Jump to content
Dogomania

Mały pradziadek Nestor, Nesti za TM :( ale odszedł godnie , dziękuję Wam. Teraz na pomoc czeka stary Lapi po wypadku :(.


Recommended Posts

Ile tutaj na wątku miłości dla Nestorka, ile taki mały dziadeczek serc poruszył.

Kikou bardzo przeżyła to szybkie odejście dziadeczka :(  , jest jej bardzo przykro, żal że tak króciutko mogła mu coś dać.

Mnie też jest ciągle przykro, chociaż pocieszam się że tak jak napisała helli pieski to prościej pojmują,

i Nestorek czuł się spokojny bezpieczny i kochany pod koniec swojego życia przez te kilka dni u kikou.

Szkoda że nie było mu dane tego dobrego czasu więcej.

 

 

Link to comment
Share on other sites

O rany, aż się popłakałam, że nie pożył sobie dłużej jak już miał dobry dom. Ale pocieszające jest to, że odszedł w spokoju, w cieple, w dobrych rękach, choć przez chwilę zaznał prawdziwego psiego życia i za to jestem wdzięczna kikou i wszystkim, którzy go wspierali.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o sprawy finansowe to kikou tak jak pisałam wcześniej nie chce żadnych pieniążków za pobyt Nestorka u niej, a gdy zaproponowałam że przekażemy te pieniążki (50zł) na jakiegoś jej staruszka to poprosiła żeby wesprzeć tymi pieniążkami dziadzia Gapcia, który jest u niej, ma chore nerki i ciągle jest na minusie (pózniej wkleję link do jego wątku na dogo). Ponieważ zgadzacie się na przekazanie pieniążków na innego dziadeczka u kikou, więc tak robię.

W tym tygodniu zrobię rozliczenie Waszych pieniążków wpłaconych na Nestorka.

Czytałam że kilka osób wpłaciło pieniążki i już wyraziło swoją chęć pomocy jakiemuś innemu pieskowi w potrzebie, bardzo dziękuję - i wszystko będę ustalać z Wami.

Jeśli ktoś będzie chciał to zwrócę mu pieniążki na konto albo przekaże na innego pieska - wedle Waszego życzenia.

Tylko proszę o cierpliwość.

Jakoś tak nie mogę się pozbierać , mam żal do losu że nie pozwolił się nacieszyć Nestorkowi dobrym życiem :(.

A może uda się nam wspólnie pomóc innemu dziadeczkowi , tak jak planowaliśmy tutaj pomóc Nestorkowi ?

 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Onaa napisał:

W tym tygodniu zrobię rozliczenie Waszych pieniążków wpłaconych na Nestorka.

Czytałam że kilka osób wpłaciło pieniążki i już wyraziło swoją chęć pomocy jakiemuś innemu pieskowi w potrzebie, bardzo dziękuję - i wszystko będę ustalać z Wami.

Jeśli ktoś będzie chciał to zwrócę mu pieniążki na konto albo przekaże na innego pieska - wedle Waszego życzenia.

Tylko proszę o cierpliwość.

Jakoś tak nie mogę się pozbierać , mam żal do losu że nie pozwolił się nacieszyć Nestorkowi dobrym życiem :(.

A może uda się nam wspólnie pomóc innemu dziadeczkowi , tak jak planowaliśmy tutaj pomóc Nestorkowi ? 

Jeśli bierzesz pod uwagę zabranie ze schronu kolejnego staruszka, a w tamtym schronie pojawiło się 2-ch nowych staruszków, to może pozostawić te zebrane pieniądze na któregoś z nich?

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎11‎.‎07‎.‎2018 o 17:31, Onaa napisał:

 a nie Jeśli chodzi o sprawy finansowe to kikou tak jak pisałam wcześniej nie chce żadnych pieniążków za pobyt Nestorka u niej, a gdy zaproponowałam że przekażemy te pieniążki (50zł) na jakiegoś jej staruszka to poprosiła żeby wesprzeć tymi pieniążkami dziadzia Gapcia, który jest u niej, ma chore nerki i ciągle jest na minusie (pózniej wkleję link do jego wątku na dogo). Ponieważ zgadzacie się na przekazanie pieniążków na innego dziadeczka u kikou, więc tak robię.

W tym tygodniu zrobię rozliczenie Waszych pieniążków wpłaconych na Nestorka.

Czytałam że kilka osób wpłaciło pieniążki i już wyraziło swoją chęć pomocy jakiemuś innemu pieskowi w potrzebie, bardzo dziękuję - i wszystko będę ustalać z Wami.

Jeśli ktoś będzie chciał to zwrócę mu pieniążki na konto albo przekaże na innego pieska - wedle Waszego życzenia.

Tylko proszę o cierpliwość.

Jakoś tak nie mogę się pozbierać , mam żal do losu że nie pozwolił się nacieszyć Nestorkowi dobrym życiem :(.

A może uda się nam wspólnie pomóc innemu dziadeczkowi , tak jak planowaliśmy tutaj pomóc Nestorkowi ?

 

Dopiero doczytałam, że Nestorka nie ma już z nami :(   Jeżeli tak już miało być, to dobrze, że odszedł ,, u siebie",  a nie w schronie jako anonimowy numer :(

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

. . .

Zastanawiasz się nad przygarnięciem go w miejsce Nestorka ? 

 

18 godzin temu, Onaa napisał:

Tak myślałam o tym Elu.

 

3 godziny temu, Aska7 napisał:

To na co czekamy ?

 

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Właśnie, może warto pomóc. :(
Każda godzina dla tego psiaka to wieczność. :(

 

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Jestem za! Proszę nie zwracać mi żadnej kasy, niech idzie na kolejnego bidusia. 

Także jestem za!!!!!  Bardzo za!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Rubik napisał:

Wpłynęło dla Gapcia 50 zł.

Wątek staruszka:

Pięknie dziękuję. Mam nadzieję, że Nestorek wciąż jest spokojny i bezpieczny, tyle, że w miejscu, którego my jeszcze nie znamy.

To chyba nie na ten wątek miał być post :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Rubik napisał:

Wpłynęło dla Gapcia 50 zł.

Wątek staruszka:

Pięknie dziękuję. Mam nadzieję, że Nestorek wciąż jest spokojny i bezpieczny, tyle, że w miejscu, którego my jeszcze nie znamy.

Dziękuję za potwierdzenie.

 

Link to comment
Share on other sites

Na konto przyszły jeszcze wpłaty dedykowane dla Nestorka, za które bardzo dziękuję - teraz pomogą innemu bidusiowi:

Tianku k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig.  - 20zł i b-b  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig. - 10zł. Mam nadzieję że ujęłam wszystkie Wasze wpłaty.

 

Czytałam Wasze posty w których chcecie aby pieniążki zgromadzone na Nestorka pomogły innemu dziadeczkowi w potrzebie - bardzo Wam dziękuję.

Mam jeszcze pytanie do osób, które deklarowały miesięczne wpłaty na utrzymanie Nestorka u kikou,

- czy będzie chcieli je przenieść na innego dziadeczka ?

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

 

Mam jeszcze pytanie do osób, które deklarowały miesięczne wpłaty na utrzymanie Nestorka u kikou,

- czy będzie chcieli je przenieść na innego dziadeczka ?

 

Ja podtrzymuję swoją deklarację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...