Jump to content
Dogomania

Mały plaskaty Gucio z wielkim guzem na pyszczku za TM – nie udało mu się pokonać choroby:(


Recommended Posts

14 godzin temu, Tola napisał:

Dostałam dzisiaj odpowiedz z Vetspec:

Dzień dobry.
Nie wiemy, czy guz jest nieoperacyjny, póki nie wiemy co to w ogóle jest za guz.

Nie mając rozpoznania nie mogę zaproponować Państwu żadnego leczenia.

Nie podajemy chemii "na oko", każdy nowotwór wymaga innego podejścia.
Pozdrawiamy, Vetspec.

Czy można byłoby zrobić odpowiednie badania tu i wysłać wyniki do Vetspec ?

Link to comment
Share on other sites

Podczytuje wątek...Mam nadzieje, że moge się tutaj zapisać.

chyba widziałam wcześniej tego pieseczka na fb...mam nadzieje, że uda się pomóc mu, uzyskać wyniki po naszej myśli, zoperować, a potem takiego nowego, wolnego od bólu Gutka wysłać "w Świat" (tzn. na swoje)

Pomogę pieskowi jakoś na pewno

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Havanka napisał:

Napisałam prośbę do Iwstar58.

Dziękuję Eluś:)

 

8 godzin temu, Gusiaczek napisał:

 

IMGP3115.JPG.9e8b7ca6f175e1d25f9ca64f9d0be0c9.JPG

IMGP3126.JPG.22bad084cbefec6221aede1cebabbf29.JPG

Cudny banerek - dziękuję:)

Gucio  będzie teraz mógł spacerować sobie po dpgomanii.

Skończyły mi się reputacje, jutro się poprawię;)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo ładne :)

Jak Gucio dzisiaj? 

Gucio dzisiaj był na kolejnym badaniu krwi - hematokryt znowu wyższy, wyniki cieszą...

Maluszek wkroczył do gabinetu jak do siebie, machał ogonkiem nawet przy pobieraniu krwi - taki dobrotek z niego.

Były też moje dziewczyny - Zulka troszkę kuleje, a Florka do kontroli ząbków - obie narobiły strasznego  zamieszania, uciekały po kątach, Florka piszczała, wyrywała się.

A Gutek  - pełny spokój - dla niego lecznica to jak dom, to tutaj prawdopodobnie po raz pierwszy ktoś się nim zaopiekował.

Wet Kuba ma  umówić Guciątko na tomografię do Lublina, prawdopodobnie pojedziemy w środę lub w czwartek - badanie zalecił chirurg z Lublina...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Czy można byłoby zrobić odpowiednie badania tu i wysłać wyniki do Vetspec ?

Elu - okazało się (dziękuję Jolanta 08 za kontakt z Vetspec), że tamtejsi weci nie dostali wysłanej przeze mnie dokumentacji medycznej - do formularza zgłoszeniowego dołączyły się tylko zdjęcia - stąd taka a nie inna ich odpowiedz...

Dzisiaj Jolanta08 rozmawiała w tej sprawie z Vetspec, prosili o ponowne wysłanie wyników badań.

Zobaczymy, co teraz napiszą...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Podczytuje wątek...Mam nadzieje, że moge się tutaj zapisać.

chyba widziałam wcześniej tego pieseczka na fb...mam nadzieje, że uda się pomóc mu, uzyskać wyniki po naszej myśli, zoperować, a potem takiego nowego, wolnego od bólu Gutka wysłać "w Świat" (tzn. na swoje)

Pomogę pieskowi jakoś na pewno

Zapraszamy kiyoshi do nas, Gutek potrzebuje  teraz jak najwięcej ciepłych myśli, dobrych słów.

Już nie raz zdziałały cuda na dogomanii .

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Elu - okazało się (dziękuję Jolanta 08 za kontakt z Vetspec), że tamtejsi weci nie dostali wysłanej przeze mnie dokumentacji medycznej - do formularza zgłoszeniowego dołączyły się tylko zdjęcia - stąd taka a nie inna ich odpowiedz...

Dzisiaj Jolanta08 rozmawiała w tej sprawie z Vetspec, prosili o ponowne wysłanie wyników badań.

Zobaczymy, co teraz napiszą...

Oby to była pozytywna odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Guciątka są dwie wpłaty:

      5,00 zł  -  milagros19853201   -  4.05.  -  wpłata dla Homerka, ale on ma już swój DS :)

  100,00 zł  -  helli   -  17.05.

Bardzo serdecznie dziękujemy

252408982_kwiatki6.gif.6449067ec1b1713768bebb4df1e0a7d8.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam kolejny mail od zespołu Vitspec (po wysłaniu wyników badań Gucia)

Dzień dobry,
bazując na wynikach- raczej nie jest to pacjent onkologiczny. Czy wiecie Państwo od jak dawna Gucio ma tego "guza"? Czy jest on bolesny, czy w jakiś sposób mu przeszkadza? Czy zmienił swoją objętość odkąd Gucio jest pod Państwa opieką?
Pozdrawiamy Vetspec.
cleardot.gif
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Dzisiaj dostałam kolejny mail od zespołu Vitspec (po wysłaniu wyników badań Gucia)

Dzień dobry,
bazując na wynikach- raczej nie jest to pacjent onkologiczny. Czy wiecie Państwo od jak dawna Gucio ma tego "guza"? Czy jest on bolesny, czy w jakiś sposób mu przeszkadza? Czy zmienił swoją objętość odkąd Gucio jest pod Państwa opieką?
Pozdrawiamy Vetspec.
cleardot.gif

Też zaczynam wierzyć ,że na szczęście to nie jest rak. Myślę, że przyczyn guza może być wiele a właściwa diagnostyka to podstawa rozpoznania i prawidłowego leczenia. Guciu będzie dobrze innej opcji nie ma

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Anula napisał:

TK dużo powie o narośli.Bardzo dobry kierunek jest obrany diagnozy Gucia.Trzymam kciuki.Czy TK będzie robione we wtorek,czy coś pokręciłam?

Prawdopodobnie w środę lub czwartek...

We wtorek przyjeżdża rodzina po sharpeikę, więc nie damy rady...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...