Jump to content
Dogomania

Mały pradziadek Nestor, Nesti za TM :( ale odszedł godnie , dziękuję Wam. Teraz na pomoc czeka stary Lapi po wypadku :(.


Recommended Posts

15 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Ja podtrzymuję swoją deklarację.

Dziękuję!

Deklaracje miesięczne z Nestorka na innego psiego dziadeczka podtrzymują też jaguska, Anula, gabim , elik i ja.

Bardzo dziękuję. To daje nam miesięcznie 90zł stałych deklaracji.

Teraz sprawa wyboru dziadeczka - byłoby super gdyby udało się pomóc i temu dziadziowi z dziwnym pyszczkiem i temu staruszkowi po wypadku - ale nie wiem czy nam się uda.

Jeśli chodzi o miejsce to kikou powiedziała że mogą przyjechać dwa dziadeczki, z tym że tak pod koniec miesiąca. Jeśli zaś zbierzemy deklaracje stałe na jednego pieska to uważamy z ewu że w tej chwili najbardziej tej pomocy potrzebuje ten dziadeczek jamnikowaty po wypadku :(.

Nic nie wiadomo o jego stanie, nie wiemy czy nie cierpi, czy może chodzić, czy kości nie są przemieszczone :( - i jak on ma sobie radzić w schronie to pisać nie trzeba :(. Nie wyobrażam sobie że po operacji on w tym boksie..

Dlatego myślę żeby z pieniędzy które były i zostały po Nestorku opłacić wizytę u dobrego weta, zrobić badanie rtg jeśli będzie potrzebne, żeby już teraz wiedzieć jaki jest stan pieska, czy potrzebuje jakiegoś leczenia, operacji, leków itp.

Czy zgadzacie się ze mną ?

Nie wiem jakie to będą koszty, trochę się boję że mogą być spore ale jak tu zostawić go samemu..

Boję się w jakim stanie jest ten biedny dziadeczek, czy podołamy z leczeniem, pomocą dla niego jeśli się okaże że ma większe problemy niż to wygląda na zdjęciu :( ale mam nadzieję że nie zostawicie nas wtedy samych z dziadeczkiem.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

70 zł za transport Nestorka już na moim koncie. Dziękuję:)

Czy jest gdzieś bazarek żeby potwierdzić?

Nie gniewajcie się ąle ja nie ogarniam już wątków , za dużo się dzieje.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...