Jump to content
Dogomania
Marudzia

Rozliczam - To, siamto i owamto dla zwierzaków u Cancer43 -

Recommended Posts

Wczoraj poleciały paczki do Maga56 i AlfaS i druga do Alex260503 i Isiak kurierem DHL mam nadzieję ,że jeszcze w tym tygodniu dotrą :)

a dzisiaj pocztą poleciały paczuszki do Iljovy i Malwy, dziwne bo jedna koperta była duża druga mała a opłata za przesyłkę taka sama 9,80zł ?  pewnie paczki będą u właścicieli w przyszłym tygodniu :) jutro wyślę na PW do Iljovy i Malwy potwierdzenia z PP

Bardzo wszystkich proszę o potwierdzenie na bazarku jak przesyłki dotrą, dziękuję ;)

4 godziny temu, anica napisał:

Wczoraj poleciały paczki do Maga56 i AlfaS i druga do Alex260503 i Isiak kurierem DHL mam nadzieję ,że jeszcze w tym tygodniu dotrą :)

a dzisiaj pocztą poleciały paczuszki do Iljovy i Malwy, dziwne bo jedna koperta była duża druga mała a opłata za przesyłkę taka sama 9,80zł ?  pewnie paczki będą u właścicieli w przyszłym tygodniu :) jutro wyślę na PW do Iljovy i Malwy potwierdzenia z PP

Bardzo wszystkich proszę o potwierdzenie na bazarku jak przesyłki dotrą, dziękuję ;)

Zaraz poleci ode mnie przelewik....

,Dopisałam wpłatę 30 zł od alex260503, już na koncie Danusi. 

6 godzin temu, Isiak napisał:

Właśnie odebrałam moją włóczkę od alex260503, a jeszcze nie zrobiłam przelewu... Proszę o konto.

Zaraz podeślę konto Cancer. 

Kilka dni mnie nie było - jak się sypie, to się sypie :(  Od poniedziałku praktycznie codziennie jesteśmy u weta z trójką kotów.

Nasz drugi co do długośći bycia z nami kot ( 12 lat), nasza Mała Kota w środę miała amputowaną przednią łapkę z pow. nowotworu kości, w czwartek rwanie resztki zębów u Afryki a teraz czekam na odbiór po zdjęciu płuc, naszej ostatniej znajdki po sterylce aborcyjnej -  od tygodnia choruje, nie je, osłuchowo są zmiany nad płucami, duszność, codziennie latamy na  antybiotyk ( niby to takie małe, a  aby podać zastrzyk potrzeba minimum 3 osób :( ). Boję się o małą, bo mimo leczenia jest stopniowo tylko gorzej :(   Do tego sama od wtorku lecę na antybiotyku . 

Trzymajcie proszę mocne kciuki za nasze Nowe Czarne czyli Ejmi. 

52 minuty temu, Isiak napisał:

Och Marudziu... :( Siła złego na jednego :( Biedne kociaste...

Przelew zrobiłam.

Małą odebrałyśmy - jest na dwóch antybiotykach, w płucach są zmiany zapalne, ale do końca nie wiadomo, czy zachłystowe, czy  wywołane przez nicienie ( wynik kału ma byś w poniedziałek).  Mała Kota na mnie obrażona -ubrałam ją w rękaw mojej bluzki ;) - mimo że ma sporą nadwagę i dopiero drugi dzień po amputacji,  sprytnie   ucieka przede mną na trzech.  Najgorsze te upały, bo to ani gojeniu, ani problemom płucnym nie służy :(

22 godziny temu, Isiak napisał:

Właśnie odebrałam moją włóczkę od alex260503, a jeszcze nie zrobiłam przelewu... Proszę o konto.

16 godzin temu, alex260503 napisał:

Witam przesyłka doleciała

Bardzo dziękuję za potwierdzenia , Maga56 również napisała mi potwierdzenie na PWbiggrin.gif

11 godzin temu, Marudzia napisał:

Małą odebrałyśmy - jest na dwóch antybiotykach, w płucach są zmiany zapalne, ale do końca nie wiadomo, czy zachłystowe, czy  wywołane przez nicienie ( wynik kału ma byś w poniedziałek).  Mała Kota na mnie obrażona -ubrałam ją w rękaw mojej bluzki ;) - mimo że ma sporą nadwagę i dopiero drugi dzień po amputacji,  sprytnie   ucieka przede mną na trzech.  Najgorsze te upały, bo to ani gojeniu, ani problemom płucnym nie służy :(

Dzielna Mała Kota! dobrze ,że tak sobie świetnie radzi na trzech łapinkach!... to prawda!.. chorowanie w taki upał... cięęężko wydobrzeć :(   Marudziu toż , szpital masz w domu :(      wszystkim futerkom jak najszybszego powrotu do zdrówka życzęhailm.gif

Czyli jeszcze potrzebuję potwierdzenia że przesyłka dotarła od Arim?/poczta/ oraz od Ulv , Figuni i MiliAdy /odbiory osobiste/ i będę rozliczona... chyba tak, jeśli coś nie ok to krzyczcie ;)

@ludwa napisała mi PW

Cytat

Hej

przesyłka dotarła:) Już dawno. 

Pozdrawiam serdecznie Ewka

Przepraszam, że znów trochę mnie nie było - ciut przedłużył mi się wyjazd i na dodatek co rusz jakieś kocie nieszczęście się trafia :( - nie dość, że nasze chorują ( Kota i to nowe czarne, które nadal kaszle - jednak nicień płucny   i chyba jednak astma:( ),  to mamy nowego 2 mies maluszka, następny znaleziony na srodku drogi niestety nie przeżył :( do tego starszawy czarny z wygryzionym przez psa karkiem :(.  I to wszystko w ciągu chyba 2-3  tygodni. Czarny starszy znalazł fajny domek, ale koszty w lecznicy zostały.

Ale widzę, że Anica czuwa :)

Część pieniędzy zebrana u mnie jest już u Danusi. Ostatnie  wpłaty do Cancer przed chwilą dopisałam w rozliczeniu.

13 godzin temu, Marudzia napisał:

Przepraszam, że znów trochę mnie nie było - ciut przedłużył mi się wyjazd i na dodatek co rusz jakieś kocie nieszczęście się trafia :( - nie dość, że nasze chorują ( Kota i to nowe czarne, które nadal kaszle - jednak nicień płucny   i chyba jednak astma:( ),  to mamy nowego 2 mies maluszka, następny znaleziony na srodku drogi niestety nie przeżył :( do tego starszawy czarny z wygryzionym przez psa karkiem :(.  I to wszystko w ciągu chyba 2-3  tygodni. Czarny starszy znalazł fajny domek, ale koszty w lecznicy zostały.

...przytul.gif

U mnie jeszcze MilaAda i Figunia muszą przyjść po odbiór fancików , czekam do skutku :)