Jump to content
Dogomania

Mały plaskaty Gucio z wielkim guzem na pyszczku za TM – nie udało mu się pokonać choroby:(


Recommended Posts

Jestem już, przepraszam, że musieliście czekać, ale jak napisała Tysia - musiałam ochłonąć, jednak to spora dawka nerwów...

Gutek już po wizycie i po badaniu - dostał steryd, wetka oczyściła mu solą fizjologiczną  prawą stronę "noska", tą zaczopowaną - Gutek już dzisiaj kichał.

 Obejrzała dokładnie wszystkie dotychczasowe badania Gutka, zbadała chłopaka, obejrzała pyszczek i ten guz i jej zdaniem Gutek, czy jest to nowotwór, czy wada wrodzona - jest na razie w dobrej ogólnej kondycji.

 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Gutkowi za parę dni kończy się antybiotyk (to już 6 tyg.) - zobaczymy, co będzie się działo po sterydzie, ale prawdodobnie trzeba będzie nadal kontynuować kurację antybiotykiem.

Gucio dzisiaj, jak TZ przyniósł go do auta, wtulił się we mnie, a ja popłakałam się, nie byłam w stanie opanować lęku, żalu, strachu przed tym, co może nastąpić.

Teraz znowu pojawia się nadzieja, ze to najgorsze to jeszcze nie teraz.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

Jestem już, przepraszam, że musieliście czekać, ale jak napisała Tysia - musiałam ochłonąć, jednak to spora dawka nerwów...

Gutek już po wizycie i po badaniu - dostał steryd, wetka oczyściła mu solą fizjologiczną  prawą stronę "noska", tą zaczopowaną - Gutek już dzisiaj kichał.

 Obejrzała dokładnie wszystkie dotychczasowe badania Gutka, zbadała chłopaka, obejrzała pyszczek i ten guz i jej zdaniem Gutek, czy jest to nowotwór, czy wada wrodzona - jest na razie w dobrej ogólnej kondycji.

 

Uf - można spokojniej oddychać. Trzymaj się dzielny Guciosławie.

Link to comment
Share on other sites

Mam wrażenie ,że guz powiększył się znacznie. Leży na nosie. A może zakrapiać nos Gucia kroplami z antybiotykiem, sterydem i lekiem obkurczającym błonę śluzową? weci nie zlecają takich kropli ,ale ja mam dobre doświadczenie z nimi. Mogę podać skład, bo są do zrobienia w aptece.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję, ze jesteście tu z Guciem, to dla mnie bardzo ważne.

Nie wiem jak dałabym radę...

Wchodzę  na wątek Gucia i Wasza obecność dodaje mi siły bo wiem, że tak samo jak ja martwicie się o niego.

 Mam dzisiaj oczy w bardzo mokrym miejscu, muszę się wypłakać, a może przepłakać to wszystko.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Mam wrażenie ,że guz powiększył się znacznie. Leży na nosie. A może zakrapiać nos Gucia kroplami z antybiotykiem, sterydem i lekiem obkurczającym błonę śluzową? weci nie zlecają takich kropli ,ale ja mam dobre doświadczenie z nimi. Mogę podać skład, bo są do zrobienia w aptece.

To bardzo proszę Poker, wszystkie sugestie jak najbardziej wskazane.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

Bardzo dziękuję, ze jesteście tu z Guciem, to dla mnie bardzo ważne.

Nie wiem jak dałabym radę...

Zaglądam na wątek Gucia i Wasza obecność dodaje mi siły bo wiem, że tak samo jak ja martwicie się o niego.

 Mam dzisiaj oczy w bardzo mokrym miejscu, muszę się wypłakać, a może przepłakać to wszystko.

 

Nie ma takiej opcji żeby Ty i Gucio byliście sami ,Tolu buziaczki dla Ciebie i naszego małego  bohatera buzki.gifbuzki.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...