Jump to content
Dogomania

Mały pradziadek Nestor, Nesti za TM :( ale odszedł godnie , dziękuję Wam. Teraz na pomoc czeka stary Lapi po wypadku :(.


Recommended Posts

Dziękuję że jesteście u dziadzia. Naprawdę dziękuję.

Od wczoraj ciągle myślę o tym biedaczku. Sama niestety nic nie mogę mu pomóc oprócz małej deklaracji 10zł miesięcznie.

Ale razem uda się go uratować - dziadeczku biedny czekaj tam dzielnie na pomoc - nie zostawimy Cię już teraz samego.

 

P.S.

Na spokojnie przeczytałam jeszcze raz wszystkie Wasze posty.

Przepraszam że nie odniosę się do każdego.

Przyjrzałam się dziadziowi - faktycznie on ma wyłysienia a mnie uderzył ten jego zwisający ogonek i ugięte tyle łapiny :(.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że dobrze będzie dla dziadeczka jak pojedzie do kikou.

Teraz potrzeba uzbierać 200zł stałych deklaracji na miesięczny pobyt dla psiaczka, i na pewno potrzebne będą dodatkowe pieniążki bo potrzebne mu sprawdzenie stanu zdrowia u weta a sądząc po jego wyglądzie to jego leczenie może sporo kosztować no i jeszcze przecież ten daleki transport :(.

Ja nie jestem w stanie wziąć odpowiedzialności finansowej za pieska w swojej obecnej sytuacji ale myślę że wspólnymi siłami uda się nam zapewnić mu godną starość. Dlatego bardzo proszę o pomoc dla dziadunia.

Czy ktoś mógłby zostać skarbnikiem pieska ?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2018 o 11:41, Moli@ napisał:

O mamusiu jaka psia bieda,, smutek beznadzieja w oczach (:

Podobny do Promyczka

No straszna bieda :(.

Dnia 30.06.2018 o 11:46, Gabi79 napisał:

Kocham staruszki,  to one najbardziej mnie "rozwalają" psychicznie.

U mnie w BDT Misio - też staruszek.

W tej chwili niestety nie mam jak pomóc.

Reniu pytałaś o jakieś miejsce dla niego w hoteliku?

Witaj Gabrysiu :).

Dnia 30.06.2018 o 11:57, mdk8 napisał:

I ja jestem . 

 

Zostań z nami :).

Dnia 30.06.2018 o 12:01, Figunia napisał:

Oby los, choć na ostatnie lata życia, byl dla Niego łaskawy.  

Oby tak było Figuniu.

Dnia 30.06.2018 o 12:31, zachary napisał:

U kikou może, ona ma staruszki?... Chyba, że zdarzy się cud i ktoś mu da dom na stałe....

Domek w tym momencie to faktycznie byłby cud,  ale teraz to żeby jakoś szczęśliwie dojechał dziadeczek do kikou.

Dnia 30.06.2018 o 13:32, konfirm31 napisał:

Jestem u biedaka, ale mogę tylko wspierać emocjonalnie. Na psy w potrzebie, już teraz wydaję więcej niż mogę, a i mój osobisty pies, zaczyna wymagać coraz więcej kasy na leczenie. Prawa rachunku ekonomicznego, są  bezlitosne :(((

Wątek zapisuję

Bądź z dziadeczkiem.

Dnia 30.06.2018 o 13:33, helli napisał:

Jakby znalazło się miejsce, to dam 50/mc

Bardzo Ci dziękuję.

Dnia 30.06.2018 o 13:36, helli napisał:

On ma już chyba pb z tylnymi łapkami, może mieć też z uszami i z widzeniem

Pewnie wszystko wyjdzie na oględzinach u weta. Nie wiadomo właściwie jakie miał życie, i jak bardzo jest zniszczony jego organizm :(.

23 godziny temu, Radek napisał:

Wiele pomóc nie mogę, ale jeśli będą widoki na wyciągnięcie dziadunia postaram się wspomóc. 

Dziękuję Radku.

23 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Jestem u dziadka. Jeszcze nie wiem ile, ale jak znajdzie się dla niego miejsce, na pewno coś wpłacę. 

Zostań u dziadeczka i dziękuję za deklarację wsparcia.

22 godziny temu, teresaa118 napisał:

pomysle

Dziękuję i zostań z nami u dziadeczka.

22 godziny temu, agat21 napisał:

Dołożę się do hoteliku, jeśli się znajdzie dla maluszka miejsce. Dajmy mu spokojną starość. Wspólnie damy radę, wierzę w to. Na razie nie jestem nic więcej zaproponować, wiem, że to wygodnie powiedzieć "jak znajdzie się miejsce", bo wiadomo, że samo się nie znajdzie, ale brak czasu zaczyna mnie dobijać. Przepraszam

Oj bardzo bym chciała Agatko żeby dziadeczek miał spokojną dobrą końcówkę życia. Dziękuję Ci za wiarę że się uda i za deklarowaną pomoc.

22 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dziękuję za zaproszenie - wątek już wcześniej przeczytałam.Na razie mogę wpłacić jednorazowo. Z pewnością będę śledzić.

Witaj u dziadeczka, zostań z nami i dziękuję za oferowane wsparcie.

22 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

przybiegam do dziadeczka :( 

Witaj u biedaczka.

22 godziny temu, ewu napisał:

. Wypytałam o co się dało. To jest bardzo zniszczony życiem piesek

Ma w strasznym stanie sierść , wyłysienia .

Ledwo chodzi, to staruszek, któremu niewiele życia zostało.

Rozpaczliwie potrzebuje pomocy.

strasznie biedny jest dziadzio :(

21 godzin temu, iwna5702 napisał:

Jestem u dziadulka 

Witaj i bądź tutaj z nami.

21 godzin temu, kiyoshi napisał:

Zaglądam z zaproszenia...

Biedny piesek:( mam nadzieje, że jakoś uda mu się pomóc...

 

Z innej beczki- jakkolwiek to zabrzmi- ładne boksy są w tym schronisku. Chciałabym mieć takie u nas....

Witaj Izo, też mam taką nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, KrystynaS napisał:

Dzięki onaa za zaproszenie. Jestem u niechcianego Dziadunia. Biedny bardzo.

Dziękuję za przybycie. Mam nadzieję że już niedługo dziadeczek poczuje się bezpieczny i kochany.

21 godzin temu, Olena84 napisał:

Zapisuje się:(

Witaj Olenko.

21 godzin temu, Nadziejka napisał:

Witaj dziadziuniu przecudne serdunko

Widzialam Reniu maluszenka wczoraj na watku psiakow ewu

 calem sercem sciskam za te biedna istotke

 

Znalezione obrazy dla zapytania gfy koniczynka

 jakze cudna przeciez

 w naszym swiecie potwornym - nikt juz prawie nie zwaza

 na innych

 na cierpienia ...

 

Witaj u biedaczka.

21 godzin temu, MALWA napisał:

Jestem i ja, i zastanawiam się jak temu staruszkowi pomóc. Chyba najlepiej miałby u kikou, tam prawie same staruszki, a Kasia ma serce do staruszków.

Niestety sama mam trzy starsze sunie w hotelikach, a na dwie z nich nie mam kompletu deklaracji, i kombinuję jak zapłacić za hotel.

Jakby była zbierana na niego kasa, to dajcie konto, wpłacę coś jednorazowo.

Witaj i dziękuję za chęć pomocy.

21 godzin temu, auraa napisał:

Biedak :( ja mam geriatrię i wiem ile one ciepła potrzebują..

No właśnie..

20 godzin temu, uxmal napisał:

dziękuje za zaproszenie.

Narazie mogę wspierać tylko duchowo :(

 

19 godzin temu, jankamałpa napisał:

Dziękuję za zaproszene, ja już sama zajrzałam na wątek wcześniej :). Czekam na dalsze informacje. Mam kilka deklaracji, więc nie obiecuję stałej, ale chociaż wpłacę coś jednorazwo jak już będzie wiadomo  gdzie trafi psiaczek.

Faktycznie byłaś już u dziadeczka wcześniej, gapa ze mnie, witaj i dziękuję za wsparcie.

18 godzin temu, terra napisał:

Dziękuję za zaproszenie, straszny biedak,

dorzucę coś dla dziadeczka,

Patrzę na zdjęcia i mogę się mylić, ale wyłysiała nasada noska, brzucha i  kłopoty z sierścią mogą wskazywać na chorą tarczycę.

Witaj terro u dziadeczka, dobrze że to zauważyłaś , będzie łatwiej diagnozować, moją uwagę zwrócił duży ogonek bezładnie zwisający w dół i ugięte tyle łapki :(.

18 godzin temu, Anula napisał:

Jestem na zaproszenie.Przepiękny psiaczek.Może u Moli by się udało go ulokować?

Pomyślę nad pomocą.

Witaj Anulko u dziadeczka.

18 godzin temu, Havanka napisał:

I ja zapiszę wątek.

Nie miał szczęścia w życiu ten staruszek. Gdyby był kochany, nikt nie odprowadziłby go do schronu. Będę śledzić jego losy i pomyślę nad pomocą.

Nie miał pewnie Havanko łatwego życia i miał zginąć w lesie :(. Zostać z biedaczkiem.

16 godzin temu, kado napisał:

Zapisuję,będę zaglądać. Jak coś się wyklaruje na pewno wspomogę groszem.

Witaj i dziękuję.

13 godzin temu, Poker napisał:

U kikou na pewno miałby bardzo dobrze.

Mam nadzieję Poker, że uda się jakoś zorganizować transport bo przyznam że mnie to przeraża.

6 godzin temu, Aska7 napisał:

Wspomogę.

Witaj i dziękuję za chęć wsparcia dziadeczka.

6 godzin temu, AgusiaP napisał:

Biedny dziadziunio:(

Niestety nie jestem w stnie pomóc finansowo.

Witaj i bądź tutaj z nami dla niego.

4 godziny temu, jaguska napisał:

Zaglądam z zaproszenia.

Jako że wszyscy moi deklarowicze są niestety nieadopcyjni, a na więcej nie mogę sobie pozwolić, więc zdecydowałam się podzielić stałą Mimisi na pół, będzie więc 25 stałej dla dziadunia a drugie 25 zostanie dla Mimi. Mimiśce się u mnie krzywda nie dzieje, więc może się podzielić z taką biedą.

Witaj jagusko, bardzo dziękuję za oferowane wsparcie dla dziadeczka, także Mimisi.

3 godziny temu, seramarias napisał:

Biedne psiątko :( Na starość potraktowany jak śmieć. Całe szczęście, że jednak przyprowadzili go do schroniska, tu jeszcze jest dla niego szansa na odmianę losu, w lesie odszedł by w samotności. 

Tak seramarias, jak śmieć :(.

Przed chwilą, elficzkowa napisał:

Zaglądam z zaproszenia. Na razie nie jestem w stanie pomóc, może dopiero w sierpniu ...

Tak jak napisała Moli, dziadziuś bardzo przypomina Promyczka.

Witaj elficzkowa u dziadeczka. Im nas tutaj więcej tym lepiej i milej będzie pomagać biedaczkowi.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie. Do dziadzia po cichutku zaglądam od początku i jakoś tak od razu pomyślałam o Kikou :)  Stałą na teraz nie wspomogę, ale przy każdym bazarku dla naszego Miśka ( też jest u Kasi)  część będzie zawsze dla dziadzia.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie do Seniora
Serce boli :(
nie starość, sama w sobie wyklucza, ale absolutny brak empatii .... cóż, jestem przekonana, że mama, babcia też wylądują na marginesie życia tych, którym się wydaje być młodym i zdrowym na zawsze. Powodzenia :(

 

image.png.d1589b1e0c1d9d551793485822758ff6.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Marudzia napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Do dziadzia po cichutku zaglądam od początku i jakoś tak od razu pomyślałam o Kikou :)  Stałą na teraz nie wspomogę, ale przy każdym bazarku dla naszego Miśka ( też jest u Kasi)  część będzie zawsze dla dziadzia.

Witaj Marudziu i dziękuję za chęć wsparcia dziadeczka.

Przed chwilą, Baltimoore napisał:

Trzymam kciuki żeby ktoś go szybko pokochał :)

Obawiam się,  że na ten moment ds to marzenie i raczej zakładam, że dziadeczek będzie u kikou dożywotnio bo nie wiemy czy wiele czasu mu pozostało.

Przed chwilą, Mela Jakimiuk napisał:

Witam. Prosze o nr konta. wplace jednorazowo

Witaj Melu, dziękuję.

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Dziękuję za zaproszenie do Seniora
Serce boli :(
nie starość, sama w sobie wyklucza, ale absolutny brak empatii .... cóż, jestem przekonana, że mama, babcia też wylądują na marginesie życia tych, którym się wydaje być młodym i zdrowym na zawsze. Powodzenia :(

 

image.png.d1589b1e0c1d9d551793485822758ff6.png

Oj boli Gusiaczku , boli :(. Dziękuję za banerek dla dziadeczka.

Przed chwilą, gabim napisał:

Dam 15zł stałej dla chłopaka. 

Gabim bardzo dziękuję.

Przed chwilą, Tola napisał:

Ja też poproszę o nr konta, wpłacę coś jednorazowo, dziadunio zapadł mi w serce.

Dziękuję Tolu.

Przed chwilą, Madie napisał:

Opłacę dziadeczkowi pierwszy miesiąc hotelu. Pod koniec lipca mogę zrobić przelew, ale dzięki temu można już go wyciągać i dozbierać na spokojnie.

Madie bardzo dziękuję za oferowaną pomoc dla dziadeczka.

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Ode mnie Dziadulek ma deklarację stałą 20 zł. Poproszę numer konta.

 

Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

Jutro mogę zawieźć dziadka. Do Wrocławia za darmo a od Wrocławia do Kikou poproszę Was o pomoc finansową.

Byłoby wspaniale ewu gdyby się udało jutro zabrać dziadeczka ze schronu. Z resztą sobie jakoś poradzimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...