Jump to content
Dogomania

Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia


Recommended Posts

Muszę, ale i chcę bardzo przeprosić wszystkich wpłacających za brak aktualizacji finansów Abi od   początku listopada. Powodem tego była nagła i bardzo groźna choroba mojej podopiecznej Tiny, która przyjechała do mnie 2.11. Nie miałam ani czasu, ani głowy do zajmowania się czymkolwiek innym poza Tiną. Na szczęście chorobę mamy już za sobą i wraca normalny tryb funkcjonowania.  

Jestem Wam wdzięczna za wyrozumiałość, za to że nikt się nie dopytywał, nie upominał o aktualizację. Z całą pewnością żadna wpłata nie zginęła    Zapraszam do sprawdzenia prawidłowości zapisów w poście rozliczeniowym. Będę wdzięczna za ewentualne uwagi.

Link to comment
Share on other sites

Od 1.11. na koncie Abi pojawiły się poniższe wpłaty:

  •   20,00 zł  -  Anula  deklaracja XI  -  2.11.
  •   20,00 zł  -  Bogusik   deklaracja XI  -  2.11.
  •   30,00 zł  -  Nesiowata   deklaracja XI-XII  -  2.11.   
  •   30,00 zł  -  dorcia2   deklaracja XI  -  5.11.
  •   30,00 zł  -  elficzkowa   deklaracja X  -  6.11.
  •   20,00 zł  -  Pani Irena z Katowic deklaracja XI  -  6.11.  
  • 450,00 zł  -  Pani Iza znajoma Zagrodowy pies polski  -  7.11.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1307249185_dlaWaslove.jpg.4ca59bdb9971b986e166b69a5845a39b.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam dawno mnie nie było ale niestety czasem spotkają nas nieprzewidziane przypadki.

Rozmawiałam z Anecik około tydzień temu. Anecik zabrała Abi na noc do domu. Abi nie położyła się na posłanko, ale w nocy jak już wszyscy spali zaczęła znosić psie zabawki, miski w jedno miejsce i położyła się obok. Zachowała czystość przez całą noc. Anecik wysłała mi super zdjęcia Abi z zabawkami ale nie udaje mi się ich przenieść na dogo.

Anecik ma klatkę  i Abi tam weszła i wcale nie chciała wyjść. Trochę problemów jest z jedzeniem. Abi nie dochodzi do miski i nie zjada jedzenia natychmiast. A Anecik  karmiąc jednocześnie kilka psów nie może pozwolić aby jedzenie Abi zostawało w misce na dłużej, bo inny piesek je zje. Na spacerze  Abi też nie robi sii... od razu po wypuszczeniu z kojca, trochę trwa aż się zdecyduje.

Natomiast pocieszające jest, że nie reaguje na koty, inne psy i na dzieci.

Abi w dalszym ciągu jest obojętna wobec opiekunów, jednak Anecik  uważa, że  jak najbardziej nadaje się do adopcji. I to zarówno do domu z ogrodem jak i do bloku. Dom powinien być bez małych dzieci i spokojny, bo na wszelkie gwałtowne ruchy Abi zupełnie się wycofuje. Abi zawsze będzie psem trzymającym się na dystans ale bliski kontakt z człowiekiem powinien "otworzyć" ją na życie w rodzinie.

Planuję zintensyfikować ogłaszanie Abi na forach w grudniu, kiedy zostanie ostrzyżona przez groomera, , a teraz zacznę ją ogłaszać na FB. 

Kochana Anecik odstąpiła miejsce zarezerwowane dla jej piesków u groomera, za co serdecznie dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Mogę napisać ogloszenie dla Abi już teraz i wzucić na OLX, tylko na jakie miasto?  

Mogę prosić link do ogloszenia, które już ma?

Abi miała już Kraków, Katowice i Warszawę, będę wdzięczna jak już zamieścisz z tekstem i zdjęciami z dogo jakie uznasz za najlepsze, może tym razem na  Łódż?

Link to: https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-abi-CID103-IDx7UPe.html

Będę bardzo wdzięczna jak zamieścisz, potem wyróżnimy:)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Mogę napisać ogloszenie dla Abi już teraz i wzucić na OLX, tylko na jakie miasto?  

Mogę prosić link do ogloszenia, które już ma?

Tu jest jeszcze jedno z tym samym tekstem ale chyba nie wyróżnione.

https://www.olx.pl/oferta/abi-cudna-sunia-w-typie-teriera-szuka-domu-tymczasowego-albo-stalego-CID103-IDvLQtg.html

 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Anula napisał:

Serdecznie dziękuję, że przypomniałaś. Właśnie z tego Twojego ogłoszenia było kilka telefonów, w tym dobrze rokujący domek. Niestety nie odezwali się drugi raz ale może ktos inny się odezwie:)

Jutro będę robić przelewy to wyróżnię.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Świetnie, nie wiedziałam, że można wrzucać na dwa miasta. Dzięki:)

Taki tekst napisałam

Uratuj Abi..

 "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć".

Rodzina, która da dom Abi może mieć udział w tym dobrodziejstwie. Możecie zostać szczęściarzami, którzy uratują Abi,  otrzymując w zamian dar bezcenny -  bezgraniczną wdzięczność i oddanie. Być może nie od razu..Abi musi się nauczyć życia z człowiekiem i zaufać w pełni. .

Poszukujemy dla Abi domu tymczasowego albo stałego aby mogła przebywać w warunkach domowych, blisko człowieka, obserwować życie ludzi i uczyć się go. Domu bardzo spokojnego, cierpliwego, pragnącego dać suni ogromną ilość ciepła, zrozumienia aby mogła zaufać w pełni..

Sunia prawdopodobnie jako mały szczeniak trafiła do schroniska. Aby przetrwać, nauczyła się żyć bez kontaktu z człowiekiem, bez dotyku jego ręki..

Abi obecnie przebywa w domu tymczasowym. Potrafi juz chodzić na smyczy, zachowuje czystość. Toleruje psy i koty. Jest łagodna,  pozwala na zabiegi pielęgnacyjne. Ma ok 2 lata, waży ok 20 kg. Jest wysterylizowana, zaczipowana, ma aktualną książeczkę zdrowia.

Więcej informacji Maria:

Zpp, jeśli tekst ok, to wrzucę na olx. 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Taki tekst napisałam

Uratuj Abi..

 "Nie ma tekiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć".

Rodzina, która da dom Abi może mieć udział w tym dobrodziejstwie. Możecie zostać szczęściarzami, którzy uratują Abi,  otrzymując w zamian dar bezcenny -  bezgraniczną wdzięczność i oddanie. Być może nie od razu..Abi musi się nauczyć życia z człowiekiem i zaufać w pełni. .

Poszukujemy dla Abi domu tymczasowego albo stałego aby mogła przebywać w warunkach domowych, blisko człowieka, obserwować życie ludzi i uczyć się go. Domu bardzo spokojnego, cierpliwego, pragnącego dać suni ogromną ilość ciepła, zrozumienia aby mogła zaufać w pełni..

Sunia prawdopodobnie jako mały szczeniak trafiła do schroniska. Aby przetrwać, nauczyła się żyć bez kontaktu z człowiekiem, bez dotyku jego ręki..

Abi obecnie przebywa w domu tymczasowym. Potrafi juz chodzić na smyczy, zachowuje czystość. Toleruje psy i koty. Jest łagodna,  pozwala na zabiegi pielęgnacyjne. Ma ok 2 lata, waży ok 14 kg. Jest wysterylizowana, zaczipowana, ma aktualną książeczkę zdrowia.

Więcej informacji Maria:

Zpp, jeśli tekst ok, to wrzucę na olx. 

Asiu, tekst super, wrzucaj:):):) tylko zmień wagę,, bo Anecik mówi, że Abi waży 20 kg:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Świetnie, nie wiedziałam, że można wrzucać na dwa miasta. Dzięki:)

Chyba wiedziałaś, ale zapomniałaś :) Mówiłam, że ogłaszam Abi na 2 miasta:

Katowice

https://www.olx.pl/oferta/abi-cudna-sunia-w-typie-teriera-szuka-domu-tymczasowego-albo-stalego-CID103-IDvLQtg.html

i Kraków

https://www.olx.pl/oferta/abi-cudna-sunia-w-typie-teriera-szuka-domu-tymczasowego-albo-stalego-CID103-IDvLQtg.htmli

Trzeba tylko co nieco zmienić tekst i dać inne zdjęcia.  Były nawet wyróżniane :)

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Ogłoszenie Abi na Łódź

https://www.olx.pl/oferta/uratuj-abi-CID103-IDxpO7M.html

Jutro wrzucę na Poznań. Muszę troszke zmodyfikować tekst i dolozyc inne zdjęcia, aby olx nie usunął.

Dziękuję serdecznie. Asiu, dopisz w obu ogłoszeniach ze Abi przebywa obecnie w hoteliku koło Katowic. Miałam dziś o 7.00 rano pierwszy telefon z Łodzi w sprawie Abi. Starsze małżeństwo z domkiem i kotem. Ale wycofali się jak usłyszeli, że Abi jest pod Katowicami, bo chcieli ją najpierw odwiedzić Abi i się zapoznać.  A do Katowic nie pojadą. Myśleli, że jest w Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...