Jump to content
Dogomania

Mały plaskaty Gucio z wielkim guzem na pyszczku za TM – nie udało mu się pokonać choroby:(


Recommended Posts

Tz wrócił przed chwilką, chciałam z nim porozmawiać, bo przez telefon to ciężko było się dogadać  - wg wstępnej diagnozy deformacja pyszczka  Gucia nie jest spowodowana nowotworem - najprawdopodobniej jest to wada wrodzona, z którą Gucio się urodził.

Gucio nie posiada kości nosowej, a w części czołowej ma szczątkowy oczodół.

Dopiero po konsylium  i po po obejrzeniu całości TK  będą podjęte decyzje co dalej i jak można Guciowi pomóc.

Oby była to już ostateczna diagnoza....

Jak najbardziej chcemy wysłać płytkę do konsultacji...

 

Przepraszam Was kochani, ale jestem bardzo skołowana, nie wiem, czy można już się cieszyć, muszę ochłonąć...

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Chciałam tez sprostować wczorajszą informację, bo dopiero dzisiaj rano ją otrzymałam - wyniki badań Gucia nie dotarły do dr Jagielskiego, tylko do jego współpracowników i to była ich ocena stanu psa

Link to comment
Share on other sites

 A w Lublinie Gucio ujął wszystkich swoim przyjaznym usposobieniem, radością - cały zespół trzymał kciuki za pozytywny wynik...

 Badanie TK kosztowało 600 zł - jutro wstawię fakturę.

Przejazd  (ok. 300 km z odbiorem i dowozem do Dt) Gucio dostał gratis od mojego TZ.

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Tola napisał:

Chciałam tez sprostować wczorajszą informację, bo dopiero dzisiaj rano ją otrzymałam - wyniki badań Gucia nie dotarły do dr Jagielskiego, tylko do jego współpracowników i to była ich ocena stanu psa

Tolu przekazałam Ewie tylko to co powiedziała mi Kasia Strzelecka.

Jest się z czego cieszyć,trzymam dalej kciuki !

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W moim przekonaniu jest szansa aby Guciowi pomóc.Ja osobiście się cieszę,że nie przeczytałam,że to jest potwierdzony nowotwór.Teraz będę czekać z niecierpliwością na konsultację i co weci zadecydują w kwestii pomocy Guciowi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dziś rano, byłam bardzo przygnębiona po informacji, ze to jednak nowotwór. Teraz zaczynam mieć nadzieję, ze jednak będzie dobrze. Nie na darmo przecież jakiś Psi Anioł postawił na drodze Gucia kogoś, kto wezwał pomoc i nie na darmo wszyscy trzymaliśmy za niego kciuki. Żeby tylko konsylium lekarskie miało dla nas dobre wieści !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Nesiowata napisał:

A konto do wpłaty można dostać?

 

19 godzin temu, b-b napisał:

Dopiero dotarłam na dogo.

Zaciskam dalej kciuki ...i oby dało się pomóc małemu.

Proszę o konto podrzucę coś na początku miesiąca.

Skarbnikiem Gucia jest elik, zaraz wyślę nr konta do wpłaty - pięknie dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się razem z Wami, że Gucio nie ma jednak nowotworu, bo teraz można na spokojnie myśleć, co dalej.

We wtorek wet z Lublina ma wysłać opis badania i swoje sugestie,  bo płytkę z TK TZ dostał.

Cieszą się też weci w Zamościu, bo bardzo polubili Gutka - jak wczoraj TZ po przyjezdzie zadzwonił z dobrymi wieściami to w lecznicy juz wiedzieli - dzwonili z Lublina:)

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dostaliśmy też dzisiaj podsumowanie kosztów Gucia z lecznicy zamojskiej, jak będzie faktura to też tutaj wrzucę

Wizyty:

20/04 - 300 zł (wizyta po godzinach, morfologia, biochemia, RTG, advantix, założenie wenflonu, usuniecie kleszczy)

21/04 - 48 zł

22/04 - 47 zł

23/04 - 218 zł (kontrolna morfologia, biopsja w znieczuleniu, badanie cytologiczne - laboratorium zewnetrzne)

24/04 - 48 zł

25/04 - 46 zł

26/04 - 34 zł

27/04 - 215 zł(USG, echo serca)

28/04 - 51 zł (kontrolna morfologia)

29/04 - 33 zł

30/04 - 33zł

01/05 - 33zł

02/05 - 33zł

03/05 - 104 zł (bravecto)

08/05 - 60 zł ( leki do domu)

18/05 - 77 zł ( morfologia + leki do domu)

24/05 - 15 zł - wydano 10 szt hepatiale forte

 

RAZEM 1395 zł

w nawiasach do droższych wizyt dopisano co oprócz standardowych leków było robione, że wizyta była droższa

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę, że Guciu ma szansę na wyleczenie, poprawę komfortu życia :)

Aktualnie na koncie Gucia jest kwota 205,00 zł. Czy wpłacić ją na konto Fundacji, czy masz Tolu jakiś inny pomysł na te zasoby ?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Ogromnie się cieszę, że Guciu ma szansę na wyleczenie, poprawę komfortu życia :)

Aktualnie na koncie Gucia jest kwota 205,00 zł. Czy wpłacić ją na konto Fundacji, czy masz Tolu jakiś inny pomysł na te zasoby ?

Wydaje mi się, ze  trzymaj je Elu na razie na koncie; nie wiemy jeszcze, co dalej czeka Gutka i  jakie decyzje zapadną co do tej narośli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...