Jump to content
Dogomania

Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia


Recommended Posts

7 godzin temu, Sowa napisał:

Co ona pogryzla? To cos niebiesko-biale, co to? Bo zabawki wygladaja na nieruszone.

Nieciekawie wyglada szukanie domu dla skrajnie wycofanych lub chorych zwierzakow wyciaganych ze schronow, taka niestety prawda. 

Tak to podkład. Pracowała tak przez ponad pół nocy.  Inne pieski spały a Abi kręciła się przez większość nocy. Nie skorzystała z legowiska, wszystkie zabawki, rękawicę , podkład zebrała w jedno miejsce. Rekawicę też nadgryzła, kocyk potarmosiła. Butów nie zżarła, bo Anecik przezornie schowała:) Ma w domu jedno miejsce, gdzie się kładzie zawsze i tam zaniosła te swoje skarby.

Link to comment
Share on other sites

Mój terier walijski też zbiera papierki i drze w rozkoszy. I zbiera zabawki do swojej enklawy. Nie jest agresywny nie pilnuje zasobów. Ale też jest wycofany. Jakby autystyczny. Po śmierci Dyzia (psa,) poglębiło się jego wycofanie.Powoli wraca, zaczyna bawić się. Ale to już nie jest ten sam pies.

Abi chyba powinna mieszkać z drugim pieskiem. To zawęża niestety pole poszukiwań.:( 

Bardzo smutne ma oczy Abi. Chyba Coś traumatycznego kiedyś przeżyła. :(((

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, uxmal napisał:

Mój terier walijski też zbiera papierki i drze w rozkoszy. I zbiera zabawki do swojej enklawy. Nie jest agresywny nie pilnuje zasobów. Ale też jest wycofany. Jakby autystyczny. Po śmierci Dyzia (psa,) poglębiło się jego wycofanie.Powoli wraca, zaczyna bawić się. Ale to już nie jest ten sam pies.

Abi chyba powinna mieszkać z drugim pieskiem. To zawęża niestety pole poszukiwań.:( 

Bardzo smutne ma oczy Abi. Chyba Coś traumatycznego kiedyś przeżyła. :(((

To mnie troszkę uspokoiłaś, bo będę mogla poinformować ewentualny domek, że po prostu takie zbieranie to cecha rasy.

Na razie mimo tak wielu wyróżnień, za które bardzo dziękuję, nikt nie dzwoni, pomijając jakiego oszołoma, który wczoraj późnym wieczorem dzwonił i koniecznie chciał, zaadoptować yorka.

Link to comment
Share on other sites

Moja jak tylko uda jej się dorwać chusteczkę higieniczną to ma radochę a ja sprzątanie. 

Porozrywa całą na maleńkie kawałeczki.

Abi 7.jpg

może i oczka ma smutne ale wydaje mi się, że ma inne niż na początku. Zmieniły się na takie....ciekawsze otoczenia? 

A może tylko mi się wydaje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to nie są oczy smutne, bardziej zamyślone.

Znoszenie skarbów nieraz jest bardzo zabawne, byle nie niszczyła.

Nasz Dolar jak był młodszy, to znosił moje kapcie do legowiska, ustawiał je dokładnie na baczność i kładł na nich głowę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2018 o 09:48, Tola napisał:

Piękna sunia, a takie parszywe miała życie.

Oby teraz los wynagrodził jej to wszystko zło, którego doświadczył, tyle lat jeszcze przed nią.

Wierzę, że tak będzie. Na pewno zjawi się ktoś, kto potrafi spowodować, że sunia zaufa mu i się otworzy, a to będzie początek jej szczęśliwego życia.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z PA dla Abi - domek super, psiolubny. Zawsze mieli dwa pieski, teraz został 11 - letni Felek - którego poznaliśmy - piękny,  w typie ON-ka, wesolutki, miluśki i przytulaśny, sierść wypielęgnowana jak rzadko - z lękiem w stosunku do wszystkich osób z laską, parasolką. Kiedyś musiał być bity i mimo pobytu kilku lat w dobrym domu nadal to pamięta.  Poprzednio wszystkie  pieski były przygarnięte z ulicy.

Opowiedziałam o  Abi. Myślę, że rodzina jest dokładnie taka jakiej Abi potrzebuje - spokojna , stabilna i aktywna, Abi będzie miała swoją budę, pobyty w domu,  codzienne spacery, bo Pani jest aktywna i lubi spacery z psami.

Mam nadzieję, że adopcja dojdzie do skutku.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...