Jump to content
Dogomania

RATUNKU! Zabieramy dwa SZCZENIACZKI z Radys i z Kasiainat zawalczymy o ich życie! BOLUŚ i LOLUŚ już w DS.


Recommended Posts

Kasiu :) no Bolek cuuudowny:) naprawde baranek. Skąd on wytrzasnął te wielkie uszale:)

Dziś juz nie poogłaszam, ale postaram się od jutra działać:) wiem juz mniej więcej o nim wszystko, tylko zapomniałam dopytać- czy dom z małymi dziećmi może być dla niego? i ile on mniej więcej waży? i jak szacujesz? wyrośnie na pieska 12-15 kg, tak mówiłyśmy mniej więcej?

 

Link to comment
Share on other sites

W sumie te dwa ogłoszenia Bolusia od wczoraj miały ponad 2000 wyświetleń!!!

Dziś miała 2 telefony- jeden z gatunku bardzo dennych, drugi ....no fajny, z Panem się super rozmawiało, i widać że rozsądny, odpowiedzialny, ale w domu jest 1 roczne dziecko:( i Boluś nie....nie nadaje się:( powiedziałam mu jakie widze problemy przy piesku i tak małym dziecku, poprosiłam by przedyskutował jeszcze raz z żoną i jeśli będa chętni to spróbuje zaproponowac innego pieska (pomyślałam o Lolku, bo on bardziej ciapkowaty i łagodny), zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Przepraszamza cisze na watku

Po serii beznadziejnych telefonow o Bolusia wszystko ucichlo:( dorabialam mu przedwczoraj oglaszenia ale i z nich nikt nie dzwonil

Chyca sezon urlopowy nastal

U Loleczka dobrze- zdrowieje, chodzi za Kasia jak cien:) za kilka dni bedzie mial sesje i tez ruszymy z ogloszeniami

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzień Bolka- od rana dzwonią tylko o niego. Pierwsze 3 telefony- ekskluzywna buda w jeszcze bardziej wypasionym kojcu (przegoniłam dziadów), 4ty telefon w miare sensowny- rodzina z Krakowa z 2 dzieci, piesek w domu...całkiem fajnie wszystko brzmiało, przekazałam Pani numer bezpośrednio do Kasi...

Link to comment
Share on other sites

Kochani, korzystając z tego, że na koncie piesków jeszcze sporo pieniążków a z nich straszne niejadki, kupiłam dla nich pakiet Animonda. Przyda im się dobra jakościowo karma na wzmocnienie zdrowia. Kasia wstawi fakture jak dojdzie przesyłka

Sposób płatności:
Dotpay

ZAMÓWIENIE: 112655153 12.06.2018 21:12
 
Ilość Artykuł Cena Suma
1 185069.17 - Megapakiet Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g- Mieszany pakiet 1 144,80 PLN 144,80 PLN
Do zapłaty: 144,80 PLN
Link to comment
Share on other sites

W końcu udało mi się pstryknąć kilka fotek Lolusiowi. Lolek jest bardzo specyficznym szczeniątkiem - straszny flegmatyk z niego. Bardzo spokojny, taki pokorny, grzeczny, miły, przytulaśny. Najchętniej nie schodziłby z kolan, uwielbia przytulanie i mizianie. Pakuje się nam do łóżka ale nie jednym susem jak Bolek czy Daszka tylko spokojnie, łapka za łapką jak psi staruszek;) Ogólnie jest taki spowolniony, mało się bawi ( czasami z Daszą). Kocha natomiast nosić różne rzeczy np. buty, ubrania, zabawki ( moje dzieciaki uczą się w końcu chowania swoich skarbów). Przenosi je z miejsca na swoje miejsce, ewentualnie wynosi na ogród i najczęściej znosi wszystko za huśtawkę na tarasie. Śmieszny jest też przy jedzeniu. Dopiero od dwóch dni je z miski - wcześniej tylko z podłogi jadł ;/  Nie je  w ogóle gotowanego mięsa tylko suchą karmę. Wczoraj zjadł troszkę animondy. Smaczki tylko z podłogi, z ręki nie weźmie. Kataru już nie ma w ogóle, czasami coś próbuje odchrząkać ale myślę, że już czas szukać mu domku.

IMG_2370.JPG

IMG_2632.JPG

IMG_2669.JPG

IMG_2687.JPG

IMG_2694.JPG

IMG_2697.JPG

IMG_2702.JPG

IMG_2816.JPG

IMG_2966.JPG

IMG_2972.JPG

IMG_2975.JPG

IMG_2982.JPG

Link to comment
Share on other sites

Bolek z kolei to zupełne inny psiak. Rezolutny, rozbrykany, wszędzie go pełno. Zaczepia inne psiaki do zabawy, szaleje z Daszą, Romą i Pestką. Przybiega na zawołanie, bierze smaczki, daje się głaskać. Już całkiem dobrze chodzi na smyczy;-) Apetyt ma ogromy, wcina wszystko:-)

 

IMG_2276.JPG

IMG_2277.JPG

IMG_2609.JPG

IMG_2615.JPG

IMG_2621.JPG

IMG_2806.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kasiu :D no cuuudne są te zdjęcia!

Lolus wygląda rozkosznie:) mysle, że z takim charakterem naprawde szybciutko znajdzie dom. Dziś wieczorem zrobie mu ogłoszenia. DObrze, żę Animonda mu smakuje. Musi się troszkę nauczyć jeść normalnie, chociaż przyznaje że jego gusta kulinarne są przedziwne jak na pieska :D

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za chetnych! Boluś to moja miłość! :) oby ten telefon to był właśnie TEN :)

 

8 godzin temu, agat21 napisał:

Oby to byli ludzie Bolka! Jemu przeznaczeni :)

Rodzina zainteresowana Bolusiem jednak odpadła....Pani nie potrafiła zrozumieć dlaczego robimy wizyte przedadopcyjną...i nie chciała się na nią zgodzić (nie wiem czy miała coś do ukrycia czy raczej kompletnie nie rozumiała adopcji- m.in. kilka razy dopytywała, czy to na pewno jest za darmo) no szkoda, ale z drugiej strony...będa inni chętni na pewno

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

O Bolusia ciągle jakies zapytania. Wczoraj już myślałysmy, że mamy TEN dom, ale dziś Pani przekazała informacje że jednak wybrali innego pieska :(

 

Ich strata,ale dobrze ,że inna bida  ma DS.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Ich strata,ale dobrze ,że inna bida  ma DS.

na pewno ta bida będzie miała dobre zycie....Pani była 3 lata wolontariuszką w schronisku...eh...szkoda, że nam ten dom przepadł:(

Dziś dzwoniła inna Pani, dośc młoda, ma 2 letnie dziecko, domek z maleńkim ogródkiem...piesek w domu ale raczej nie spacerowy, tylko ogródkowy. Pani dość rozsądna, ale to skromny dom...nie wiem czy dla Bolusia bo- po pierwsze- on z tych bardzo aktywnych, więc mały ogródek mu nie starczy, po drugie- jeszcze troszke pokaszluje, więc może wymagać wizyt u weta, może leków...

Pani czeka na wizyte, ale chyba się nie zdecydujemy:( jakiś malutki, mało aktywny piesek bardziej by tam pasował.

 

Jeszcze jedna Pani dzwoniła, ale jutro ma zadzwonić na dłuższą rozmowe, jeśli się zdecyduje...Tak ciężko wybrać dobry dom dla szczeniaka:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...