Jump to content
Dogomania
Bgra 605 989 789

Rozliczam- 50 % ...Zajrzyj,podrzuć proszę... na Plaskate...do 16 czerwca godz 20.

Recommended Posts

Powalił mnie ból głowy,przepraszam za nieobecność,dziękuję Wam za pilnowanie bazarku,bardzo dziękuję :)

Dzisiaj kończymy,proszę podawajcie na pw swoje adresy,wyślę paczki,potem podam rozliczenia,żeby mieć pewność jaki koszt wysyłki.

Zdrowka zdrowka BozenkoPodobny obraz
juz zaraz wysylam adres 
 jesli mozesz to slij wysylka zwykla nierejstrowana
 choc ta ksiega wielka ..
 ale  moze da rade

Ciociu nie spiesz z moja wysylka

jak bedziesz lepiej czula dopiero

dziekuje

Dobrze że zajrzałam :) już wysyłam adres i bardzo proszę o wysyłkę najtańszą ,rejestrowaną :)  Bożenko i jeśli chodzi o mnie to również nie spiesz się!  jak już będziesz mogła to wyślesz, buziaki :)

Dnia 19.06.2018 o 17:04, anica napisał:

Dobrze że zajrzałam :) już wysyłam adres i bardzo proszę o wysyłkę najtańszą ,rejestrowaną :)  Bożenko i jeśli chodzi o mnie to również nie spiesz się!  jak już będziesz mogła to wyślesz, buziaki :)

... i zapomniałamzawstydzony.gif  chyba coś odwróciło moją uwagę... jak nie zrobię czegoś od razu, to tak to jest :)

Dnia 20.06.2018 o 15:19, Koki-99 napisał:

A ja poproszę o szybką wysyłkę, najlepiej jeszcze w tym tygodniu, bo sie przeprowadzam. Adres podałam na pw. Szkoda żeby przesyłka wróciła do nadawcy.

Napisalam juz na pw. Niestety rezygnuje ze stroju. Przykro mi, ale nie moge tyle czekac. 

Przepraszam za tak długi zastój,niestety nie wiem nigdy,kiedy to się stanie :( wtedy dodatkowo bardzo pogarsza mi się moje bardzo ograniczone widzenie i nie jestem w stanie nic poza leżeniem zrobić.Pech,że w trakcie trwania bazarku.

Przepraszam!

Dzisiaj mogę wysłać paczki dla tych z Was ,którzy jeszcze cierpliwie czekają .

Dnia 20.06.2018 o 15:19, Koki-99 napisał:

A ja poproszę o szybką wysyłkę, najlepiej jeszcze w tym tygodniu, bo sie przeprowadzam. Adres podałam na pw. Szkoda żeby przesyłka wróciła do nadawcy.

16 godzin temu, Koki-99 napisał:

Napisalam juz na pw. Niestety rezygnuje ze stroju. Przykro mi, ale nie moge tyle czekac. 

Rozumiem doskonale ! Koki-99 przepraszam,anuluję w tej sytuacji fant,dziękuję za chęć pomocy.

Dnia 21.06.2018 o 13:53, Kroook napisał:

W moim przypadku też dobrze jak by przesyłka doszła do środy, bo potem tez wyjeżdżam na długo.

Przepraszam,nie ma gwarancji,że jak dzisiaj wyślę to paczka dojdzie,anuluję zakup,dziękuję,że chciałaś pomóc :)

6 godzin temu, Koki-99 napisał:

Bgra, po zamieszaniu przeprowadzkowym nadal bede zagladac na bazarki. Do nastepnego razu i zycze duzo zdrowia.

Zapraszam :) mam nadzieję,że nie zawiodę następnym razem :) Sprawnej przeprowadzki dostatniego i szczęśliwego życia w nowym domu :)

6 godzin temu, anica napisał:

Hej, Bożenko jeśli moja paczka jeszcze nie poleciała to proszę dołóż mi jeszcze strój nr 57 z którego zrezygnowała Koki-99 :)

Ok,kochana za chwilę wychodzę ,ale widziałam wpis wcześniej :) dziękuję ,dopisuję :)