Jump to content
Dogomania

Smycz, spacer, siku gdzie sie da


BaroNowa

Recommended Posts

Witam. Przejrzałam forum ale nie znalazlam podobnego wątku (pewnie dlatego, ze moj pieseł to jakis wyjątek). Zaczne od tego, że mam 4 miesiecznego mieszanca boksera. Chłopak sie bawi, nauczyłam go juz kilku komend. Jest tylko jeden problem. W trakcie nauki czystosci (nie wiem czy to ma znaczenie) piesek zawsze grzecznie czekał na przypiecie smyczy gdy mielismy isc na spacer. Jakis czas temu bylam z psem i moj mężem u szwagierki i jej partnera. Siedzimy, pijemy kawe i nagle Baron zaczął robić siku. Wstałam, pokazalam mu palcem i powiedzialam ze nie wolno. I takie tak historie ze w domu nie sikamy, bo gadam z nim jak z czlowiekiem. Poszlam po recznik papierowy a w tym czasie partner szwagierki wsadził mu pyszczek w ten mocz. Nigdy tak nie robilam zadnemu psu i nie bede i nie wiem jak tak mozna. Od tamtej pory nie wiem co sie dzieje z moim psem. Wytrzymuje przez noc bez potrzeby wychodzenia (super to mnie cieszy), gdy jest sam w domu również. Ale.. W momencie gdy mnie rano obudzi na siku, ja sie ubiore i chce mu zapiac smycz to zaczyna sikac. Nie tylko przy mnie, przy mężu też. Nigdy tak nie robil. Brałam go kilka dni na ręce to w momencie chwytania zaczynał sikac w powietrzu. Kilkukrotnie nasikal na swoje posłanie zaraz po przyjsciu ze spaceru. A wczoraj siedzialam na krześle, on przyszedl do mnie po jedzonku, zaczelam go glaskac a on podniósł noge i perfidnie nasikal mi na noge! Facet mi zepsuł psa! Ja wiem że to mlody pies. Ale zachowywal sie perfekcyjnie. A teraz jak jakis pozbawiony mózgu nagle. Nigdy na niego nie krzyczalam za nasikanie w domu. Ignorowalam, albo mowilam ze nie wolno i sprzatalam. Efekty byly naprawde imponujace. A teraz nie wiem co mam z nim zrobic zeby przestal sikac gdy zobaczy smycz, ktora po prostu kojarzy mu sie ze spacerem. W ogole jak wie ze wychodzimy z domu. Jak nie nasika w domu to na klatce schodowej albo w windzie. Pomocy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...