Jump to content
Dogomania

Filigranowa Kami po 5 latach wspaniałego życia w kochającej rodzinie odeszła po krótkiej i ciężkiej chorobie nowotworowej [*]


Recommended Posts

Kami jest przeurocza! Ten jej szczęśliwy pyszczek musi złamać niejedno serce:)

Postaram się do poniedzialku napisać jakąś treść ogłoszenia, po czym uśmiechnę się do Alaskan Malamute, żeby ją po swojemu pokolorowała i ruszamy z ogłoszeniami:)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Ewa Marta napisał:

Kami jest przeurocza! Ten jej szczęśliwy pyszczek musi złamać niejedno serce:)

Postaram się do poniedzialku napisać jakąś treść ogłoszenia, po czym uśmiechnę się do Alaskan Malamute, żeby ją po swojemu pokolorowała i ruszamy z ogłoszeniami:)

a my postaramy się zrobić zdjęcia "nadworne" :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2018 o 20:14, Anecik napisał:

Uważam ze można ruszać z ogłoszeniami - nasz wyploszek nie ma może jeszcze wyglądu gwiazdy :) ale niech ktoś ją pokocha taką jaka jest, za charakter a nie za wygląd.

 

DSC_5712.JPG.6607e3175a030d7fa37dd68d33873303.JPG

 

Jaki tam wypłosz - piękny psiak,  szczęśliwy i zadowolony z życia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Aneciku kochany, prosze o info o Kami :-))

Wiek, waga, czystość, chodzenie na smyczy, stosunek do innych zwierzat, ludzi...

Próbuję pisać malutkiej ogloszenie.

Nie mam słów.... Bardzo dziękuję! Mnie ostatnio przerasta pisanie ogłoszeń:( Tym bardziej, jeśli nie znam osobiście suni. Kłaniam się w pas!!!

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Aneciku kochany, prosze o info o Kami :-))

Wiek, waga, czystość, chodzenie na smyczy, stosunek do innych zwierzat, ludzi...

Próbuję pisać malutkiej ogloszenie.

zdzwonię zaraz - jadę do weta z ajką

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Nie mam słów.... Bardzo dziękuję! Mnie ostatnio przerasta pisanie ogłoszeń:( Tym bardziej, jeśli nie znam osobiście suni. Kłaniam się w pas!!!

Ewo Marto, wklejam tekst ogłoszenia Kami. Wszelkie sugestie, poprawy, zmiany są dopuszczalne :-))

 

Będę cię kochać całym sercem, tylko mnie przytul...Adoptuj!

Kami, przepiękna sunia o jedwabistej sierści i cudnym spojrzeniu szuka domku, takiego na zawsze. Kami jest mała, waży ok 7 kg, jej wiek oceniony został na ok 4 lata. Sunia jest bardzo mądra,  spokojna, grzeczna, niekłopotliwa. Nie jest szczekliwa, dogaduje się z innymi psami. W stosunku do ludzi uległa, w pierwszym kontakcie troszkę nieśmiała, ale nie ma w niej cienia agresji i bez problemu można ja wziąć na ręce, przytulać, głaskać. Chodzi na smyczy, nie niszczy pozostawiona sama w domu. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana, ma aktualną książeczkę zdrowia. Obecnie przebywa w Hotelu dla psów w okolicach Będzina.

Prosimy o dom dla tej malutkiej suczki. Być może na początku trzeba będzie jej poświęcić chwilę uwagi, ale to wierna i kochana psia istotka i na pewno wprowadzi wiele pozytywnej energii w domu.

Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ewo Marto, wklejam tekst ogłoszenia Kami. Wszelkie sugestie, poprawy, zmiany są dopuszczalne :-))

 

Będę cię kochać całym sercem, tylko mnie przytul...Adoptuj!

Kami, przepiękna, mała sunia o jedwabistej sierści i cudnym spojrzeniu szuka domku, takiego na zawsze. Jest bardzo mądra,  spokojna, grzeczna, niekłopotliwa. Nie jest szczekliwa, dogaduje się z innymi psami. W stosunku do ludzi uległa, w pierwszym kontakcie troszkę nieśmiała, ale nie ma w niej cienia agresji i bez problemu można ja wziąć na ręce, przytulać, głaskać. Kami ma ok  4 lat, waży ok 7 kg. Chodzi na smyczy, nie niszczy pozostawiona sama w domu. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana, ma aktualną książeczkę zdrowia. Obecnie przebywa w Hotelu dla psów w okolicach Będzina.

Prosimy o dom dla tej malutkiej suczki. Być może na początku trzeba będzie jej poświęcić chwilę uwagi, ale to wierna i kochana psia istotka i na pewno wprowadzi wiele pozytywnej energii w domu.

Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

 

Pięknie!!! Może tylko warto zdanie "Kami ma ok  4 lat, waży ok 7 kg" wrzucic jako drugie, żeby od razu było wiadomo jak jest mała:)

Bardzo mi się podoba ten tekst:) Bardzo dziękuję! Oczywiście oddam od razu kase za wyróżnienie na miesiąc:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Ewa Marta napisał:

Pięknie!!! Może tylko warto zdanie "Kami ma ok  4 lat, waży ok 7 kg" wrzucic jako drugie, żeby od razu było wiadomo jak jest mała:)

Bardzo mi się podoba ten tekst:) Bardzo dziękuję! Oczywiście oddam od razu kase za wyróżnienie na miesiąc:)

To zmieniam, zgodnie z sugestią :-))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam zapytanie na olx o sunię. Pani marcelina. Tradycyjnie poprosilam o kontakt telefoniczny..

Ogłoszenie suni wygląda tak: 

 

Od: dzisiaj 
Do: 22 sie

742995271_1_94x72_bede-cie-kochac-calym-

Będę cię kochać całym sercem, tylko mnie...

Za darmo

  1
 Promowane do 22 sie
Statystyki
 Wyświetleń: 318
 Tel: 5
 Obserwuje: 18
 
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

???? Ktoś pewnie wszedł w ogłoszenia moje i znalazl Koko....

Mogę Ci podac numer na PW. 

Dzwoniła też Pani, która kontaktowała się z Tobą na OLX. Za dużo jednak niewiadomych i odmówiłam adopcji. Mamy podejrzenia z Anetą, że dzwoniła do niej wczoraj o Vanilkę.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...