Jump to content
Dogomania

Zaadoptuję przyjaciela dla rodziny


Shirosan

Recommended Posts

Witam

Jestem zainteresowany zakupem szczeniaka rasy Ogar Polski. Jestem miłośnikiem rasy od czasu gdy byłym dzieckiem i pies tej rasy zawsze towarzyszył mojemu dziadkowi. Do tej pory nie miałem możliwości, ale właśnie niedługo przeprowadzam się na wieś do domu gdzie jest więcej miejsca, i gdzie będę w końcu mógł spełnić marzenie z dzieciństwa o posiadaniu takiego psa.

Do tej pory miałem owczarka niemieckiego długowłosego ale było to jakieś 7 lat temu gdy mieszkałem w innym miejscu. Niestety odszedł ze starości.

Mam trójkę dzieci bliźniaczki 5 lat i syn 9 lat. Dzieci kochają zwierzęta, umieją się z nimi obchodzić, nie robią im krzywdy, obecnie mamy również dwa koty.

Uważam że pieskowi będzie u Nas dobrze i że będziemy się umieli nim zaopiekować.

Teraz na czym mi zależy. Żadnych wystaw nie przewiduję, szukam przyjaciela dla mnie i dla rodziny. Nie chciałbym aby pies był szczególnie strachliwy i broń boże agresywny. Planuję się zapisać z nim do zaprzyjaźnionej szkółki i trochę się przeszkolić (i pieska przy okazji :)).

Kosztowo zależałoby mi na oczywiście jak najlepszych warunkach tym bardziej że koniec budowy i z pieniędzmi krucho, tak zwane psy "pet" jak najbardziej mnie interesują, psa nie mam zamiaru rozmnażać ani się nim szczególnie chwalić. Miło widziany zakup ratalny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...