Jump to content
Dogomania

Mały plaskaty Gucio z wielkim guzem na pyszczku za TM – nie udało mu się pokonać choroby:(


Recommended Posts

1 minutę temu, Tola napisał:

No tak, Tz dzisiaj i wczoraj dzwonił ponad 10 razy, mówił o Gutku i że pies w takim stanie nie może  czekać do 24 (wtedy wraca ten wet od CT).

To może jakaś inna, bardziej "ludzka" lecznica z większym współczuciem i zaangażowaniem?

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się ,że masy nowotworowe zatkały "nos" , więc wydzielina nie wypływa i stąd powiększenie guza.  Nie wiem czy da radę udrożnić "nos", może będzie potrzebna punkcja od góry tego guza. Może pomogłyby chociaż trochę sterydy.

Daleko jest do weta, z pomocy którego korzystają psy od Murki ?

Biedny Gucio.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Obawiam się ,że masy nowotworowe zatkały "nos" , więc wydzielina nie wypływa i stąd powiększenie guza.  Nie wiem czy da radę udrożnić "nos", może będzie potrzebna punkcja od góry tego guza. Może pomogłyby chociaż trochę sterydy.

Daleko jest do weta, z pomocy którego korzystają psy od Murki ?

Biedny Gucio.

również tak sądzę...tyle,że wątpię w mozliwość udrożnienia...Trzebaby fachowca I sprzętu (monitorowania),a to I tak bardzo ryzykowna ingerencja...Sterydy - TAK,zdecydowanie I na już...

Ech...niedobre wiadomości,b złe wiadomości...

Tolu,popros P.Alicję,żeby sie przyglądała,czy Gucio nie ma duszności,poza tym -  jak je i pije.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2018 o 06:37, Bgra 605 989 789 napisał:

Mam olejek CBD-CBDa 5%  jak uważacie ,że się przyda mogę dzisiaj wysłać. Trzymaj się Guteczku!

Bgra - bardzo dziękujemy za olejek, wiem od Ewy, że doszedłserduchooo7.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Dzisiaj o 16.oo jesteśmy umówieni z Guciem w lecznicy w Zamościu.

Wyjeżdżamy po Guciątko ok. 14.30

Trzymajcie się,z całego serca ciepłe myśli przesyłam!

Czekamy na wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...