Jump to content
Dogomania

Mały plaskaty Gucio z wielkim guzem na pyszczku za TM – nie udało mu się pokonać choroby:(


Recommended Posts

Ten koleżka ma nieprawdopodobne szczęście...jego historia toczy się równie nieprawdopodobnie..Jak dobrze,że jesteś,Tolu - Ty,P.Alicja I inni.

Tolu - wykorzystaj pomysł Poker,te krople mogą mu bardzo pomóc.

I - dzięki za poswięcenie I...milość do Gucia.Ten bardzo chory piesio chwyta za serce,jak mało który...dzielny Guciu,trzymaj się!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Nesiowata napisał:

Skąd takie imię Wreda?

A tak przy okazji - Lala u weterynarza też na swoje imię  - Zołza. Uczciwie sobie  na nie zapracowała.

Tekilka też zapracowała sobie na taki przydomek - rządzi w gabinecie, syczy, jak ma zejść z fotela wetki, okupuje wagę sklepową do ważenia karmy, ustawia psy, które przychodzą do gabinetu.

A tak poza tym to bardzo przytulaśna z niej kotka;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Tekilka też zapracowała sobie na taki przydomek - rządzi w gabinecie, syczy, jak ma zejść z fotela wetki, okupuje wagę sklepową do ważenia karmy, ustawia psy, które przychodzą do gabinetu.

A tak poza tym to bardzo przytulaśna z niej kotka;)

Wypisz, wymaluj charakterek Laluni.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, bou napisał:

Ten koleżka ma nieprawdopodobne szczęście...jego historia toczy się równie nieprawdopodobnie..Jak dobrze,że jesteś,Tolu - Ty,P.Alicja I inni.

Tolu - wykorzystaj pomysł Poker,te krople mogą mu bardzo pomóc.

I - dzięki za poswięcenie I...milość do Gucia.Ten bardzo chory piesio chwyta za serce,jak mało który...dzielny Guciu,trzymaj się!

Ja dziękuję, ze jesteście.

Jeszcze nigdy w mojej historii bycia na dogo nie potrzebowałam tutaj tak bardzo ludzkiego wsparcia.

Napisałam do Poker.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

Guci jak to Gucio chciał się od razu zaprzyjażnić;)

Dzisiaj nic z tego nie wyszło;)

Dzięki za dyplomatyczną odpowiedź ;D Ale swoją drogą takie kotki uwielbiam najbardziej, moja pierwsza też była charakterna :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Dzięki za dyplomatyczną odpowiedź ;D Ale swoją drogą takie kotki uwielbiam najbardziej, moja pierwsza też była charakterna :)

Dyplomatycznie to zachowywała się Tekilka - udawała, że Gucia nie widzi;)

IMGP4158.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Tola napisał:

Gutkowi za parę dni kończy się antybiotyk (to już 6 tyg.) - zobaczymy, co będzie się działo po sterydzie, ale prawdodobnie trzeba będzie nadal kontynuować kurację antybiotykiem.

Gucio dzisiaj, jak TZ przyniósł go do auta, wtulił się we mnie, a ja popłakałam się, nie byłam w stanie opanować lęku, żalu, strachu przed tym, co może nastąpić.

Teraz znowu pojawia się nadzieja, ze to najgorsze to jeszcze nie teraz.

Cudne wieści, czekałam aż się odezwiesz i martwiłam się bardzo. Serdeczności dla Was pies-ruchomy-obrazek-0967.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A ja przyznam,że balam sie, co Tola nam napisze po powrocie. Cieszę się,że wiesci nie są złe. Wiem,ze Gucio nie wyzdrowieje nigdy,ale marzy mi się,żeby jeszcze dlugo cieszyl sie przynajmniej takim stanem zdrowia jak teraz. Żeby nie cierpiał i byl zawsze radosny i szczesliwy !

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

U Gucia wszystko dobrze, nie bardzo podobało mu się czyszczenie tego jego noska, ale tak musi być.

Pani Alicja przysłała poranne zdjęcie  - Gutek i malutka Fionka do adopcji

V__DE46.jpg

A komu by się tam podobało jak by mu nos czyścili.

A na zdjęciu - Gucio słodziak :D.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

U Gucia wszystko dobrze, nie bardzo podobało mu się czyszczenie tego jego noska, ale tak musi być.

 

Najważniejsze, że u Gucia dobrze, a czyszczenie noska? Ot, mała niedogodność dla komfortu życia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, asiuniab napisał:

przyłączam się do grona osób kibicujących w dążeniu do spokojnego i dobrego życia, nawet jeśli nie będzie nigdy w 100% zdrowy dla Gucia

Dziękuję, Gutek łamie serca, wiem...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...