Jump to content
Dogomania

Co trzy czterołapy to nie jeden! :D


Krysiowe

Recommended Posts

Na forum jestem od dłuższego czasu ale jakoś się nie witałam dotąd - umknęło mi to prosząc o rady w różnych dziedzinach :)

 

No więc! Jam jest Kryś, wraz z moim TŻ mamy w domu trzy zwierzaki. 

 

Dru - to to białe - to 4letni kocurek rasy Neva Masquerade (w rodowodzie: Simba)

Mała - to czarnobiałe - to 8letnia kotka rasy mieszanej

Xe'ra - to to psie; rasy mieszanej również.

 

Xe'ra przybyła do nas ze schroniska w Elblągu około 4 miesiące temu. Od dnia pierwszego podbiła nasze serca a jak to już zostało podbite to wszelkie problemy dało się rozwiązać - te z podgryzaniem, te z siusianiem w domu długo, te z ciągnięciem na smyczy na spacerkach, te zdrowotne - bo niestety szczeniak ze schroniska przybył chory na kaszel kennelowy. 

1.jpg

1a.jpg

1b.jpg

1c.jpg

1d.jpg

1e.jpg

1f.jpg

2.jpg

2a.jpg

3.jpg

Dru i Xera 2.jpg

Dru i Xera 3.jpg

Dru i Xera.jpg

Dru na Xery poslaniu.jpg

kotu.jpg

piesu.jpg

Xera Dru.jpg

Xera i Mala.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Haha, też się nadziwić nie mogliśmy. Gwoli ścisłości w tamtym momencie była dosłownie o miesiąc młodsza, więc pewnie ciut mniejsza, tyci tyci. W tamtym momencie siedział tam Dru (biały) więc go zaczęła lizać to uciekł, więc uznała, że sama tam wejdzie. A Mała (czarna) po chwili podeszła żeby spojrzeć o co chodzi. Pewnie to samo pytanie jej się cisnęło: "Jak to tam wlazło?!"

 

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...