Dogomania
Onaa

Mały pradziadek Nestor, Nesti za TM :( ale odszedł godnie , dziękuję Wam. Teraz na pomoc czeka stary Lapi po wypadku :(.

Recommended Posts

15 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Ja podtrzymuję swoją deklarację.

Dziękuję!

Deklaracje miesięczne z Nestorka na innego psiego dziadeczka podtrzymują też jaguska, Anula, gabim , elik i ja.

Bardzo dziękuję. To daje nam miesięcznie 90zł stałych deklaracji.

Teraz sprawa wyboru dziadeczka - byłoby super gdyby udało się pomóc i temu dziadziowi z dziwnym pyszczkiem i temu staruszkowi po wypadku - ale nie wiem czy nam się uda.

Jeśli chodzi o miejsce to kikou powiedziała że mogą przyjechać dwa dziadeczki, z tym że tak pod koniec miesiąca. Jeśli zaś zbierzemy deklaracje stałe na jednego pieska to uważamy z ewu że w tej chwili najbardziej tej pomocy potrzebuje ten dziadeczek jamnikowaty po wypadku :(.

Nic nie wiadomo o jego stanie, nie wiemy czy nie cierpi, czy może chodzić, czy kości nie są przemieszczone :( - i jak on ma sobie radzić w schronie to pisać nie trzeba :(. Nie wyobrażam sobie że po operacji on w tym boksie..

Dlatego myślę żeby z pieniędzy które były i zostały po Nestorku opłacić wizytę u dobrego weta, zrobić badanie rtg jeśli będzie potrzebne, żeby już teraz wiedzieć jaki jest stan pieska, czy potrzebuje jakiegoś leczenia, operacji, leków itp.

Czy zgadzacie się ze mną ?

Nie wiem jakie to będą koszty, trochę się boję że mogą być spore ale jak tu zostawić go samemu..

Boję się w jakim stanie jest ten biedny dziadeczek, czy podołamy z leczeniem, pomocą dla niego jeśli się okaże że ma większe problemy niż to wygląda na zdjęciu :( ale mam nadzieję że nie zostawicie nas wtedy samych z dziadeczkiem.

70 zł za transport Nestorka już na moim koncie. Dziękuję:)

Czy jest gdzieś bazarek żeby potwierdzić?

Nie gniewajcie się ale ja nie ogarniam już wątków , za dużo się dzieje.

Przed chwilą, ewu napisał:

70 zł za transport Nestorka już na moim koncie. Dziękuję:)

Czy jest gdzieś bazarek żeby potwierdzić?

Nie gniewajcie się ąle ja nie ogarniam już wątków , za dużo się dzieje.

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

MALWA, oba dziadeczki dostały szansę i mają swój wspólny wątek.

Tak pomyślałam, ze wątek jest teraz dla obu, ale zastanawiałam się jak to będzie z wyborem, który jedzie do kikou.