Jump to content
Dogomania

Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia


Recommended Posts

Przepiękne zdjęcia przysłała Anecik ze swojego telefonu. Zrobimy Abi nowe ogłoszenia. Pytałaś Elik o zabawki, nie interesują jej, ale ustaliłyśmy, że Anecik napakaje kong jakimś pachnącym jedzonkiem i spróbuje ją zachęcić do zabawy.

Abi po raz drugi była w domu i  znowu podarła buty Anecik - tak, że buty należy chować:( Nie wiadomo czy buty wywołują u niej pozytywne czy negatywne odczucia.

Pochodziła nerwowo po wszystkich kątach, długo jej zajęło zanim się położyła. Natomiast zachowała czystość i dopiero załatwiła się na wybiegu.

W kojcu też zachowuje czystość. Kotami w ogóle się nie interesuje. Anecik uważa, że Abi jak najbardziej nadaje się do adopcji, oczywiście do odpowiedniego domku.

 

Abi 2 18.10.jpg

Abi 3 18.10.jpg

Abi 4 18.10.jpg

Abi 5 18.10.jpg

Abi 18.10 2018.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Buty są szalenie atrakcyjne niemal dla każdego psa - zapach skóry i ludzkiego potu skłania do dokładnego zbadania każdego buta. Choćbyśmy myli nogi co kwadrans, i tak nie powstrzymamy  wydzielin gruczołów ulokowanych na stopach. I u nas i u zwierząt - każdy wilk doskonale wie, wąchając ślad kopytek sarny, w którą stronę i jak dawno temu sarna pobiegła.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Sowa napisał:

Buty są szalenie atrakcyjne niemal dla każdego psa - zapach skóry i ludzkiego potu skłania do dokładnego zbadania każdego buta. Choćbyśmy myli nogi co kwadrans, i tak nie powstrzymamy  wydzielin gruczołów ulokowanych na stopach. I u nas i u zwierząt - każdy wilk doskonale wie, wąchając ślad kopytek sarny, w którą stronę i jak dawno temu sarna pobiegła.

Dziękujemy za wyjaśnienie.

4 godziny temu, Poker napisał:

Abi jest konsekwentna , uczy porządku.

Fajna sunia,żeby w końcu trafił do niej odpowiedni człowiek.

Niestety, Pani, z którą rozmawiałam drugi raz nie zadzwoniła. Dam te śliczne nowe zdjęcia do ogłoszeń na olyx.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2018 o 15:09, Zagrodowy pies polski napisał:

Dam te śliczne nowe zdjęcia do ogłoszeń na olyx.

Też dodam te zdjęcia. Abi ślicznie nas nich wygląda.

Ja ogłaszam Abi na Kraków i Katowice.  Oba ogłoszenia są wyróżnione do 24.10. 

Abi.png.3605edf176f23e682a2cddc144314f0e.png

Warszawa będzie wisienką na torcie :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

To chyba jest tak, że jak się wyróżni swoje ogłoszenie to kosztuje ponad 12zł, a jak nie swoje ponad 17zł, dziwne to:(

Bez względu na to czyje ogłoszenie się wyróżnia, kosztuje to 17,81 zł. Czasem gdy jest promocja, kosztuje około12 złotych :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Olena84 napisał:

muszę sprawdzić, bo w tym samym dniu wyróżniałam sobie i nie sobie i ceny się różniły;)

Być może, ale z pewnością nie z tego powodu, że Twoje lub nie Twoje. Mi też się zdarzyło, że w jednym dniu płaciłam za wyróżnienie 17,81 a następne ogłoszenia wyróżniałam taniej. Myślałam, że to z powodu wielu wyróżnień w tym samym dniu. Niestety potem wyróżnienia w tym samym dniu nie powodowały obniżenia ceny za wyróżnienia.

Tak naprawdę, to nie mogę zajarzyć o co chodzi z tą różną cena za wyróżnienia. Nie widzę żadnej reguły :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2018 o 10:00, Zagrodowy pies polski napisał:

Tak świetna myśl:)

Zaraz zrobię :)

Dnia 20.10.2018 o 10:43, Zagrodowy pies polski napisał:

Wyróżniłam na Warszawę, kwota 17,81 zł. Powinno być do 20.11.

 

     
   

I oto wyniki:

Statystyki:

  • Wyświetleń: 613
  • Tel: 2
  •  Obserwuje: 17

123432.thumb.png.183d1f56c669f0eb252a48e7d8eba07c.png

Link to comment
Share on other sites

Też miałam wczoraj telefon o Abi. Pani bardzo miła, ale ten domek to nie dla Abi, więc odmówiłam. Pani poszukuje pieska, średniej wielkości, spokojnego, nie brudzącego w domu, takiego, który może zostać sam na ponad 8 godzin, bo Państwo pracują. Wrzucę to zapytanie na wątek Poszukuję psa - może któraś ciocia ma takiego pieska do adopcji.

Pocieszające jest to, że w ogóle są telefony. Niestety, Pani, która sprawiała najlepsze wrażenie i miałam nadzieję, że zdecyduje się na Abi, nie odezwała się więcej:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...