Jump to content
Dogomania

FREZJA z Radys z padaczką, spondylozą, głuchotą. Od 11.10.2023 w DT w Krakowie.


Recommended Posts

Dobrze, że Frezja zadowolona, że po "wakacjach" wróciła "do siebie".

Kiyoshi, będę Cię bić! Nie dręcz się myślami! Nie wszystko przewidzisz. Pani też się tego nie spodziewała, więc już! głowa do góry! Frezja nie trafiła na bruk, jest bezpieczna, to najważniejsze. 

Link to comment
Share on other sites

Tyśka ma rację: nie przewidzi się wszystkiego, mimo najszczerszych chęci. Nie gryź się już, tyle osób z panią rozmawiało (ja też - przywożąc sunię) - i dla wszystkich to, co się stało było ogromnym zaskoczeniem. Takie życie, tacy ludzie :(

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zupełnie bezproblemowy powrót z adopcji. Frezja jest jeszcze grzeczniejsza, niż była przed wyjazdem. Widać, że bardzo się stara. Posiłki zjada chętnie, noc przespana, potrafi spokojnie zostać sama, reaguje na polecenia. To niezwykle inteligentna suczka i potrafi się szybko przystosować, kiedy tego chce. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, hop! napisał:

Zupełnie bezproblemowy powrót z adopcji. Frezja jest jeszcze grzeczniejsza, niż była przed wyjazdem. Widać, że bardzo się stara. Posiłki zjada chętnie, noc przespana, potrafi spokojnie zostać sama, reaguje na polecenia. To niezwykle inteligentna suczka i potrafi się szybko przystosować, kiedy tego chce. 

Nie do wiary!!!

Dzieki hop ze napisalas

Od rana myslalam czy sie wyspalas :)

szok- kurcze- co tam poszlo nie tak? Czy gdyby Frezja trafila do podobnych warunkow ale z rodzina ktora w pelni by ja akceptowala to czy mogloby byc dobrze?

trzeba bedzie odnowic ogloszenia i nie wiem- co tam nalezy dopisac? Jakie konkretnie sprawy sa dla suni istotne zeby mogla pozostac w rownowadze w jakiej jest u Ciebie?

 

dziekuje wszystkim za wsparcie!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za wpłaty na utrzymanie Frezji <3.

  • 20zł -Beata My Cat /10.10.2018/stała X
  • 10zł -Agnieszka Piasecka /10.10.2018/stała X
  • 20zł -Iwona Ivvka Brzos /10.10.2018/stała X
  • 20zł-Sara2011/10.10.2018 /stała X
  • 20zł -agat21 /10.10.2018/bonus
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, hop! napisał:

Zupełnie bezproblemowy powrót z adopcji. Frezja jest jeszcze grzeczniejsza, niż była przed wyjazdem. Widać, że bardzo się stara. Posiłki zjada chętnie, noc przespana, potrafi spokojnie zostać sama, reaguje na polecenia. To niezwykle inteligentna suczka i potrafi się szybko przystosować, kiedy tego chce. 

Aż chciałoby się powiedzieć w tej sytuacji "nie ma tego złego.." ;) Frezyjka chyba podwójnie teraz ceni to, co ma u hop! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2018 o 09:31, hop! napisał:

Najważniejszy jest mądry, konsekwentny, zdecydowany, cierpliwy opiekun, którego Frezja zaakceptuje i będzie szanować. To klucz do powodzenia adopcji. Na pewno najlepszy będzie dom z ogrodem.

Ja z prosba serdeczna

 do hop

dziewczyny probuja lapac malego bezdomnego bidunia

 w Lodzkiem  Psiak przebywa w miejscowości Borowa, gmina Gidle,

 moze Ciocia cos doradzi?

bardzo serdecznie prosze o zjrzenie na watus maluszka

 

 

 
  •  
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2018 o 19:04, Nadziejka napisał:

Ja z prosba serdeczna

 do hop

dziewczyny probuja lapac malego bezdomnego bidunia

 w Lodzkiem  Psiak przebywa w miejscowości Borowa, gmina Gidle,

 moze Ciocia cos doradzi?

bardzo serdecznie prosze o zjrzenie na watus maluszka

 

 

 

........................

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Radek napisał:

Jak się miewa Frezja?

Dobrze. Ataków nie ma. Jest grzeczna. Tylko dwa dni były gorsze pod względem jedzenia. Suszone szprotki już jej nie smakują. Teraz preferuje suszone płucka wołowe.

 

 

Zwróciłam większą uwagę na przyjmowanie obcych osób w domu. Frezja nie jest gościnna i prawie każdy jest niemile widziany. Na początku szczeka, ale jest karna i na polecenie opiekuna odpuszcza. Nie próbuje atakować i gryźć. Z czasem zaczyna tolerować obcą osobę.

Akceptuje domowników, którzy mają z nią regularny kontakt. Potrafi się przyzwyczaić do kilku osób, ale każda musi poświęcać jej czas i wykonywać przy niej jakieś czynności. 

Kupiłam Luminal.

@FREZJA LUMINAL.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Frezja od wczoraj była rozdrażniona i niespokojna, miała zaburzenia wzrokowe, spała z przerwami. Dzisiaj koło 14 miała kilkuminutowy atak. Dopiero po 16 zaczęła poruszać się normalnie. Wcześniej była jak częściowo sparaliżowana. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, hop! napisał:

Frezja od wczoraj była rozdrażniona i niespokojna, miała zaburzenia wzrokowe, spała z przerwami. Dzisiaj koło 14 miała kilkuminutowy atak. Dopiero po 16 zaczęła poruszać się normalnie. Wcześniej była jak częściowo sparaliżowana. 

Być może zmiana pogody wpłynęła,że Frezja miała atak.Z doświadczenia wiem,że pogoda też ma znaczenie na samopoczucie psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...