Jump to content
Dogomania

Saba i Olly w DS po pobycie w szczęśliwym BDT u Jaagi.Wspólny wątek Saby i Olliego.


Recommended Posts

 

Dzisiaj jest niezwykły dzień dla starszej suczki z zamojskiego schroniska. Po latach oczekiwania udało jej się wyjść ze schroniska na wolność.

Jaaga zaoferowała jej BDT. Musimy tylko albo aż uzbierać pieniądze na transport, karmę i weterynarza.

 

Jaaga.jpg.fce34fc79ba9ec84f01b5af4567082e0.jpg Jaaga2.jpg.713372552d1bd469799a79a5ab471446.jpg

Tutaj z zeszłego roku razem z Klarą i sunią, która nadal czeka na ratunek.

DSC00778.JPG

Bardzo dziękuję Mariuszowi - TZ-owi Murki za to, że udało mu się wcisnąć sunię do samochodu.

Skarbnikiem Saby jest Jo37.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie

Stan konta :

120,00 - 30.05.2018

10,00 - 11.06.2018

154,45 - 25.07.2018

  64,45 - 12.09.2018

Wpłaty :

Anula - 50,00 - 23.05.18

Nesiowata - 20,00 - 24.05.18

elik - 30,00 - 28.05.18

mdk8 - 20,00 - 28.05.18

Jo37 bazarek - 144,45 - 25.07.18

 

Wypłaty :

110,00 - zakup obroży Foresto - 11.06

90,00 - szczepienie Saby i kota - 12.09

 

Link to comment
Share on other sites

Olik pewno się tym nie martwi. Ja bardzo się cieszę, że Jaaga zdecydowała się dać DT starszej suni.

Ona jest ostatnią z " rodziny " .

Astra jest w DS , Hana jest u mnie na BDT a teraz jej się udało.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem u suni. Bardzo, bardzo się cieszę, że i ona dostała szansę!! Nikt nie chce adoptować starszych, dużych psów....Ona tam w tym schronisku zostałaby "na zawsze"....smutny.gif

 

Na szczęście są też osoby, które takim pomagają. 

Link to comment
Share on other sites

 Ale jestem szczęśliwataniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0009taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0009taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0009

Wczoraj nic nie pisałam na zamojskim, bo istniała obawa, że sunia nie zmieści się tym transportem...

Jaaga zadzwoniła do mnie wczoraj z decyzją - dawajcie sunię do mnie za karmę i weta, ona dosyć się już wycierpiała, a jak Olii znajdzie dom to pomyślimy, co dalej.

TZ na wszelki wypadek zostawił w schronie smycz i szelki no i przede wszystkim pokazał, która sunia ma jeszcze jechać.

No i dzisiaj ten sms od Murki - wyjechały 3 sunie!!!!!!!!!!

Warto mieć marzenia, warto marzyć, bo ja przez ostatnie miesiące marzyłam właśnie o takim dniu!

 

Bardzo cieszą wyjazdy każdego psa z zamojskiego schroniska, ale wyjazd starszej, nijakiej suni to już radość ogromna!

 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Olik pewno się tym nie martwi. Ja bardzo się cieszę, że Jaaga zdecydowała się dać DT starszej suni.

Ona jest ostatnią z " rodziny " .

Astra jest w DS , Hana jest u mnie na BDT a teraz jej się udało.

Jeszcze ta starsza sunia....

No i te dwie białe - matka i córka...

IMGP0660.JPG

 

IMGP0243.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści o suni ! Tak Tolu, warto mieć marzenia, bo dzięki nim można góry przenosić ! Cieszę się, ze bidusia pozna jeszcze inne życie.               Jaaga, ja też dziękuję Ci za TAKĄ decyzję.

Jeżeli sunia jedzie tym samym transportem do BDT, to myślę, że Anula,  Bogusik i Tola nie będą miały nic przeciwko, gdy przejedzie gratis.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

Wspaniałe wieści o suni ! Tak Tolu, warto mieć marzenia, bo dzięki nim można góry przenosić ! Cieszę się, ze bidusia pozna jeszcze inne życie.               Jaaga, ja też dziękuję Ci za TAKĄ decyzję.

Jeżeli sunia jedzie tym samym transportem do BDT, to myślę, że Anula,  Bogusik i Tola nie będą miały nic przeciwko, gdy przejedzie gratis.

No pewnie,że nie mam nic przeciw temu.Ogromnie cieszę się,że sunia jedzie do BDT do Jaagi.Jeszcze jeden psiak otrzyma pomoc,będzie wolny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...