Jump to content
Dogomania

Mały pradziadek Nestor, Nesti za TM :( ale odszedł godnie , dziękuję Wam. Teraz na pomoc czeka stary Lapi po wypadku :(.


Recommended Posts

2 godziny temu, Figunia napisał:

. . .

Miejmy nadzieję, ze "tam", będzie Mu jeszcze lepiej, ze stokrotnie będzie Mu wynagrodzone zło i krzywda, jakich doznał na ziemi. 

A wyrządzone zło powróci do złoczyńców!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dopiero się dowiedziałam - weszłam na dogo i popędziłam do dziadunia...

Szok, smutek:(

Tam gdzie jest już nikt go nie skrzywdzi.

Tylko tak bardzo żal, ze to lepsze życie trwało tak krótko:(

Nestorku  - powiększyłeś grono psiaków, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci

[*]

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Tęsknota i starość zebrały żniwo. Może we własnym domu, tam gdzie żył, nawet wśród tych bestii jeszcze trochu by sobie pożył, ale bestiom znudził się widok staruszka :(

Nestorek kulił się przed dotykiem ręki więc pewnie był bity i pewnie nikt nie dbał należycie o jego potrzeby i zdrowie, długie zaniedbanie i starość zrobiły widocznie swoje chociaż miałam nadzieję że dziadeczek pożyje na dobrym jeszcze chociaż kilka miesięcy a nie tak króciutko :(.

6 godzin temu, Aska7 napisał:

Ale, jak to ??? Nie tak miało być : (

Wczoraj rano Nestorek zjadł troszkę śniadanka i dreptał sobie powoli jak to on. Już chyba czuł że u kikou ma dobry domek , wracał sam ze spacerków, na których tak lubił trawkę, do domku, do koszyczka, na podusie. Mimo, że był naprawdę bardzo długi to dobrze sobie radził nawet z progami w domu. Nic nie zapowiadało wczorajszego jego odejścia :(, to stało się nagle popołudniu , odszedł na rękach kikou :( :( :(.

6 godzin temu, ewu napisał:

Onaa dziękuję Tobie, Kikou i Wszytkim , którzy wspierali Nestorka.

Dziękuję za te parę dni dobrego życia.

Ja także dziękuję że wspólnie udało się dać Nestorkowi chociaż te kilka dni, i godne odejście za TM.

7 godzin temu, elik napisał:

Reniu tulę mocno.  Dzięki Tobie odszedł w godnych warunkach. 

Dzięki Wam tutaj Wszystkim którym jego los nie był obojętny, dzięki Waszej pomocy , wszelkiemu wsparciu, dzięki ewu która go szybko wyciągnęła i zawiozła do staruszkowa, dzięki kikou która przez te kilka dni dbała o niego, głaskała, przytulała, dawała to co dobre Wszyscy chcieliśmy mu dać.

 

Dziękuję też że jesteście tutaj teraz, że nie płaczę nad nestorkowym losem samotnie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze sprawy organizacyjno-finansowe - proszę o cierpliwość,

a dzisiaj wpiszę tutaj tylko Wasze wpłaty na dziadeczka, które wczoraj przyszły, za które bardzo dziękuję bo wiem jak bardzo chcieliście Jemu pomóc :

Tola k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig.  - 30zł, Anula k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig. - 10zł, jaguskak,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig.  - 25zł, Mela Jakimiuk k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig. - 50zł i MALWAk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig.  - 20zł.

Jeśli chodzi o pobyt Nestorka u kikou, to Kasia nic nie chce za to biedactwo, prosiła żeby przekazać te pieniążki dla innego pieska. To kwota 50zł.

Pomyślałam że u niej jest sporo staruszków i może by przekazać te pieniążki dla jakiegoś jej potrzebującego dziadeczka, nie wiem - co o tym myślicie ??

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, bakusiowa napisał:

Nie zdążyłam przelać obiecanej deklaracji. Wyślę dzisiaj i niech będzie przeznaczona na innego pieska.

Ja też dowiedziałam się o śmierci Nestorka zanim zdążyłam wysłać kasę na transport, ale wysłałam. Przecież i transport i te kilka dni w hoteliku trzeba będzie zapłacić. Szkoda, że piesio z tego nie skorzysta :( Ciągle żal i oczy mokre.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Nie zdążyłam przelać obiecanej deklaracji. Wyślę dzisiaj i niech będzie przeznaczona na innego pieska.

Ja też dzisiaj wysłałam. Na pewno inny bidulek skorzysta...

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie myślę ,że skoro on dożył tak sędziwego wieku, to chyba nie miał tak źle. Może właścicielem był stary człowiek  i jego "kochana " rodzinka chciała mieć problem z głowy. Może miała dość opieki nad starym człowiekiem i jeszcze jego psem. A może stary właściciel zmarł?

Mój Dolarek ma 15, 5 roku. Nigdy nie był bity przez nas ,a na starość zrobił się bardzo wrażliwy. Boi się  dotyku, warczy , próbuje gryźć ,czasem krzyczy w niebo głosy nawet przy zapinaniu smyczy, nie mówiąc o wycieraniu czy myciu łap. A strzyżenie to już prawdziwy horror dla niego i dla mnie.Dziadeczki mają swoje fisie.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Poker napisał:

Ja sobie myślę ,że skoro on dożył tak sędziwego wieku, to chyba nie miał tak źle. Może właścicielem był stary człowiek  i jego "kochana " rodzinka chciała mieć problem z głowy. Może miała dość opieki nad starym człowiekiem i jeszcze jego psem. A może stary właściciel zmarł?

Niewykluczone, że tak właśnie było :(  Dobry opiekun zmarł, a Nestorek biedaczysko komuś przeszkadzał :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Pomyślałam że u niej jest sporo staruszków i może by przekazać te pieniążki dla jakiegoś jej potrzebującego dziadeczka, nie wiem - co o tym myślicie ??

Myślę, że to dobry pomysł. Starsze psiaki zawsze wymagają dodatkowego grosza. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Onaa napisał:

Pomyślałam że u niej jest sporo staruszków i może by przekazać te pieniążki dla jakiegoś jej potrzebującego dziadeczka, nie wiem - co o tym myślicie ??

Po uregulowaniu należności za Nestorka, jak najbardziej. Może psiakowi, który ma najmniej funduszy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...