Jump to content
Dogomania

choroba nerek


Darecki

Recommended Posts

witam jestem nieszczęśliwy, pełen żalu i bólu. Mój kochany niespełna 7 letni synek malutki piesiu ROSYJSKI TOY DŁUGOWŁOSY zachorował na nerki. Choroba ta to PNN lecz z nieco innymi jeszcze dolegliwościami. Rozchorował się nagle. Od zeszłego czwartku jeździłem z nim dzień w dzień do kliniki weterynaryjnej. Zrobiono, co w ich mocy i stwierdzono, że nic już nie mogą zrobić. Jestem bardzo nieszczęśliwy i serce mi krwawi. On jest dla mnie, jak moje własne dziecko. Nie potrafię  poradzić sobie z bólem i cierpieniem, które mnie ogarnia. Musiałem iść na zwolnienie lekarskie, gdyż nie mogłem wysiedzieć w pracy myśląc o nim i płacząc. Dzisiaj niedziela. Wczoraj była ostatnia wizyta u lekarza, gdy powiedziano mi, iż nic już nie pomogą. Więc podaję mu teraz w domu sam kroplówki pod skórę i gdy to robię serce mi pęka. Widzę, jak z dnia na dzień, a nawet z godziny na godzinę słabnie patrząc błagalnym wzrokiem, a ja nie mogę mu pomóc. Jestem w totalnej rozsypce i rozpaczy. Na dodatek, co dziwi lekarzy, że od początku rozpoznania choroby on nie chce pić wody. Ponadto wdała się na języczek martwica i przed wczoraj odpadł mu kawałek języczka. Boże, jak ja cierpię.

Badajcie swoje pieski często i nie lekceważcie niczego odmiennego niż znacie w zachowaniu swoich pociech. Ja coś przeoczyłem, ale nie wiem kiedy i co i mam wyrzuty sumienia z tego powodu i obwiniam się za to co się stało.      

Link to comment
Share on other sites

Darecki!!!!Ty cierpisz...Ale,proszę Cię - wyłącz emocje,włącz rozum - dla Waszego wspólnego dobra...to pies cierpi,boli go WSZYSTKO,nie może jeść,nie może pić,zabija go mocznik,umiera z głodu I z powodu niewydolności najważniejszych narządów.

Kochasz go?

Możesz mu pomóc.

 NIE POZWÓL mu cierpieć!

Tak okażesz mu najwspanialsze oblicze miłości,przerwiesz cierpienie,on juz nie chce żyć,nie chce dalej cierpieć.

PNN jest podstępną chorobą,zabija po cichu,nieubłaganie I powoduje męczarnie...

Skróć jego cierpienie,należy mu się to od Ciebie po latach wspólnego życia,

On Cie nigdy nie zawiódł,Ty teraz nie zawiedz jego.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...