Jump to content
Dogomania

FREZJA z Radys z padaczką, spondylozą, głuchotą. Od 11.10.2023 w DT w Krakowie.


Recommended Posts

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Pasują do siebie... happy.gif

Ciepłe myśli wysyłam do Frezji i Twojego Domu, Sarunia. Spokojnej niedzieli.

Tak, mnie jakoś ciągnie do takich czarno -białych:). Ta druga sunia do moja Sarunia, adoptowana w 2011 ze Szczebrzeszyna od Dora1020 :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎09‎.‎06‎.‎2018 o 09:11, Sara2011 napisał:

Jest gdzieś wątek Lizki aby przeczytać, bo chyba na nim nie byłam bo jakoś nie pamiętam historii pieska z padaczką z Dogo?

 

Zamojska Liza była 5 lat u Murki. Poszukam wątku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frezja jest większa niż myślałam. Łebek wystaje ponad blat kuchenny.

Sara, jak napady ustąpiły, to może nie musi iść do hoteliku ?

Czy Frezja nie da rady wyskoczyć z fotela na balkonie na czy za balustradę ?

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Poker napisał:

Frezja jest większa niż myślałam. Łebek wystaje ponad blat kuchenny.

Sara, jak napady ustąpiły, to może nie musi iść do hoteliku ?

Czy Frezja nie da rady wyskoczyć z fotela na balkonie na czy za balustradę ?

Frezja pomimo, że waży tylko 11 kg to jest dosyć wysoka na łapkach oraz dość długa. Moja Sara waży coś ponad 13 kg a wydaje się mniejsza od Frezji.

Frezja pojedzie do hoteliku aby być pod stałą obserwacją. Być może trzeba zmniejszyć dawkę leku bo neutralny dla wątroby to on nie jest a może całkiem go wycofać jeśli nie będzie napadów i obserwować sunię jak organizm będzie reagował. Mnie przy dobrych wiatrach nie ma 9h w domu, więc w tym czasie nie wiedziałabym co się dzieje w sunią. Poza tym hop! ma doświadczenie i mam nadzieję że lepszych wetów, którzy coś robią a nie tylko koszą jak za zboże.

Frezja na ten fotel w ogóle nie wskakuje, boi się, ja ją dzisiaj tam posadziłam bo chciałam zdjęcie pysia zrobić bo ona jak zobaczy aparat to głowa w dół i patrzy spod oka i chciałam ją gdzieś wyżej posadzić aby mieć lepsze ujęcie ale i tak fota mi za bardzo nie wyszła :).

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ładne zdjęcia, sunia śliczna;  mam nadzieję, że ataki już się nie powtórzą.

Wiele lat temu, na początku mojej bytności na dogomanii,  stonka1125 zabrała z zamojskiego schroniska 4 bardzo podobne suczki -wypatrzyła jedną,  potem pojawiały się kolejne - wszystkie wyjechały do Ani do Jarocina.

Jedna z nich znalazła dom, 3 pozostałe zostały u Ani na zawsze, nie potrafiła się z nimi rozstać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...