Jump to content
Dogomania

9 miesięczny piesiek nadal sika


Roksana96

Recommended Posts

Hej! Mam pieska rasy American staffordshire terrier, ma 9 msc i ma na imię Lego. 

Nie wiem co mam robić .. wychodze do pracy  z chłopakiem o 6.50, ale przed wyjsciem wychodzimy z Lego na dwór. wracamy na obiad o 12 i znów z nim wychodzimy, o 13 wracamy do pracy i kończymy pracę o 16.30 i wtedy wychodzimy z pieskiem na długi spacer. Przez cały dzień pies nie nasika nawet kropelki, więc myślę że bez problemu wytrzymuje. Czasem bierzemy go na noc do sypialni i nie zejdzie z łóżka nawet kiedy śpimy do 11! Problem jest wtedy kiedy nie chcemy wziąć psa do łóżka.. do rana jest tyle nasikane w kuchni jakby ktoś wylal wielkie wiadro wody! Ja myślę, że on robi to na złość i nie wiem jak go tego oduczyć :( teraz dalismy mu zakaz wchodzenia do sypialni! A drugi problem jest taki, że lego znaczy teren ! Czuje nowy zapach np. Wyciągam czyste pranie z pralki i już kilka razy na to nasikal... Ale często tez sikal na kanape aż wkoncu ja wyrzucilismy :( dzis nasikal u znajomej na dywan ... powiedzcie co mam robić ?! Z góry dziękuję 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Roksana96 napisał:

Hej! Mam pieska rasy American staffordshire terrier, ma 9 msc i ma na imię Lego. 

 Ja myślę, że on robi to na złość i nie wiem jak go tego oduczyć :( teraz dalismy mu zakaz wchodzenia do sypialni! A drugi problem jest taki, że lego znaczy teren ! Czuje nowy zapach np. Wyciągam czyste pranie z pralki i już kilka razy na to nasikal... Ale często tez sikal na kanape aż wkoncu ja wyrzucilismy :( dzis nasikal u znajomej na dywan ... powiedzcie co mam robić ?! Z góry dziękuję 

Nie można zwierzątku przypisywać ludzkich zachowań...9 miesięczny szczeniak nie"robi na złość".Poczytaj w necie I poradnikach dla opiekunow zwierząt jak uczyć psiaka czystości,to naprawdę da się zrobić:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...