Jump to content
Dogomania

AMI kompaktowa owczareczka wyrwana ze schroniska, pojechała do DS w Warszawie


Recommended Posts

Oprócz fb ogłosiłam Ami na Olx (tylko to potrafię).

Za to wykupiłam wyróżnienie do 20 czerwca i promowanie na pierwszej stronie do 13 czerwca + 6 odświeżeń. W sumie 19,68 zł

https://www.olx.pl/oferta/suczka-ami-miniaturowy-owczarek-CID103-IDuS7O5.html

 

Jeśli któraś z Was jest bardziej biegła w ogłoszeniach to bardzo proszę o pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Dostałam pierwsze zapytanie o Ami (sms).

Czy suczka może mieszkać w kojcu, w budzie czy tylko dom ?

Nie muszę mówić co odpisałam.

 

 

Ważne,że jest zauważalna. A głupich nie sieją,  sami się rodzą.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Dostałam pierwsze zapytanie o Ami (sms).

Czy suczka może mieszkać w kojcu, w budzie czy tylko dom ?

Nie muszę mówić co odpisałam.

Ja się zastanawiam, po co ludziom pies w kojcu, w budzie?

Przy współczesnej technice alarmy domowe pełnią funkcję sygnalizatora-odstraszacza. Chyba, że cymbały, którym "żal wyrzucać resztek jedzenia" traktują psa jak śmietnik i się rozgrzeszają jego kosztem. 

Przecież najwartościowsza jest sama relacja z psem. 

Rozumiem kojce w tymczasach, hotelach, schroniskach, bo... nie ma wyjścia, bo psy są nieznane, bo jest ich dużo, bo różnie na siebie i ludzi reagują, bo chorują, itp. 

Ale swój, mój, ten własny do kojca?! Ja tęsknię nawet jak jestem w drugim pokoju :)))))) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Może będzie cd? 

Nie bedzie, bo Pani ze Śląska. I dobrze, bo bardzo powściągliwa w wypowiedziach.

2 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

Ja się zastanawiam, po co ludziom pies w kojcu, w budzie?

Przy współczesnej technice alarmy domowe pełnią funkcję sygnalizatora-odstraszacza. Chyba, że cymbały, którym "żal wyrzucać resztek jedzenia" traktują psa jak śmietnik i się rozgrzeszają jego kosztem. 

Przecież najwartościowsza jest sama relacja z psem. 

Rozumiem kojce w tymczasach, hotelach, schroniskach, bo... nie ma wyjścia, bo psy są nieznane, bo jest ich dużo, bo różnie na siebie i ludzi reagują, bo chorują, itp. 

Ale swój, mój, ten własny do kojca?! Ja tęsknię nawet jak jestem w drugim pokoju :)))))) 

A duży i groźny pies w kojcu po co ? Przecież nie złapie z kojca złodzieja. Pewnie masz rację, pełni funkcje śmpojemnika na odpady organiczne zamiast kompostu.

Link to comment
Share on other sites

Cudna jest.

A w kwestii głupich telefonów to naprawdę można napisać niezły tekst dla kabareciarzy.

Niestety nie o to nam chodzi:(

Ostatnio miałam telefon o Frania :" Kolega by se wziął tego takiego czarnego pod kolano. To kiedy se może zabrać?"

No cóż...:(

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Ostatnio, wszędzie cisza. Jest teraz wysyp szczeniaków, więc psów do adopcji nadmiar :((. W piątek ogłosiłam na Olx Reksia od Malagos. Ma ponad 1300 odsłon i tylko trzy pobrane telefony. Żadnego @ w jego sprawie nie dostałam...... 

To fakt. Fb aż ugina się od znalezionych i ogłaszanych szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...