Jump to content
Dogomania

Filigranowa Kami po 5 latach wspaniałego życia w kochającej rodzinie odeszła po krótkiej i ciężkiej chorobie nowotworowej [*]


Recommended Posts

Dnia 27.08.2018 o 21:27, Figunia napisał:

Ta sunieczka jest taka piękna! 

Z niej całej bije radość i szczęście, nie tylko z pysia.

I tylko myśl o tym, przez co przeszła, jak długo cierpiała, sprawia, ze patrząc na nią, to śmieje się,  to ściska mi sie gardło...

 

Już nigdy nie będzie samotna, zamknięta... Ma wspaniałą rodzinę, która bardzo ja kocha. Do tego kot, który bawi sie z nia jak pies:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kiedy Sylwia powiedziała, że chcieliby dać Kami dom serce zabiło mi radośnie bo o takim domu dla zwierząt można tylko marzyć.

To jest wyjątkowy dom, wyjątkowa Rodzina.

Kochają ludzi, zwierzęta, przyrodę. Kochają mądrze. Są pełni empatii i jednocześnie rozumieją jak ważne jest dobre wychowanie i konsekwencja w działaniu. Rozumieją potrzebny innych osób i zwierząt.

Jestem Im bardzo wdzięczna za to co robią, jak pracują z Kami i z Bibim , za codzienne pełne humoru i miłości relacje z tego co u Nich słychać. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za miłe słowa bo ta Rodzinka na to w pełni zasługuje.

Dobrego dnia.

received_2287745208178810.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam tutaj zaglądać. Bije tutaj ciepło i widać faktycznie mądrą pomoc, nie emocjonalną, ale mądrą. Kami trafiła do raju. Jest cudowna, z radością oglądam jej zdjęcia, zwłaszcza te z kociusiem - ależ do siebie pasują :) Sierść faktycznie ma delikatną, na zdjęciach wygląda na taką, jaką ma mój kocurek, miks syberyjskiego... trochę kręcąca się, bardzo miękka, niemal puch.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2018 o 14:07, Figunia napisał:

Kamisia cudowna i rozbrajajaca.

Niesamowite, jak się dogadała ta parka: Kamisia i Bibis.

Oglądanie Ich zdjęć, to rozkosz dla oczu i potężny zastrzyk dobrej energii.

Pozdrawiam Wszystkich!

Serdecznie pozdrawiamy <3

Dnia 30.08.2018 o 14:26, Nesiowata napisał:

Cudne zdjęcia, tylko lajków brak.

Tak cudne i bardzo cieszą :)

Wyginam śmiało ciało :)

40438300_509985559466047_590360696697389056_n.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Miesiąc z Kami: - idzie spać z nami, wstaje dopiero na dźwięk naszego budzika. - nie boi się już zakładania szelek i smyczy - nie załatwia się w domu. - je pięknie z miski, nie wynosi z niej jedzenia i nie je w biegu jak na początku. - była wybredna przez pierwsze dwa tygodnie, teraz „młóci” - uwielbia spacery ( ulubiony ten o 6 rano- rosa, błotko i te sprawy ) - jest wyprowadzana 5 razy dziennie, bo tyle potrzebuje plus spacery rekreacyjne. -do ogródka ma dostęp cały czas - nie skopuje go, na początku kopała półmetrowe dziury, ma kącik wydzielony na zakopywanie i odkopywanie swoich skarbów. - nie chowa już jedzenia po kątach - nie reaguje już takim lękiem na mężczyzn, - kocha bezgranicznie swojego osobistego domowego kota - nie niszczy rzeczy ( dostała z przydziału parę starych kapci do zabawy, wiec je tarmosi, jak już musi) - nie boi się już mopa, szczotki na kiju - przybrała na wadze i nabrała kondycji - jest grzeczna, posłuszna, lubi pieszczoty i zabawy w ruchu. Nie złości się, nie ma w niej krztyny agresji. - pomaga w robieniu prania ( wynosi brudne skarpetki z pralki i układa w stosik obok) - z każdym dniem nabiera pewności siebie - jest niesamowicie pozytywną psinką

41309140_2182902725324440_3385125856421609472_n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z udręki i piekła odrzucenia, w kochające i odpowiedzialne ręce. Czyli wprost do Raju.

Gratulacje i serdeczności dla wspaniałych Opiekunów!

Po miesiącu tyle pozytywnych zmian...niesamowite! A to zapewne nie koniec...

Kamisiu, Jesteś cudownym, mądrym, wdzięcznym i bardzo kochanym Stworzonkiem. 

Twoje szczęśliwe życie, to jak zwycięstwo Dobra nad Złem, a tego pragnie sie przecież najmocniej.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Figunia napisał:

Z udręki i piekła odrzucenia, w kochające i odpowiedzialne ręce. Czyli wprost do Raju.

Gratulacje i serdeczności dla wspaniałych Opiekunów!

Po miesiącu tyle pozytywnych zmian...niesamowite! A to zapewne nie koniec...

Kamisiu, Jesteś cudownym, mądrym, wdzięcznym i bardzo kochanym Stworzonkiem. 

Twoje szczęśliwe życie, to jak zwycięstwo Dobra nad Złem, a tego pragnie sie przecież najmocniej.

 

"Szukaliśmy rozwiązań różnych. Przede wszystkim czas . Ludzie się złoszczą na psy ze schroniska bo by chcieli żeby pies pięknie chodził przy nodze, aportował , nie sikał w domu , nie bal się.

Pamietam jak się zsiurala w nocy bo nie wytrzymała do rana . Pamietam ten jej lęk i panikę, tak się bała naszej reakcji. Przeanalizowaliśmy wszystko. Dołożyliśmy jej spacer około 23. Następnej nocy znowu panika, bo się zsikala. Chciała się schować do mysiej dziury. Dostaje ostatni posiłek wcześniej i już problem minął.

Nocnych wpadek miała trochę . Powoli powoli ogarnelismy temat. Kamisia to taki piesek co nie piszczy , nie szczeka, wiec nie umiała nam przekazać ze chce na spacer. Uczyłam ją że ona tez ma prawo prosić jak coś chce a nie tylko się odwdzięczac . Co do tych miłych słów , to jest nam bardzo miło, że zdaliśmy egzamin na opiekunów Kamisi.
Ja myśle ze była nam pisana , że tak chciał los, że trafiła do nas."


Poranne zabawy i powitania oraz spacer.

41384864_1973505766275161_6328357165006323712_n.jpg

41302509_723671501298570_8809969803843338240_n.jpg

41062812_2023927220992667_9076138642392481792_n.jpg

41283176_594976284253060_6031314993431969792_n.jpg

41294791_305090903627908_8973927307035017216_n.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Płaczę ze wzruszenia siedząc z przyjaciółmi przy stole i czytając te relację. To tak cudowna adopcja, że każdemu psiaczkowi życzylabym takiego domu, takiej rodziny, odpowiedzialności i miłości... 

My spędzamy czas na Mazurach z naszymi psami. Są z nami cztery przeszczesliwe psy, a my sami nie wiemy, czy bardziej cieszymy się, że my tu jesteśmy, czy ze im jest tu tak dobrze. Spacery w lesie powodują, że w tej chwili cała czwórka chrapie na dworze na swoich posłankach. Jest cudownie! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...